Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
YabbaCoe

Aktualizace 0.7.10 - Hodnocený sprint

12 comments in this topic

Recommended Posts

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
1,244 posts
2,838 battles

Kapitáni, :cap_rambo:

V aktualizaci 0.7.10 přichází zkrácená verze hodnocených bitev. Tento sprint je pouze na V tieru a k dispozici je pouze deset ranků! 

442baa840bdaedc81cc3d68834e4bf58.png

Jak se vám tento sprintovací ranked zamlouvá? 

Napište nám vaše názory! 

[ATOM]
Players
145 posts
7,415 battles

na 5 se mě to nelíbí, konkrétně Julio, Kamikaze a Greamy...prostě ty lode jsou na svém tieru nechutně OP

a nejhorší je opravdu ten Julio, sice se každej ohání sigmou a přesností, ale to je jen taková třešnička, reálnej problém je prostě nechutná agilita + spot + kulervoucí rychlost věží (a podivnej armor na kterej se nikde ani nepodívám)...tohle nemá na svém tieru pro určitej důvod žádná jiná bitevka.

Hry se točí o tom jestli má někdo v teamu Julia/ kamikaze co vše přespotí.

nejsou to rankedy, ale PWIN simulátor.

[10GO]
Players
982 posts
10,514 battles
16 minutes ago, Welwetik said:

na 5 se mě to nelíbí, konkrétně Julio, Kamikaze a Greamy...prostě ty lode jsou na svém tieru nechutně OP

a nejhorší je opravdu ten Julio, sice se každej ohání sigmou a přesností, ale to je jen taková třešnička, reálnej problém je prostě nechutná agilita + spot + kulervoucí rychlost věží (a podivnej armor na kterej se nikde ani nepodívám)...tohle nemá na svém tieru pro určitej důvod žádná jiná bitevka.

Podle mne to není o lodích ale o tom kdo má v týmu méně mongoloidů... Můžu s Gremlinem vyndat 2 DD zacapovat atd... ale můj tým to stejnak zahodí... t5 je úplně to nejhorší co mohlo být, každej má t5 za 20 bitev a to je potom sranda mít tohle v týmu. WG prostě chce aby si každej vyjezdil rank 1 a cítil se dobře a myslel si jak je to dobrej hráč. Jenže milé WG on každej hráč dobrej není a když dobrej není tak by neměl mít rank 1 atd... takže by to možná chtělo se nad tímhle zamyslet.

Nechci se tímto nějak povyšovat nad ostatními hráči. Naopak se snažím lidem napsat co mají dělat a poradit jim, ale oni stejnak neposlouchají tak je to jedno. :cap_old:

• Cool 3

[IDDQD]
Beta Tester
2,421 posts
4,328 battles

nemám ani jednu jedničku ( at už z důvodu že jsem lamka, anebo se mi nechce hrát. A že můj přístup k lodičkám je jaký je ) , ale máš svatou pravdu :Smile_honoring:

• Cool 1

[T-N-T]
[T-N-T]
Players
58 posts
12,375 battles
Před 2 hodinami Welwetik řekl/a:

Mám sice Cesara, je to super loď, ale jak píše Rolf, pokud do týmu chytnu většinu brambor, nepomůže ani Cesar. Zkusil jsem dvě hry, znechucen jsem hru vypnul.

V první hře na každé straně jeden DD. Náš bohužel plochohlavec ze severu od naší hranice, který lízal mapu. Měl Podvoiského, když se k němu náhodou omylem přiblížil enemy Kami, místo aby se do něj pustil a u toho třeba zařval, tak vyvalil smrad a zdrhal k jinému okraji mapy. Sice jsem si s Cesarem nastřílel, ale proti dalším dvěma Cesarům a Kongu se samotnému nehraje dobře.

Druhá hra (sice vítězná), opět velký myslitel, tentokrát v britském DD (Ascona?), projel 4 km od enemy Minekaze, aniž by na něj vystřelil, to si dojelo pro naše Kongo a sejmulo ho. A tento náš bumbrlíček se rozhodl jít do dělového souboje s New Yorkem, byl od něj 7-8 km daleko. Dvě salvy a krmil ryby. Zbytek BB cestoval mapou podél okraje za blbých keců a nebýt naší Kamikaze, tak jsme to projeli. Sám jsem hrál s Okhotnikem, nemám tu loď rád a opět jsem chytil fokus a šel plavat, jediné, co mě může potěšit je fakt, že jsem pořádně pokousal enemy Füjin (Kami ho dodělalo).

Opravdu T5 je hodně nešťastná volba pro "rychlé hodnocené", už tam nepáchnu, nervy mám jen jedny...

[WH1TE]
Players
42 posts
3,141 battles

Ahoj všem, je to opravdu o tom, kolik hráčů, co nad hrou přemýšlí, dostaneš do týmu+bonus hráči s OP lodí (GC, Kamikadze, lodě ARP). Pokud máš v týmu např. 2 DD, která vjedou do jednoho capu a schovají se ve společném smouku jsou vytorpeny hned na začátku a BB se potuluji za ostrovy a snaží se nestrilet aby se nespotli tak si hru rozhodně neužiješ.- a to je scénář skoro většiny her. 

Držím palce všem co mají sílu vytrvat a doufám, že Žabák navrhne za 1 rank pirátskou vlajku kapitána s infarktem :cap_fainting:

[IDDQD]
Weekend Tester
1,728 posts
4,610 battles

Je to spíš na mapu Souostroví, než na Hodnocený sprint. Ale ten šutr by to chtělo odstranit...

No a ke sprintům: takovou koncentraci bramborovky jsem už dlouuuho nezažil. Především teda R10-6. :) Ale jinak příjemné zpestření.

shot-18.10.21_16.59.29-0008.jpg

shot-18.10.21_16.59.32-0895.jpg

[CSNL]
Players
2 posts
13,486 battles

Ahoj,

včera jsem to taky zdárně dotáhl do konce tak bych si dovolil přidat svůj komentář. Jsem pololama, tak to prosím berte s rezervou :).

+ Možnost hrát v divizi.

+ Hodně záchytných hodností.

+ Malé mapy, rychlé a akční hry.

+ Absence radarů - odpadá rozčilování z klasických hodnocených proč jsou u červených 2 radary a u zelených žádný. 

+ S trochou štěstí to dohraje každý. Je to hodně o trpělivosti.

+ Vztekal jsem se, ale určitě míň než u klasických hodnocených.

+ Posbíral jsem docela dost úspěchů, takže jsem tolik nekrvácel s vlajkama.

- Tier V opravdu může hrát každý a taky to podle toho vypadá.

- Složení týmů trošku na hlavu. Potkávaly se 2 bitevky a 4 torpédoborce, 5 bitevek a jeden křižník. 4 Kamikaze ve hře z toho 3 na jedné straně. Neslibovali už dávno, že lodě budou zrcadlově? 

- Křižníky se skoro nehrály.

- Nebyl jsem moc nadšený z letadlovek. Pokud nejsou hráči vyrovnaní, tak je to potom jednoznačná záležitost

- Odměny mi připadly slabé. 

Prémiové lodě spíš považuji za mínus. Kamikaze R a ARP Kongo mají adekvátní náhrady, Revoluci si může pořídit každý, takže v pořádku. Co mi nepřipadne v pořádku je Ital. Adekvátní neprémiová loď není, koupit se momentálně nedá. 

Zdar všem a přesnou mušku.:cap_rambo:

[CULMY]
Players
13 posts
9,432 battles

Kamikaze si myslím je OP ale Cesar ne hraju s Revolucí a  Murmanskem a s GC nemívám problémy.  Sem sice lopata ale myslím si že hráči který hrajou vyšší tiery věděj co maj dělat na 5.

[CSNL]
Players
162 posts
7,925 battles

Zatím jsem nakoukl do všech rankedů, ale jen tenhle sprint dojel do konce, takže dobrý.

+5tier super, oddych od vyšších tierů s radary atd.

+ dostatek záchytných hodností.

- složení týmů, kdy jednou 5DD proti 5DD a hned potom týmy ze samých BB plus jeden CL... raději bych počkal ještě 20-30 vteřin na vyváženější tým. 

- odměny slabší.

Obecně, co se nemění u rankedů napříč tiery, ne vždy se tým dohodne na počáteční strategii, dobří hráči vědí co dělat, jiní neznají rozdíl mezi AP a HE municí... takže pořád z části o náhodě.

Pokud jde o lodě, potkával jsem rozmanité týmy, více se opakovali jen odrůdy původního Minekaze, Revoluce a César. Na každém tieru jsou lodě s pověstí OP, ale vždy je to hlavně o hráči. ( já střídal Murmyho a Césara) - viděl jsem skvěle zahrát Iron Duka, Acastu, Bretagne, Bertina, Königsberga a dokonce Esmeraldu a zrovna tak Kamikaze i Césara sfouknutý jak svíčka v průvanu...  u křehčích lodí šlo prakticky o to přežít první spot. 

[T-N-T]
Beta Tester
793 posts
6,414 battles

Je to takový brawl. O nic nejde, bitvy jsou rychlé, netaktizuje se, za mě super sealclubber odreagovačka.

P.S.: Většina výše uvedených výtek nesouvisí s formátem, ale se spoluhráči. A to WG neovlivní. Alespoň si konečně zahráli i nováčci a casual hráči. 
P.P.S.: Jak rankedy nikdy nedohraju kvůli omrzení, tak tohle jsem sfoukl za dva dny.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.