Jump to content
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Aktualizace 0.7.10 – britské torpédoborce - Diskuzní vlákno

14 comments in this topic

Recommended Posts

[IDDQD]
Beta Tester
2,417 posts
4,319 battles

Pěkně no . To kamo na Mogami ? Co to je ? I když tisíc lidí , tisíc chutí :Smile_facepalm: 

Něco jako kamo potopeného Bismáče , akorát pro mne  1 0000x hnusnější . 

Já vím , když chci realitu , mám se nechat nalejt do armády ....

• Cool 1

[T-N-T]
Players
827 posts
3,372 battles
28 minutes ago, Stratos_HF said:

Pěkně no . To kamo na Mogami ? Co to je ? I když tisíc lidí , tisíc chutí :Smile_facepalm: 

Něco jako kamo potopeného Bismáče , akorát pro mne  1 0000x hnusnější . 

Já vím , když chci realitu , mám se nechat nalejt do armády ....

Me se to Camo na Mogami hrozne libi:) Sice to nechci videt ve hre, ale jinak je to fakt dobra prace. Nemluve o tom, ze je to pohyblivy camo!

[UTBF]
Players
24 posts
7,398 battles

"Sestavte tým, vyberte si jakýkoliv hlavní čas, který bude vašemu klanu vyhovovat, a ponořte se do námořního boje! Odehrajte během zkušební sezóny 10 bitev a jako odměna se k vašim účtům připíše 500 oceli a 15 000 uhlí. Nezapomeňte prosím, že 5 bitev musíte odehrát během hlavního času jiné oblasti. "

Jak přesně mám chápat, že pět bitev musí být odehráno během hlavního času jiné oblasti?

• Cool 1

[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
3,592 posts
8,747 battles
14 hours ago, Jirza_z said:

"Sestavte tým, vyberte si jakýkoliv hlavní čas, který bude vašemu klanu vyhovovat, a ponořte se do námořního boje! Odehrajte během zkušební sezóny 10 bitev a jako odměna se k vašim účtům připíše 500 oceli a 15 000 uhlí. Nezapomeňte prosím, že 5 bitev musíte odehrát během hlavního času jiné oblasti. "

Jak přesně mám chápat, že pět bitev musí být odehráno během hlavního času jiné oblasti?

Jde o to aby seotestovalo boje mezi klany z ruznych servru takze pokud hrajes na EU tak je potreba sestavit tym a hrat v dobe hlavniho casu na jinem servru (RU/NA a mozna i Asia).

Na EU je hlavni cas 19:00-23:00 takze by to mel byt ekvivalent u nich takze -4h pro RU a +6h pro NA. Ale ty +-h jsou spise odhad nez presna informace

[UTBF]
Players
24 posts
7,398 battles

"Celkově zde budou 4 relace dostupné v pondělí, úterý, sobotu a neděli během následujících hodin hlavního času: 19:00–23:00 oSELČ"

jak se zapojíme, když naše relace je od 19 do 23?

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
1,235 posts
2,835 battles
Před 3 hodinami Sigimundus řekl/a:

Jde o to aby seotestovalo boje mezi klany z ruznych servru takze pokud hrajes na EU tak je potreba sestavit tym a hrat v dobe hlavniho casu na jinem servru (RU/NA a mozna i Asia).

Na EU je hlavni cas 19:00-23:00 takze by to mel byt ekvivalent u nich takze -4h pro RU a +6h pro NA. Ale ty +-h jsou spise odhad nez presna informace

Taky pozor, pokud si vyberete relaci RU serveru, v rámci této relace nebudete moci skočit zpátky třeba na EU. Následující den však si znovu můžete vybrat, na kterém serveru chcete hrát.

[UTBF]
Players
24 posts
7,398 battles

Aha, jestli to správně chápu tak, když se stanoví čas, tak se vybírá ze tří možností? Možná to chtělo v tom popisu nějak lépe popsat, nejen napsat, že se nastaví čas vhodný pro všechny hráče klanu.

[IDDQD]
Weekend Tester
1,727 posts
4,610 battles

Co je tohle za, abych byl co nejméně ofenzivní, za "sympaťáka"? 😄

A to má v té ponorce vodu? Nebo jen hodně prdí, tak jej museli pro dobro ostatních uzavřít do vlastní atmosféry? 🤣

lol blbeček xD.jpg

• Funny 1

[UTBF]
Players
24 posts
7,398 battles

Nějak mi nefunguje ukol Sledování bojových cílů, kdy se má získat 7 hvězd. Už jsem jich získal za Transilvanii asi 11 a plnění žádné nebo se na do toho nepočítají tyto scénáře?

A nejsem si jistý, ale zdá se mi, že se nepočítají ani kredity, stuhy a zkušenosti do Royal Navy.

Tak už jsem na to příšel, Transilvania se jezdí s tierou III, takže se to ani počítat nemůže.

Players
29 posts
6,093 battles

sovereingy nejsou z ničeho nepadaj a helloween se nepočítá do royal navy

( v telce se tomuto stavu říká " Zabili Kennyho " ) 

Alpha Tester
45 posts
4,380 battles
7 hours ago, Jirza_z said:

Nějak mi nefunguje ukol Sledování bojových cílů, kdy se má získat 7 hvězd. Už jsem jich získal za Transilvanii asi 11 a plnění žádné nebo se na do toho nepočítají tyto scénáře?

A nejsem si jistý, ale zdá se mi, že se nepočítají ani kredity, stuhy a zkušenosti do Royal Navy.

Tak už jsem na to příšel, Transilvania se jezdí s tierou III, takže se to ani počítat nemůže.

Asi soudruzi udělali někde chybku, v I. a II fázi požadují pro splnění lodě úrovně V a vyšší a ve III. a IV. fázi lodě úrovně III a vyšší.

v Záchraně Transylvánie se používají lodě úrovně III., musel by jsi jedině založit divizi a zvolit si jiný scénář...

• Funny 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.