Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
YabbaCoe

Aktualizace 0.7.10 - Hrůza z hlubin

14 comments in this topic

Recommended Posts

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
1,222 posts
2,825 battles

Kapitáni, :fish_nerv:

Z hlubin nepřítel strašlivý se blíží. Jakmile mu dojde kyslík, spatříte jej na hladině. 

Ponorky jsou tady v nové Halloweenské události! 

de65ec88-d130-11e8-9fb7-ac162d8bc1e4.jpg

Vyzkoušejte si tento nový typ jednotek a napište nám vaši zpětnou vazbu. Je to velmi důležité!

[T-N-T]
Players
108 posts
7,681 battles

Podle mě to Lucy vystihla naprosto přesně.

• Funny 1

[T-N-T]
Players
787 posts
3,236 battles

Za me ponorky jsou super. Mam pocit, ze response na ovladaji je takova zdlouhavejsi, asi jako nemecky ddcko. Ale jinak mi to prislo fajn. Moc me bavi taktika hit and run. Jen me proste desne nebavi hrat operace, protoze boti jsou proste hloupi. Libi se mi, ze Barracuda ma sama o sobe spot 6.3 km a ponorena nejakych 3-4 km. Libi se mi, jak jsou vyreseny torpeda, ze to proste neni salva vsech torped najednou. A mnozstvi torpu na plny nabiti mi prijde taky dobre vyreseny. Nemel bych pocit, ze to je obzvlast OP trida lodi, ale myslim, ze pro prumernyho hrace lodi to bude narocny. Staci se podivat do vedlejsiho vlakna, kde nekdo place, ze ho DDcka torpi, protoze neumi pouzivat sme4ovy sipky na klavesnici. Predstavte si, ze by se mel naucit i potapet. Ono, stacilo se vcera divat na Jive Turkeyho. Na obrazovce na nej velkym pismem sviti: "Zmackni F pro potopeni" a on na to cumi a pta se, jak se ma potopit. Dobrejch 5 minut to hledal, nez si toho vsiml. Jako fakt... ?

[CKVN]
[CKVN]
Players
14 posts
3,987 battles

ponorky fajn, len spoluhráči o ničom, rekord s KILLEROM škoda že prehra, ostal som sam

killer 02.11.2018.jpg

[IDDQD]
Weekend Tester
1,722 posts
4,577 battles

Dovolím si zkopírovat svůj příspěvek z novinek k poborkám, když je to tak důležité. :)

Samo o sobě to není špatné. Ale v PvP to bude peklo. Neumím si predstavit, jak by se to dalo vybalancovat, aby gameplay byl zábavný a naopak nad míru neobtezoval ostatní hráče lodí. Protože čím víc se zabaví ponorkář, tím vice zneprijemni hru ostatnim. A obráceně.

Stručně řečeno. Do spešl akcí, operací ano. Do PvP ani náhodou!! Má to potenciál tuhle hru zabít.

• Cool 4

[T-N-T]
Players
108 posts
7,681 battles
4 hours ago, BustyGirlWithPinkPig said:

Ponorky bych uvital co nejdrive ve hre.........

Nfwb2x5&psig=AOvVaw0yqpX4xmh_LV-pVG4C9Kl

Ty chceš do hry ponorky od firmy, která tam nedokáže, už pár let úspěšně vložit ani Ň?

• Cool 2
  • Funny 1

[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
3,555 posts
8,681 battles

Jako PvE event proc ne.

Dokazu si je i predstavit v nejakem normalnim scenari (utok na konvoj, potopeni HMS Ark Royal atd) ale po pravde si nedokazu predstavit jejich pridani do PvP. Bud budou totalne OP nebo uplne nehratelne.

[T-N-T]
Players
252 posts
4,329 battles

Asi by se měli rozlišovat dvě věci - scénář samotnej a možné budoucí zapojení ponorek do hry.

Scénář super, příjemný zpestření.

Ale implementace do hry se taky bojim. Jak je vybalancovat aby to bylo zábavné pro všchny...no uvidíme.

• Cool 1

[SALIS]
Players
164 posts
10,203 battles

Abych se přiznal tak mě ponorky jako event celkem baví; a ta vyšší obtížnost je podle mě ještě větší zábava - je tam jaksi víc času na zabíjení  botů :cap_rambo:(teda pokud se random tým alespoň trochu dohodne) 

Spoiler

shot-18_11.07_14_03.28-0433.thumb.jpg.40b98e25146c1d1a43e819e5186e29e9.jpgimage.thumb.png.8f7b5b74c1d59a9cdbbec70184f90113.png

[T-N-T]
Players
787 posts
3,236 battles

Me ty ponorky nehorzne bavi. Uplne jiny gameplay. Proste bomba. Ale neskutecne me nebavi PvE. Jako obecne. To si radeji pustim nejakou propracovanejsi SP hru. Ale hrat PvE v onlinovce je jen pro, aby se clovek naucil, jak ovladat lode. Ale jak to hraju kvuli ten RN operacim, tak uz mam pocit, ze tu mapu muzu hrat poslepu... tzn. za me je Halloween hrozna nuda s prislibem skvele zabavy :-)

Btw. sorry hosi, ale aby ponorka houkala pod vodou, to jste si mohli odpustit :D

PS: Hraju tu hard operaci se zakladnima doplnkama, ani jsem se neobtezoval tam strkat ty premiovy, kapitan ma porad svejch 19 bodu, nema moc smysl to nekam rozstrkavat. I tak to jde na 4-5 hvezd s random tymem relativne casto. Takze ... operace jsou proste nuda. Proto torpim bitevky v randomu :D

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.