Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
YabbaCoe

Aktualizace 0.7.10 - Úpravy Matchmakeru

7 comments in this topic

Recommended Posts

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
1,222 posts
2,825 battles

Kapitáni, :crab:

Na Matchmakeru je nikdy nekončící práce. Ve verzi 0.7.10 proběhly jisté změny, především omezení počtu torpédoborců v rámci jednoho týmu na 4.

Co na tyto změny říkáte?

[CZ_B]
[CZ_B]
Players
29 posts
9,275 battles

ale podle textu v novinkách se má toto snížení počtu typu lodí tykat i bitevních lodí ale v bitvě jsem toto slibované snížení počtu také na 4 nezažil přidá se toto snížení počtu bitevních lodí později ?shot-18_10.20_01_24.50-0111.thumb.jpg.548d202c6ad50cdfd1e43ce780b88027.jpg

[CULMY]
Beta Tester
196 posts
9,978 battles
On 10/16/2018 at 11:44 AM, YabbaCoe said:

Na Matchmakeru je nikdy nekončící práce. Ve verzi 0.7.10 proběhly jisté změny, především omezení počtu torpédoborců v rámci jednoho týmu na 4.

Co na tyto změny říkáte?

co na to říkam ? no to že jste nic neudělali ve frontě  15 dds načtení bitvy za 30 s a ejhle 5 dd ze 6 celkových  v hodnocených jste opravdu normální  ? toje opravdu změna bravo ....

shot-18.10.21_17.59.00-0989.jpg

[10GO]
Players
972 posts
10,467 battles
On 10/16/2018 at 11:44 AM, YabbaCoe said:

Co na tyto změny říkáte?

Working as intended! :Smile_great:
unknown.png?width=811&height=457

• Funny 1

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
1,222 posts
2,825 battles
Před 16 hodinami GrumpyRolf řekl/a:

Working as intended! :Smile_great:
unknown.png?width=811&height=457

na druhém tieru není dostatečná populace hráčů s jinými loděmi, než momentálně DDčka.. špatná doba na testování trojkové bitevky no...

[1CSSL]
Players
220 posts
5,447 battles

Úprava MM ????  Téměř k ničemu  :

Jestli mám v bitvě 4 nebo 5 DD je mi u ctěného rekta, o tom že se něco dělá s MM začneme mluvit, až se nebudou konat tyhle sra..........

až si budu moct zahrát normální bitvu a ne tyhle desítkový popravy..... fakt mám vždycky chuť zajet někam do kouta a vys....... se na to

Úprava MM by měla začít limitem lodí +2 tier v bitvě když už továrišči nechtějí + -1Tier

873979221_Snmekobrazovky(656).thumb.png.88368d09faf562cf6a87d0ef05aa1652.png

[IDDQD]
Weekend Tester
1,722 posts
4,577 battles
22 hours ago, Prdoch65 said:

Úprava MM ????  Téměř k ničemu  :

Jestli mám v bitvě 4 nebo 5 DD je mi u ctěného rekta, o tom že se něco dělá s MM začneme mluvit, až se nebudou konat tyhle sra..........

až si budu moct zahrát normální bitvu a ne tyhle desítkový popravy..... fakt mám vždycky chuť zajet někam do kouta a vys....... se na to

Úprava MM by měla začít limitem lodí +2 tier v bitvě když už továrišči nechtějí + -1Tier

873979221_Snmekobrazovky(656).thumb.png.88368d09faf562cf6a87d0ef05aa1652.png

Dal jsem si docela načas, abych pořádně nastudoval, co je špatně. A na nic podivného, kromě toho, že jsi s Kievem umřel na začátku T10 bitvy, uprostřed mapy kousek od nepřátelského capu, nenarazil...

Kiev je osírací loďka. Tzn. je potřeba si vybrat tu část mapy, kde nedosáhnou radary, je tam co nejméně křižníků (tzn. klidně počkat až vychcípaj) a potom na max range upalovat bitevky. Využívat toho, že tě netrefí a když jde do tuhého, kopnout do vrtule a pláchnout pryč. Ty jsi z toho neudělal ani jednu věc a hrál jsi to spíš na Lightninga nebo jineho sneaky bastarda. Tím chci říct, že pokud budeš s Kievem takhle rushovat, nepomůže ti sebelepší změna MM, mechanik ani ničeho dalšího.

Nemyslím to špatně, jen někdy je potřeba zamést před vlastním prahem, než ze svého neúspěchu obviníš jiné.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.