Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
YabbaCoe

Aktualizace 0.7.10 - Hlášení chyb

10 comments in this topic

Recommended Posts

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
1,222 posts
2,825 battles

Kapitáni! :Smile_facepalm:

narazíte-li ve verzi 0.7.10 na nějakou chybu, nahlaste nám ji, prosím, do tohoto vlákna.

Jak hlásit chyby?

Pro snadnější navigaci a shromažďování vašich hlášení prosím dodržujte následující pravidla:

Podívejte se, jestli již bug nenahlásil někdo jiný. Pokud ano, přidejte své hlášení k již existujícímu tématu.

Založte vlákno s jasným názvem

Vyhýbejte se příspěvkům mimo téma daného vlákna

Pro bugy a chyby týkající se problémů s grafikou, pádů hry atd. prosím přiložte ve spoileru kopii souboru dxdiag.

Pro chyby na mapách přidejte obrázky, případně záznam z bitvy, pokud jej máte k dispozici.

Zkuste nám dodat co nejvíc informací o situaci, kdy se bug objevil.

Doporučená struktura hlášení bugu:

Loď

Mapa

Čas

Popis bugu

kopie záznamu dxdiag

V příloze nebo nalinkovaný obrázek/záznam bitvy.

Záznam z dxdiag schovejte do spoilerů, abyste usnadnili procházení tématu.

Především nezapomínejte na screenshoty a WGCheck!

https://eu.wargaming.net/support/cs/products/wows/article/10248/

Děkujeme :Smile_honoring:

• Cool 1

Players
9 posts
15,701 battles

Ahojky,vysvětlí mi někdo,proč nejde plnit úkoly ?? Odehrál jsem 150 her,zasáhů jsem měl cca.2540 a ani jednou mi to nevyhodnotilo zásah citadely ?? nesmysl !! Dále se nepřipočítávají dosažené ZK pro kapitána !!!!

[IDDQD]
Beta Tester
2,411 posts
4,309 battles
36 minutes ago, husky7777 said:

Ahojky,vysvětlí mi někdo,proč nejde plnit úkoly ?? Odehrál jsem 150 her,zasáhů jsem měl cca.2540 a ani jednou mi to nevyhodnotilo zásah citadely ?? nesmysl !! Dále se nepřipočítávají dosažené ZK pro kapitána !!!!

Zásah do citadeli se zobrazuje takto

drG0FHZ.jpg

pokud jej v pobitevní tabulce nemáš , tak jsi ji netrefil . A tou tabulkou myslím tuto ( děkuji za poskytnutí hráči R0bspierre  já po přeinstalu ssd , nic v kompu nemám )

Spoiler

shot-18_09.23_18_56.44-0200.thumb.jpg.ce

a k těm 150 bitvám . Podle wows stat-number , jich máš za posledních 7 dní jenom 25 a to většinou CA nebo DD . 10 bitev s BB . A ten nelže . Herní výsledky komentovat nebudu , nevyšel ti den . To nevycházení trvá sice déle , ale to mi nepřísluší řešit .

• Funny 1

Players
31 posts
1,857 battles

Zdravím.

Od nové aktualizace mi to háže tudle chybu. Už se mi to stalo 4x během 2 dnů a před tím to nedělalo. Nestává se to v průběhu bitvy, ale před jejím načtením nebo po konci, když se chci vrátit do přístavu. Pokaždý se mi o tý chybě uloží do složky "Reports" soubor ve WinRARu. Ten mám někam poslat?

chyba.jpg

[T-N-T]
Beta Tester
791 posts
6,391 battles

Nevím kam to napsat, tak to narvu sem.
Znepokojilo mě přihlašování na svůj účet.
Když jsem se chtěl přihlásit přes tlačítko "Zúčastnit se" na stránce  Dosáhněte slávy, tak mě to vyzvalo k přihlášení. Klikl jsem tedy na přihlášení nabídnuté místo "Zúčastnit se"a tam se to stalo.
Hodilo mě to na přihlašovací stránku, kde byl vyplněný email a na dvě vteřiny se zobrazilo i heslo, to pak zmizelo.
Takže se obávám, že kdokoliv trefí či zná přihlašovací email jiného hráče, se tak může dostat k jeho heslu.

Testováno opakovaně, problém je pokaždé. Cizí emaily zkoušet nechci.

Nejsem ajťák, takže nevím jestli je to problém u mě, nebo všude, každopádně je to průser...

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
1,222 posts
2,825 battles
V 20. 10. 2018 v 18:14 HavranRyc řekl/a:

Když jsem se chtěl přihlásit přes tlačítko "Zúčastnit se" na stránce  Dosáhněte slávy, tak mě to vyzvalo k přihlášení. Klikl jsem tedy na přihlášení nabídnuté místo "Zúčastnit se"a tam se to stalo.
Hodilo mě to na přihlašovací stránku, kde byl vyplněný email a na dvě vteřiny se zobrazilo i heslo, to pak zmizelo.
Takže se obávám, že kdokoliv trefí či zná přihlašovací email jiného hráče, se tak může dostat k jeho heslu.

Nejsem ajťák, takže nevím jestli je to problém u mě, nebo všude, každopádně je to průser...

To by rozhodně nemělo.. nicméně, kde, že přesně ti to heslo zobrazuje? přihlašovací stránka Wargamingu, když ses musel přihlásit na portál, či kde?

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
1,222 posts
2,825 battles
V 20. 10. 2018 v 17:38 PfaJir řekl/a:

Zdravím.

Od nové aktualizace mi to háže tudle chybu. Už se mi to stalo 4x během 2 dnů a před tím to nedělalo. Nestává se to v průběhu bitvy, ale před jejím načtením nebo po konci, když se chci vrátit do přístavu. Pokaždý se mi o tý chybě uloží do složky "Reports" soubor ve WinRARu. Ten mám někam poslat?

chyba.jpg

tento report zašli na zákaznickou podporu https://eu.wargaming.net/support/cs/products/wows/

[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
3,555 posts
8,683 battles
On 10/20/2018 at 6:14 PM, HavranRyc said:

Smaz si cookies.

• Cool 1

[T-N-T]
Beta Tester
791 posts
6,391 battles
On 10/22/2018 at 11:40 AM, YabbaCoe said:

To by rozhodně nemělo.. nicméně, kde, že přesně ti to heslo zobrazuje? přihlašovací stránka Wargamingu, když ses musel přihlásit na portál, či kde?

Jo, přihlašovací stránka. Ale jak mi vysvětlili kluci z klanu (a pak že je klan na nic:cap_haloween:), tak to dělají koláčky.
Když jsem to testnul pod IE, tak se to neděje. IE normálně nepoužívám (používám chrome), takže tam to heslo v koláčcích zapečené asi nebude.
Bude to asi problém Chrome. Dělá to při každém přihlášení na portále.

[O-S-W]
[O-S-W]
Players
148 posts
8,740 battles

Nevím co se změnilo, ale cca od pátku 9. 11. mám problém se přihlašovat do hry. Dříve se to nedělo. Dokonce během pátku jsem se nemohl dostat ani na herní server... Hodinky se točí po přihlášení a nic... Dnes už se přihlásím, ale po spuštění bitvy se začne načítat obrazovka s načítacím kulzorem a ve chvíli, kdy bych měl jít do bitvy, tak nic... Časomíra běží dál, ale vše ostatní je mrtvé a do bitvy se nedostanu. Pomůže jen naprostý restart hry a pak mě to rovnou hodí do té bitvy, ale jsem tam jak AFK blb po 2-3 minutách od startu. 2 dny už díky tomuto hraju jen kooperativní bitvy, kde to není taková tragédie, když je člověk chvilku AFK... Chtěl jsem si opět prodloužit prémiovej účet, ale za těchto podmínek tedy fakt sorry. BUDE SE TOTO NĚJAK ŘEŠIT? Už minule byl podobný problém řešen a je to tu zas!!!! :Smile-angry:

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.