Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
tomaszo1234

King of the Seas VII

8 comments in this topic

Recommended Posts

[ARES-]
[ARES-]
Players
103 posts
15,756 battles

King of the Seas VII losowanie grup

https://docs.google.com/spreadsheets/d/e/2PACX-1vQ3A0hdJ0W8uUJ_8xYHRA23-00nfq1zBLZMcJnGzF3yqWFEfbRncwhl-F5FtLkqTBiridjlIGpxaCD0/pubhtml?gid=643737034&single=true

w tym sezonie widzę rekordowa liczba uczestników turnieju. Jest też dosyć dużo klanów z Polski. Większość to debiutanci. w tym sezonie brak Łobuzów i Alko . Ta więc najsilniejszym (teoretycznie) klanem reprezentującym Polskę jest GRAY. Turniej zapowiada się bardzo ciekawie. 

Players
1,968 posts
9,528 battles
31 minutes ago, baxowaty said:

W końcu się wyjaśni czy BSW czy ARES to lepszy klan.

a to nie jest oczywiste?

mala podpowiedz: w jakim klanie JA jestem

• Cool 1

[ZGZ]
[ZGZ]
Players
1,115 posts
13,057 battles
6 hours ago, PancernyAgrest said:

Pojedynek gigantów...

12 hours ago, 44smok said:

Najlepszy klan to ten w którym dzisiaj jest kurczak

12 hours ago, zdzislawdyrma said:

a to nie jest oczywiste?

mala podpowiedz: w jakim klanie JA jestem

Każdy ma szansę na wygraną, oczywiście mniejszą w KOTS, który jest trudniejszy niż zbliżający się polski turniej ponieważ T VI nie jest tak wymagający ogrania jak T X.

Ja życzę wszystkim powodzenia i dobrej zabawy, w KOTS i na własnym podwórku - polskich klanów, to jest kolejny krok w rozwoju polskiej sceny WoWs.

Jeżeli chodzi o powyższe komentarze - jeżeli w fazie grupowej mistrzostw świata Polska wygra z Francją, a Francja mistrzostwa, to świadczy o tym, że Polska jest mistrzem świata? Czy świadczy zupełnie o niczym :D ?

Każdy turniej to sprawdzian dla klanu od uzbierania składu, okrętów, wygranej bitwy i zajętego miejsca (w danej kategorii okrętów, tierów).

Alpha Tester
25 posts
1,641 battles

Dzien dobry Panowie i Panie. 

Pomimo ze znam wows od poczatku a aktywnie gram od niedawna to jestem zainteresowany jak to wrzystko poleci, z mila checia bede sledzic poczynania kolegow z klanu jak i pozostale klany.

Niech wygra najlepszy zespol reprezentacji klanu z Polskiej Ligi Baltyku. Zapowiada sie interesujacą 

Pozdrawiam Wrzystkich

Alpha Tester
4 posts
2,245 battles
2 minutes ago, Uinvited said:

Dzien dobry Panowie i Panie. 

Pomimo ze znam wows od poczatku a aktywnie gram od niedawna to jestem zainteresowany jak to wrzystko poleci, z mila checia bede sledzic poczynania kolegow z klanu jak i pozostale klany.

Niech wygra najlepszy zespol reprezentacji klanu z Polskiej Ligi Baltyku. Zapowiada sie interesujacą 

Pozdrawiam Wrzystkich

Brat do pracy ....... i trzeba bylo sie zapisac  xD 

Powodzonka wrzystkim ;]

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.