Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Sklep Premium w październiku: tydzień francuski - wątek na forum

7 comments in this topic

Recommended Posts

[PBD]
Beta Tester
15 posts
7,955 battles
2 hours ago, The_EURL_Guy said:

Francuski tydzień w World of Warships. Zestawy z okrętami francuskimi już czekają w Sklepie Premium!

Przeczytaj cały artykuł

widze , ze kogos ponioslo z cenami ...

[WIDMO]
Players
15 posts
5,860 battles

tak tak juz lece a co tam dam zarobic WG i za jakies 1000 eu se cos tam kupie w ich tam sklepie moze wtedy WG odblokuje moje RNG ktore mam na minus i zacznie mi losowac normalnych gracz do temu nie debili WG i ich zasady FFFF AAAA IIII RRRR PPPPPP LLLLL AAAAA YYYYY.

A i jak tam wasze postanowienia co macie problem z banowaniem ludzi za warpacka no tak ci cos daja kaske oplacaja abonament to moga gran na programikach pffffff ale cos jednak zrobiliscie jednemu z mojej specialne listy daliscie konto do kasacjii no zawsze cos choc ten byl debilem no ale

[B-EYE]
[B-EYE]
Players
247 posts
10,144 battles

A teraz mamy tydzień ruski i czas hokejowy. Patrząc na żałosne nagrody za sprint rankingowy WG wbija krążek do własnej bramki zniechęcając graczy do udziału w tym ewencie.

On 10/12/2018 at 10:44 PM, Akongua said:

kupie w ich tam sklepie moze wtedy WG odblokuje moje RNG ktore mam na minus i zacznie mi losowac normalnych gracz do temu nie debili WG i ich zasady

Sory ale nie mam pojęcia o czym piszesz. Jaki wpływ ma zakup w  sklepie WG na RNG w bitwie czy dobór przeciwników? Nie widzę żadnego wpływu a mam dwa konta. Jedno premium z większością możliwych premek a drugie które używam do testów bez premium i żadnego zakupu w sklepie WG. I jak wchodzę w bitwę np na Aoba na darmowym koncie to RNG ani dobór graczy w żaden sposób nie dyskryminuje względem tego premium wszystko takie same. A ze głupota wielu graczy jest wyższa niz bootów w kooperkach to rzecz inna. Jedyna dyskryminacja jaka zauważalnym że gdy wchodzę na krążowniku zrobionym pod aa na T6 i T7 to brawie nigdy nie dostaje drużyny lotniskowcem mimo ze na tych tierach CV jest od cholery i jeszcze trochę.

Ten post był edytowany przez zespół moderacji z powodu: połączenia 2 postów.

Players
108 posts
7,927 battles

Nie wiem dlaczego wrzuca do tego tematu - zamiast być osobny na temat nowej oferty - ale trudno. Szkoda tylko że ceny są z kosmosu. Np dać 180 złotych za szczerbatego kapitana to jawna przesada - gdyby miał pełen komplet zębów to może bym się zastanowił ;).

Players
9 posts
3,368 battles

Skoro tak chętnie wystawiacie ofertę na okręty 5 tieru to dajcie wszystkie do dyspozycji A nie tylko Ruski szrot. Gdzie Giulio ceasare ?

[FT-B]
Players
81 posts
1,854 battles

Te ceny byłyby dobre, gdyby była pewność, że wyleci jedna z tych lepszych rzeczy. A nie kupić jeden kontener, i dostać flagi. Konto premium,Okręt, dublony,ewentualnie po 100 najlepszych flag albo camo. Wtedy by się może jeden kupiło.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.