Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Corprat

Dlaczego weekendy są takie rakowe??

18 comments in this topic

Recommended Posts

[SOLO]
Players
11 posts
7,540 battles

Jakieś porady? Bo lubię popykać w weekendy a niestety gra przyprawia  o ból głowy. Nie będę przytaczał przykładów.

Przeważnie jest tak że losuje mnie do teamu czerwonych baronów. Sprawdzałem kilka razy.

Czym to jest spowodowane? Karma? Tak jest co tydzień. Czy oni (WG) jakąś wajchę przestawiają.

Pozdrawiam

P.S. Liczę na jakieś sensowne odpowiedzi.

Players
89 posts
4,378 battles

Gracze, którzy nie mają czasu grać w środku tygodnia zasiadają przed WoWSem w weekendy. Przez to, że nie grają często, mają dość słabe umiejętności których nie mają potrzeby rozwijać. Oczywiście porównując do prosów znających na wylot mechanikę tej gry. To tak w skrócie.

• Cool 3

[ZGZ]
Beta Tester
360 posts
10,897 battles

nie chcę być złośliwy, więc pominę milczeniem to co chciałem napisać

PS jakiego narzędzia używasz do sprawdzenia statów? bo np MM monitor pokazuje staty tylko na wybranym okręcie, a każdy (prawie każdy) ma okręty, na których mówiąc eufemistycznie nie gra najlepiej

[DARTH]
Beta Tester
1,671 posts
18,169 battles
9 hours ago, squalus77 said:

nie chcę być złośliwy, więc pominę milczeniem to co chciałem napisać

PS jakiego narzędzia używasz do sprawdzenia statów? bo np MM monitor pokazuje staty tylko na wybranym okręcie, a każdy (prawie każdy) ma okręty, na których mówiąc eufemistycznie nie gra najlepiej

a po co Ci staty ogólne? Po co Ci średnia z 3 lat gry do konkretnej bitwy teraz na konkretnym okręcie?

Staty na okręcie przynajmniej pokazują ogar gracza na tym okręcie...no w każdym razie przybliżony bo jak ktoś gra 2 lata np Kurfurstem, wiadomo że zrobił progres i gra lepiej niż średnia okrętu.

• Cool 2

[MS-B]
[MS-B]
Players
62 posts
5,889 battles

Najlepiej nie grać to po 1. Po 2 znajdź dobry klan gdzie poprawisz swoje umiejętności i zarazem znajdziesz ludzi do dywizjonu.

[HEROZ]
Players
590 posts
5,845 battles
17 minutes ago, _Scarrry_ said:

a po co Ci staty ogólne, średnia z 3 lat gry do konkretnej bitwy teraz na konkretnym okręcie?

Staty na okręcie przynajmniej pokazują ogar gracza na tym okręcie...no w każdym razie przybliżony bo jak ktoś gra 2 lata np Kurfurstem, wiadomo że zrobił progres i gra lepiej niż średnia okrętu.

Dokładnie. W pancerniku chętnie byś mnie zobaczył w swoim teamie, ale na ddku to wolałbyś żebym był w przeciwnym XD.

Players
190 posts
8,441 battles
40 minutes ago, leather50 said:

Gracze, którzy nie mają czasu grać w środku tygodnia zasiadają przed WoWSem w weekendy. Przez to, że nie grają często, mają dość słabe umiejętności których nie mają potrzeby rozwijać. Oczywiście porównując do prosów znających na wylot mechanikę tej gry. To tak w skrócie.

jako potwierdzenie (bo się  z tym zgadzam) i jednocześnie zaprzeczenie powyższego,oraz jako taki mały przerywnik rozrywkowy-materiał ciepły,sprzed chwili :

po wygranej bitwie

shot-18_10_14_14_14.09-0592.thumb.jpg.de4210a27606f8c1cffd319cc9be9eea.jpg

pisze do mnie wcale nie weekend wariorr z przeciwnej:

shot-18_10.14_14_05.36-0691.thumb.jpg.6d0f823376965a179966d11069961f3e.jpg

Players
2,777 posts
15,268 battles
17 minutes ago, __Quaku__ said:

Najlepiej nie grać to po 1. Po 2 znajdź dobry klan gdzie poprawisz swoje umiejętności i zarazem znajdziesz ludzi do dywizjonu.

Z dywizjonami bywa ten problem, że solo często można nakręcić lepsze staty (mówię o PR, a nie WR), bo gry sie za szybko kończą na punkty i jest duża rywalizacja o DMG.

Np. dywizjon 3 jedynek grających V jest takim overkillem, że w kilka minut jest zazwyczaj po grze. Gracz na desce jeszcze coś zrobi, ale ten co gra np. Guliem i oczekuje 100K za grę, to się srodze zawodzi ledwo średnim PR. Ostatnio zagrałem parę takich bitewek i przypomniałem sobie, że dawno stwierdziłem, że to marny pomysł.

• Cool 1

[MS-B]
[MS-B]
Players
62 posts
5,889 battles
10 minutes ago, Odo_Toothless said:

Z dywizjonami bywa ten problem, że solo często można nakręcić lepsze staty (mówię o PR, a nie WR), bo gry sie za szybko kończą i jest duża rywalizacja o DMG.

Np. dywizjon 3 jedynek grających V jest takim overkillem, że w kilka minut jest zazwyczaj po grze. Gracz na desce jeszcze coś zrobi, ale ten co gra np. Guliem i oczekuje 100K za grę, to się srodze zawodzi ledwo średnim PR. Ostatnio zagrałem parę takich bitewek i przypomniałem sobie, że dawno stwierdziłem, że to marny pomysł.

Dlatego dla mnie jedyny wymierny współczynnik PR to tylko tier X. Jeżeli tam ogarniasz to wszędzie ogarniesz, wykluczając okręty które nie "siedzą" danemu graczowi. Co do dywizjonu typu "seal clubb"... No nie wiem były gry gdzie nawet prosi nic nie pomogli :D

• Cool 1

Players
14 posts
1,133 battles

Uważam to za bzdury. Jestem weekendowym graczem. __Davy_Jones_ Zarejestrowano: 11-02-2018 Poziom 15 w przebiegu służby, stoczone bitwy 861. Gram na tyle ile mi czas pozwala, a mimo to miałem czas zapoznać się z forum, poradnikami do gry, czy nawet zadać kilka pytań w dziale nowi gracze na nurtujące mnie pytania. Uważam że to co zrobiłem wystarczy żeby mieć średnie wyniki albo chociaż nie być kulą u nogi drużyny. Nawet swojego ojca w podeszłym wieku nauczyłem grać w WoWs, że spokojnie utrzymuje średnie wyniki i rozumie jaka klasa okrętu ma jakie zadanie. A tak mamy cuda wianki BBki zwiedzające mapę i strzelające na granicy zasięgu, DDki płynące yolo i ginące w pierwszych minutach bitwy, czy lotnie co uparcie próbują zatopić krążek z rozbiciem. Sam musiałem zainstalować mod na wyłączenie czatu, bo mnie szlag jasny trafiał jak po bitwie na czacie widzę GG, i to jeszcze od ameby z 40%wr która w bitwie nie zrobiła nic ale rzuciło ją do lepszej drużyny. Rada na weekendy taka. Albo nie grać w WoWs, albo zacisnąć zęby i grać najlepiej jak się da, albo grać w trybie operacji lub kooperacji, albo iść grać w cokolwiek innego. Nic nie poradzisz że osobniki z dodatkowym chromosomem przyszły sobie po "szczelać" i nawet im do głowy nie przyjdzie ogarnąć podstaw.

shot-18.10.13_19.10.46-0639.jpg

shot-18.08.04_20.28.04-0177.jpg

shot-18.08.03_11.42.05-0766.jpg

• Cool 1

[TF16]
Players
976 posts
15,181 battles

Ktoś kiedyś śmiał się, że brakuje jeszcze CV z dodatkowym HP, znalezione:

111.jpg

• Cool 1
  • Funny 8

Players
1,486 posts
12,484 battles
7 minutes ago, Escapist7 said:

Ktoś kiedyś śmiał się, że brakuje jeszcze CV z dodatkowym HP, znalezione:

111.jpg

mixer-in-the-eyes_o_988950.jpg

• Funny 1

[MS-B]
Beta Tester, Players
803 posts
6,422 battles

Odsetek złych graczy w weekendy jest mniej więcej taki sam jak w inne dni tygodnia, tylko w weekend graczy jest więcej i częściej trafia się na graczy o słabszych umiejętnościach, stąd przeświadczenie, ze granie w te trzy dni w tygodniu jest cięższe :cap_hmm:

• Cool 1

[GOFER]
[GOFER]
Beta Tester
4,016 posts
6 hours ago, Corprat said:

Przeważnie jest tak że losuje mnie do teamu czerwonych baronów. Sprawdzałem kilka razy.

Czym to jest spowodowane? Karma? Tak jest co tydzień. Czy oni (WG) jakąś wajchę przestawiają.

Nie przestawiają wajchy. Przestawia się rodzaj graczy.

Ludziki grające w weekendy mają olbrzymie braki w wiedzy, które nadrabiają nieortodoksyjnymi pomysłami i oryginalną taktyką. Jaka idea przyświeca japońskiemu niszczycielowi objeżdżającemu mapę po krawędzi (widok spotkany 3 razy w ten weekend)? O co chodzi krążownikowi, który wyskakuje burtą na 3 pancerniki żeby rzucić 3 torpedy? Co kieruje trzema BBrajanami którzy na początku bitwy uciekają w kąt mapy i dzielnie się z niego ostrzeliwują? NIE WIEM.

Ilość idiotycznych zagrań, którą widziałem w ten weekend, obezwładniła mnie całkowicie. Żeby było zabawniej - nie pierwszy raz, takie wrażenie miałem już wielokrotnie, BO TAK NAPRAWDĘ nic się tu nie zmienia - gracze weekendowi są tak nazywani nie bez powodu: gros ludzi pozbawionych bazowej wiedzy o mechanice gra właśnie w weekendy. Mnie drażni najbardziej to, że w związku z masowym występowaniem takich ludków, łatwiej o serię doprowadzających do furii przegranych, które bardziej przypominają gwałty niż bitwy.

Pozdrawiam

• Cool 2

[CSMW]
Beta Tester
1,309 posts
9,735 battles
7 hours ago, Corprat said:

Jakieś porady? Bo lubię popykać w weekendy a niestety gra przyprawia  o ból głowy. Nie będę przytaczał przykładów.

Pozdrawiam

P.S. Liczę na jakieś sensowne odpowiedzi.

To jest gra wieloosobowa w charakterze bitew losowych. Oznacza to tyle, ze wchodzisz do gry w środowisku LOSOWYM. Wchodzisz w random i dziwisz sie, ze jest random.

Rady? 

Pyknij sobie w coś singleplayer. 

• Cool 1

[SOLO]
Players
11 posts
7,540 battles

Dzięki

Pięknie to obydwaj żeście skomentowali .

Tylko mm powinien to jakoś kompensować. Widocznie nie jest w stanie ogarnąć bezgranicznej głupoty co "lepszych" graczy.

11 hours ago, Korsarz_87 said:

To jest gra wieloosobowa w charakterze bitew losowych. Oznacza to tyle, ze wchodzisz do gry w środowisku LOSOWYM. Wchodzisz w random i dziwisz sie, ze jest random.

Rady? 

Pyknij sobie w coś singleplayer. 

:cap_like: Wiesiek czeka

Pozdrawiam

gl hf

[MS-B]
[MS-B]
Players
62 posts
5,889 battles

Jak ja to mówię lepiej nie grać niż się *edited* :) po co komu uszczerbek na zdrowiu psychicznym. 

Ten post był edytowany przez zespół moderacji z powodu: naruszenie 1 punktu regulaminu (wulgaryzmy).

WG Staff
1,326 posts
2,895 battles

Rak to choroba, która bardzo niepotrzebnie weszła w żargon internetowych śmieszków by określić jakąś ciężką sytuację. 
Ponieważ nic związanego dla mnie z grami komputerowymi nie ma znamion cierpienia porównywalnego z cierpieniem osoby chorej na raka i z cierpieniem osób, które kogoś z tego powodu utraciły, to temat zamykam a autora przyjacielsko upominam by następne tematy zakładał z większa refleksją. 

• Cool 7
  • Funny 1
  • Bad 2

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.