Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Sklep Premium w październiku: tydzień francuski - wątek na forum

7 comments in this topic

Recommended Posts

[PBD]
[PBD]
Beta Tester
20 posts
15,393 battles
2 hours ago, The_EURL_Guy said:

Francuski tydzień w World of Warships. Zestawy z okrętami francuskimi już czekają w Sklepie Premium!

 

Przeczytaj cały artykuł

widze , ze kogos ponioslo z cenami ...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Players
16 posts
7,382 battles

tak tak juz lece a co tam dam zarobic WG i za jakies 1000 eu se cos tam kupie w ich tam sklepie moze wtedy WG odblokuje moje RNG ktore mam na minus i zacznie mi losowac normalnych gracz do temu nie debili WG i ich zasady FFFF AAAA IIII RRRR PPPPPP LLLLL AAAAA YYYYY.

A i jak tam wasze postanowienia co macie problem z banowaniem ludzi za warpacka no tak ci cos daja kaske oplacaja abonament to moga gran na programikach pffffff ale cos jednak zrobiliscie jednemu z mojej specialne listy daliscie konto do kasacjii no zawsze cos choc ten byl debilem no ale

Share this post


Link to post
Share on other sites
[B-EYE]
[B-EYE]
Players
485 posts
16,219 battles

A teraz mamy tydzień ruski i czas hokejowy. Patrząc na żałosne nagrody za sprint rankingowy WG wbija krążek do własnej bramki zniechęcając graczy do udziału w tym ewencie.

 

On 10/12/2018 at 10:44 PM, Akongua said:

kupie w ich tam sklepie moze wtedy WG odblokuje moje RNG ktore mam na minus i zacznie mi losowac normalnych gracz do temu nie debili WG i ich zasady

Sory ale nie mam pojęcia o czym piszesz. Jaki wpływ ma zakup w  sklepie WG na RNG w bitwie czy dobór przeciwników? Nie widzę żadnego wpływu a mam dwa konta. Jedno premium z większością możliwych premek a drugie które używam do testów bez premium i żadnego zakupu w sklepie WG. I jak wchodzę w bitwę np na Aoba na darmowym koncie to RNG ani dobór graczy w żaden sposób nie dyskryminuje względem tego premium wszystko takie same. A ze głupota wielu graczy jest wyższa niz bootów w kooperkach to rzecz inna. Jedyna dyskryminacja jaka zauważalnym że gdy wchodzę na krążowniku zrobionym pod aa na T6 i T7 to brawie nigdy nie dostaje drużyny lotniskowcem mimo ze na tych tierach CV jest od cholery i jeszcze trochę.

 

 

 

Ten post był edytowany przez zespół moderacji z powodu: połączenia 2 postów.

Share this post


Link to post
Share on other sites
[ARES-]
Players
206 posts
15,810 battles

Nie wiem dlaczego wrzuca do tego tematu - zamiast być osobny na temat nowej oferty - ale trudno. Szkoda tylko że ceny są z kosmosu. Np dać 180 złotych za szczerbatego kapitana to jawna przesada - gdyby miał pełen komplet zębów to może bym się zastanowił ;).

Share this post


Link to post
Share on other sites
Players
10 posts
5,029 battles

Skoro tak chętnie wystawiacie ofertę na okręty 5 tieru to dajcie wszystkie do dyspozycji A nie tylko Ruski szrot. Gdzie Giulio ceasare ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
[FT-B]
Players
560 posts
8,511 battles

Te ceny byłyby dobre, gdyby była pewność, że wyleci jedna z tych lepszych rzeczy. A nie kupić jeden kontener, i dostać flagi. Konto premium,Okręt, dublony,ewentualnie po 100 najlepszych flag albo camo. Wtedy by się może jeden kupiło.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sign in to follow this  

×