Jump to content
  • 0
altair1970

Brytyjskie Krążowniki

18 comments in this topic

Question

Players
14 posts
515 battles

Witam. Chcę rozpocząć grind Brytyjskich Krążowników i zastanawiam się jakie będą najlepsze perki dla kapitana. Obecnie posiadam takie jak na dołączonym screenshot's. Jednakże mogę je zmienić. Proszę o podpowiedzi.

shot-18.10.16_14.12.21-0725.jpg

17 answers to this question

Recommended Posts

• 0
Players
14 posts
515 battles

Dołączony od rtfm_pl

obrazek z pokazanymi umiejętnościami dowódcy jest bardziej dla mnie zrozumiały hehe. Oczywiście domyślam się, że PT to Prioryty Target, ale reszta ???.

• 1
[-DWS-]
Beta Tester
4,302 posts
11,477 battles
1 hour ago, kenaj30 said:

Ja mam takie coś:

Pt

Jot, ar

Si, vg

Ce, aft.

Taaa, początkujący na pewno zrozumie. W dodatku, do buildu 19-punktowego to mu daaaaleko.

A teraz poważnie, poczytaj sobie

• 1
[-DWS-]
Beta Tester
4,302 posts
11,477 battles
4 hours ago, altair1970 said:

Tylko, że nie bardzo rozumiem te

No to poczytaj poradnik Smoka. Warto. Osobiście nie ze wszystkim się tam zgadzam, ale to solidny kawał wiedzy o perkach.

Między innymi, masz tabelkę z perkami i ich skrótami. I to na samym początku, drugi post od góry.

• 1
[INF-P]
Players
104 posts
7,387 battles
9 minutes ago, kenaj30 said:

Jeśli kapitan jest pod mino to EM nie potrzebuje.

Od 4 do 10 tieru.
Następnym razem przeczytaj całość zanim napiszesz.

• 1
[-DWS-]
Beta Tester
4,302 posts
11,477 battles
3 hours ago, Cyraxinainen said:

Od 4 do 10 tieru.

No właśnie, Mino jest T10, czyli się łapie.

Od siebie też dodam, że Danae (T4) nie potrzebuje SI. Konia z rzędem temu, kto na Danonku zużyje 4 naprawki.

3 hours ago, Cyraxinainen said:

Następnym razem przeczytaj całość zanim napiszesz.

Następnym razem przeczytaj zanim opublikujesz. Od 4 do 10 oznacza, że łapie się na to Danae i Minotaur. Jakbyś napisał 5-9 to by było może dyskusyjne, ale w sumie sensowne.

A co do samego EM, to on jest przydatny na Leanderze i ewentualnie na Neptune z modułem na reload. Pozostałe kręcą wystarczająco dobrze. Można brać EM jeśli nie chcesz mieć drugiej trójki bo coś tam jednak daje.

• 1
[INF-P]
Players
104 posts
7,387 battles
2 hours ago, rtfm_pl said:

Od 4 do 10 oznacza

Tak to oznacza, że szczególnie ponad połowa będzie potrzebowała tego perku gdyż tier 6-9 obraca działa dostatecznie wolno żeby wziąć EM. Kolega jak sam napisał zaczyna linię więc większość czasu i tak spędzi na tierach 5-9 ze względu na dosyć męczący grind tej linii[klony tier 7-9]

• 1
[-DWS-]
Beta Tester
4,302 posts
11,477 battles
40 minutes ago, Cyraxinainen said:

Tak to oznacza, że szczególnie ponad połowa będzie potrzebowała tego perku gdyż tier 6-9 obraca działa dostatecznie wolno żeby wziąć EM.

Ale też dostatecznie szybko, żeby komfortowo grać bez tego perka.

Tak więc @kenaj30 ma całkowitą rację, że jak kapitan ma docelowo iść na Mino, to raczej nie powinno się marksmana brać. Po drodze będzie średnio przydatny, na Mino będzie całkowitym marnowaniem punktów.

42 minutes ago, Cyraxinainen said:

spędzi na tierach 5-9 ze względu na dosyć męczący grind tej linii

Boże ty widzisz i nie grzmisz. To był jeden z przyjemniejszych grindów w tej grze. Jedyny ewidentnie frustrujący okręt w tej linii to Danae.

44 minutes ago, Cyraxinainen said:

klony tier 7-9

Klony czego? Na upartego można uznać Edynburga za klona Fiji (choć w rzeczywistości to były różne typy), ale Neptune to całkowicie inny okręt z zupełnie innymi działami.

• 1
[INF-P]
Players
104 posts
7,387 battles
16 minutes ago, rtfm_pl said:

Boże ty widzisz i nie grzmisz. To był jeden z przyjemniejszych grindów w tej grze. Jedyny ewidentnie frustrujący okręt w tej linii to Danae.

Puść dym i strzelaj... I tak od 5 do 9 tieru, no gratulację jeżeli zadowalający dla Ciebie był ten grind ;) Zresztą kogo obchodzi jak przyjemnie grało Ci się grindując minotaura i jak przydatny jest dla Ciebie EM. Kolega zapytał o dobrego kapitana dla brytyjskich krążowników i takiego dostał.
Dodam, że EM nie będzie marnowaniem punktów na minotaurze bo za te 2 punkty nic ciekawszego nie ma. 

• 1
[-DWS-]
Beta Tester
4,302 posts
11,477 battles
2 hours ago, Cyraxinainen said:

Puść dym i strzelaj... I tak od 5 do 9 tieru, no gratulację jeżeli zadowalający dla Ciebie był ten grind ;)

A niby Mino to co innego robi? Jeśli dla ciebie to było nudne, to po cholerę tego Minotaura w ogóle grindowałeś?

Poza tym, tak samo można spłycić gameplay wielu linii. Amerykany - stajesz za wyspą i strzelasz, Francuzy - pływasz naście kilometrów od wroga i strzelasz.

2 hours ago, Cyraxinainen said:

Dodam, że EM nie będzie marnowaniem punktów na minotaurze bo za te 2 punkty nic ciekawszego nie ma.

No nie ma, choć na mino, jakbym musiał coś za 2 punkty brać, to chyba bym wolał last stand. Ale w Twoim buildzie są dwie jedynki, a za 3 punkty to już parę ciekawych perków się znajdzie.

• 1
[INF-P]
Players
104 posts
7,387 battles
1 hour ago, rtfm_pl said:

A niby Mino to co innego robi? Jeśli dla ciebie to było nudne, to po cholerę tego Minotaura w ogóle grindowałeś?

Poza tym, tak samo można spłycić gameplay wielu linii. Amerykany - stajesz za wyspą i strzelasz, Francuzy - pływasz naście kilometrów od wroga i strzelasz.

No nie ma, choć na mino, jakbym musiał coś za 2 punkty brać, to chyba bym wolał last stand. Ale w Twoim buildzie są dwie jedynki, a za 3 punkty to już parę ciekawych perków się znajdzie.

No właśnie minotaur to zupełnie różniąca się jednostka od poprzedników i wlaśnie z tego powodu go zrobiłem, ale co ja Ci będę tłumaczył ;)
Za 3 punkty akurat nie ma nic co byłoby przydatne a 2 wybrane przeze mnie jedynki są idealne na tak papierowe i zmuszone do unikania wrogich salw okręty.

• 1
[-DWS-]
Beta Tester
4,302 posts
11,477 battles
7 minutes ago, Cyraxinainen said:

No właśnie minotaur to zupełnie różniąca się jednostka od poprzedników

Dobra, masz swoje zdanie, masz prawo. Dla mnie nie różni się niczym szczególnym od reszty.

8 minutes ago, Cyraxinainen said:

2 wybrane przeze mnie jedynki są idealne na tak papierowe i zmuszone do unikania wrogich salw okręty.

Poważnie, PM przydaje Ci się na Mino? Do czego?

8 minutes ago, Cyraxinainen said:

Za 3 punkty akurat nie ma nic co byłoby przydatne

A choćby Vigilance (sonar nie zawsze działa) czy dodatkowe HP-y. Nie raz na brytolu zostawałam na tysiącu punktów i się odbudowywałem, bez tych ekstra HP by mnie nie było.

• 0
Players
14 posts
515 battles
godzinę temu, rtfm_pl napisał:

Taaa, początkujący na pewno zrozumie. W dodatku, do buildu 19-punktowego to mu daaaaleko.

A teraz poważnie, poczytaj sobie

Tylko, że nie bardzo rozumiem te

Pt

Jot, ar

Si, vg

Ce, aft.

• 0
Players
14 posts
515 battles

Super. Bardzo dobrze  mi koledzy wyjaśniliście. Dzięki wielkie :cap_like:. Temat można powiedzieć się wyczerpał, więc go zamykam i jeszcze raz dziękuję :cap_hmm:

• Cool 1

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.