Jump to content
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Říjnové bojové mise: Royal Navy - Diskuzní vlákno

10 comments in this topic

Recommended Posts

Players
29 posts
6,106 battles

Jak je to bude ještě po 17 říjnu možný získat nějaký sovereingy.

já pár dní nestihl a něco málo bych ještě potřeboval  a ono to píše počkejte na nové pokyny a já nevím jestly ještě nějaké budou

[IDDQD]
Beta Tester
2,422 posts
4,328 battles
27 minutes ago, Gremlaja said:

Jak je to bude ještě po 17 říjnu možný získat nějaký sovereingy.

já pár dní nestihl a něco málo bych ještě potřeboval  a ono to píše počkejte na nové pokyny a já nevím jestly ještě nějaké budou

:Smile_facepalm: co tak kouknout na hlavní stránku ? To je opravdu tak velký problém ?

https://worldofwarships.eu/cs/news/game-updates/update-0710-halloween/#royal-navy

Ale jinak blahopřeji . Víš kde je forum a umíš napsat příspěvek :Smile_medal:

• Funny 1

Players
29 posts
6,106 battles

Jéé dík na tenhle článek jsem se ještě nedíval.

Já ted po poslední přeinstalaci  WG game centra trochu ztrácím přehled o tématech nových článků.

( gamecenter mi zobrazuje u tanků v češtině a u lodí v angličtině a tak nevím co je nového ) Na českou stránku hry chodím vždy po pár dnech a když je novinek hodně  tak to nezvládám číst všechno pořádně  Tak že moje chyba příště budu číst víc ale ještě jednou dík za odpověd.:cap_like:

• Cool 1

[IDDQD]
Beta Tester
2,422 posts
4,328 battles
10 hours ago, Gremlaja said:

V pohodě , já byl včera nasrán a jsem furt . czc mi ještě neposlalo kod na novýho Assasina co dávaj k ssd od ťamťungu :Smile-angry:

8 hours ago, TheComedian1983 said:

Ale gamecenter je přeci čupr a kůl věc... říká WG :Smile_teethhappy:

Další kravina co běží na pozadí. Dá se obejít zastupcem exe na ploše . Ten hru spustí , jenže nestáhne aktualizace , to se musí přes WGC . Ted po ránu vyzkoušeno

[T-N-T]
Players
844 posts
3,392 battles
9 hours ago, TheComedian1983 said:

Ale gamecenter je přeci čupr a kůl věc... říká WG :Smile_teethhappy:

Tak z jejich pohledu urcite ano:-) Usetri si tim praci pro 3 aktualizacni launchery, maj jen jeden. A zakaznikum se to snazi prodat, ze je to vlastne super i pro ne. Nadosah Pozlatko, v podani Davida Sucheta, pro to mel i odborny vyraz.... Marketing 🙂

• Funny 1

[IDDQD]
Alpha Tester
2,430 posts
15,463 battles

tvl :cap_wander_2:
Geniální.
Tak od teď budu mít tu jeho figuru vždy na očích, když WG přijde s nějakým dalším "dobrým nápadem".

• Cool 2

[PPH]
Players
190 posts
15,060 battles

Mám malý dotaz ...

Prvky do sbírky "The Great Eight" - a to pro získání i amerického kapitána Ovečkina - budu moci sbírat přímo ve hře i po 31.10. ?   Neboť v Gift-shopu budou kontejnery s prvky "The Great Eight" nabízeny jen do 31.10.

Díky předem za odpověď.

[UTBF]
Players
24 posts
7,400 battles

Zamyslel se někdo nad nadpisem "Říjnové bojové mise: jedinečné velitel Ovečkin"? Diskuze odkzuje do tohoto vlíkna, tak to píši sem. Nemělo by tam být "jedinečný"? A druhá poznámka k tomu stejnému, v GWC se slovo jedinečný dělí opradu zvláštním způsobem "jed-inečný", to taky není správně česky.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.