Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
zdefiony

[SZMER] Szwadron Morderczych Emerytów i Rencistów - Too OLD to DIE.

28 comments in this topic

Recommended Posts

[P-W-C]
[P-W-C]
Players
16 posts
24,989 battles

Witam.

Mała aktualizacja bo się Nam trochę pozmieniało.

Na wstępie chciałbym zaznaczyć że pogłoski o darmowych kontenerach z pampersami dla dorosłych rozdzielanych wśród członków klanu są kompletnie nieprawdziwe.

Mamy trzy nadrzędne zasady (i to jest nasz cały statut):

1) Życie najpierw -jak nie możesz, bo żona, kochanka, dziecko... to nie możesz i nikt nie będzie Ci wydzwaniał w sobotę o 20.30 bo KLANÓWKA!

2) Szanujmy się - to że puszczają nerwy, normalne... ale trzeba się później ogarnąć i się poklepać po pleckach

3) Nie ma srania po krzakach  - tak gramy i tak rozmawiamy ze sobą, prosto i otwarcie

Jak gramy to staramy się na maksa, jak się śmiejemy to również. Atmosfera raczej rubaszna bo ludzi w Naszym WIEKU już niewiele jest w stanie zaskoczyć.

Jeśli masz 20 lat może być Ci ciężko bo u Nas średnia wieku około 40+ się waha. Dużo gadamy jak to stare dziady, bywa że gra schodzi na dalszy plan. Jeśli chciałbyś Nas poznać odezwij się do mnie najlepiej w grze, nie ma to jak popływać z nieznajomym.

Realnie oceniając o ile wzrok dopisuje, pamiętamy jak się strzela bo na chwilę popuści Alzheimer i rąk nam nie rozhuśta Parkinson dajemy radę  grać... jeszcze.

Ze spraw technicznych:

Używamy DISCORDA (trza mieć no nie ma zmiłuj)

Próg wejściowy: dużo chęci i minimum jedna 8 (nie bronimy się przed ludźmi którzy się uczą grać) do tego 500 bitew, discord i możemy zacząć zabawę.

Trzeba przebrnąć  przez rozmowę kwalifikacyjną ze mną ale jak ktoś przeżył nalot z lotniskowca to co go może przestraszyć :))

I oczywiście rozszyfrować skrót NMSPK z Naszego logo :)

Zapraszam wszystkie osoby chętne i niechętne na Naszego discorda https://discord.gg/AJkECVu

Karczma "Pod Zdechłym Wielorybem" otwarta dla wszystkich.

kosci_bordo.thumb.jpg.41ea2c1fbcc36e2d31d318939dd2a17d.jpg

Pozdrawiam i zapraszam.

Zdefiony

• Cool 8

[P-W-C]
[P-W-C]
Players
16 posts
24,989 battles

Dziękuję za dobre słowo.

Zapraszam do Nas osoby którym nie pasowało gdzie indziej, może znajdziecie w końcu wymarzony port :) ?

[E-BOJ]
Beta Tester
23 posts
10,627 battles

Ja z tym samym pytaniem co kolega wyżej, jak się spiknąć? No i kiedy ta rozmowa?

[PUMA_]
Players
58 posts
24,493 battles

Discord może być lecz messenger odpada ponieważ staram się nie używać programów szpiegujących. Serdecznie Was pozdrawiam W.

[P-W-C]
[P-W-C]
Players
16 posts
24,989 battles

Jeśli chodzi o kontakt. To zapraszam na nasz DISCO, muzyczka nie gra ale może dzięki temu można pogadać. 

Wg mnie najlepiej mnie znaleźć w grze. Jestem każdego popołudnia i chętnie porozmawiam.

Co do Messnegra wiem że są rózne opinie, OK jak masz duży opór to możemy pigwus_1 umówmy się tak spróbujmy a potem będziemy negocjować.

[-FZO-]
[-FZO-]
Players
19 posts
23,769 battles

Wita  NE-PL.......powodzenia  w grze, u, nasz jest tez dobry rocznik- a mówią ze starzy to już nie mogą .))))

[P-W-C]
[P-W-C]
Players
16 posts
24,989 battles

To jest piękne że wreszcie MY ludzie którzy nie są w stanie już w tym samym czasie:

- wysyłać smsa

- przytulać dziewczynę

- oglądać seriala

- wykonywać skok z przewrotem

... i jeszcze strzelać headshota ze snajperki

Co jak najbardziej jest realne jak się ma 16 lat i być może jeszcze nie wypalone synapsy tym i owym.

To jest piękne że wreszcie MY mamy swoją grę.

W której można się zadumać, chwilę zdrzemnąć, zebrać się do akcji przez minutę czy dwie i... strzelić

W sam raz dla Emeryta :)))

Pozdrawiam serdecznie wszystkie dobre roczniki. Które pamiętają jeszcze jak po serdelki trzeba było stać w kolejce a gry się wgrywało z kasety i to często za 10 razem.

[P-W-C]
[P-W-C]
Players
16 posts
24,989 battles

Zapraszam jak już ... zakończysz ten proces. Pierwsza randka bez zobowiązań. 

Players
8 posts
8,255 battles

Chciałbym tylko nadmienić, że można kontaktować się z każdym rekruterem ze Szmer'u (info jak ich znaleźć w grze w zakładce klanu lub na innej stronie z takimi lub podobnymi informacjami ;)) a oni pomogą skontaktować się z bossem, a jak ktoś dobrze będzie rokował to i wstawią się za nim/nią. :). 

Pzdr.

[P-W-C]
[P-W-C]
Players
16 posts
24,989 battles

Taaa tylko po tym jak jeden z tych starych dziadów przyjął miłego 13 latka który ponoć mu się bardzo podobał... dostali zakaz "sprawdzania" nowych ludzi, zwłaszcza nieletnich.

Teraz robię to tylko JA :cat_cool:

Players
8 posts
8,255 battles

Och, Bwana ty się nie spinaj, ja tylko chcieć powiedzieć że jak Bwana będzie moczył biały tyłek w wannie z mlekiem i jego squaw poda mu sok z gumi-jagód do sączenia, to taki rekruter może być gwiazdką, która doprowadzi do rozmowy nowiusieńki model klanowicza z Bwana ;)

[P-W-C]
[P-W-C]
Players
16 posts
24,989 battles

Pigwus, mógłbyś zachować jakieś pozory. Nie wypada się tak afiszować. Nie ma srania po plaży też.

[PUMA_]
Players
58 posts
24,493 battles

Aaa tak konkretnie  to o szczegóły poproszę bo ciemny jestem i słabo kumam, chyba tak mam.

[PIO]
[PIO]
Players
3 posts
8,861 battles

Ech  Mariuszu znowu na siłę widzę szukasz .......     Osobiście nie polecam :)  

Są tam normalni ludzie po za  Dowódcą  " bez obrazy" :) 

Sign in to follow this