Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Październikowe misje bojowe: Royal Navy - wątek na forum

12 comments in this topic

Recommended Posts

Alpha Tester
99 posts
7,369 battles

Zrobiłem wszystkie DYREKTYWY a nagrody brak. Zaznaczam że nie zrobiłem wszystkich MISJI z uwagi na brak VII tieru brytyjskiego DD. Może jest błąd w tłumaczeniu i autorom chodziło o zrobienie wszystkich MISJI ? . W takim wypadku gracze bez DD brytyjskiego VII poziomu nie mają szansy na zrobienie tej misji.  :(

[TF16]
Community Contributor
3,948 posts
8,973 battles
9 minutes ago, interwenient said:

Zrobiłem wszystkie DYREKTYWY a nagrody brak. Zaznaczam że nie zrobiłem wszystkich MISJI z uwagi na brak VII tieru brytyjskiego DD. Może jest błąd w tłumaczeniu i autorom chodziło o zrobienie wszystkich MISJI ? . W takim wypadku gracze bez DD brytyjskiego VII poziomu nie mają szansy na zrobienie tej misji.  :(

Jakiej nagrody się spodziewałeś?

Alpha Tester
99 posts
7,369 battles

Takiej nagrody się spodziewałem  :

10–17 października: Royal Navy – Etap 4

Pierwsza część aktywności poświęconych wspaniałej brytyjskiej marynarce dobiega końca, ale nie martwcie się, ponieważ czeka na Was jeszcze wiele ekscytujących zadań i wartościowych nagród! Cała naprzód, po zwycięstwo!

Po ukończeniu wszystkich dyrektyw czwartego etapu otrzymacie:

• 4 gwinee;
  • 13 kontenerów Royal Navy;
  • 3 kamuflaże Royal Navy;
  • Po 3 szt. każdego z sygnałów: India Bravo Terrathree, India Delta, Zulu, Sierra Mike, India X-Ray, Papa Papa, Mike Yankee Soxisix, Smok, Lewiatan, Bazyliszek, Skylla;
  • 1 kontener premium Royal Navy.

WG Staff
1,349 posts
2,939 battles
9 godzin temu, interwenient napisał:

Pierwsza część aktywności poświęconych wspaniałej brytyjskiej marynarce dobiega końca, ale nie martwcie się, ponieważ czeka na Was jeszcze wiele ekscytujących zadań i wartościowych nagród! Cała naprzód, po zwycięstwo!

• 4 gwinee;
  • Po 3 szt. każdego z sygnałów: India Bravo Terrathree, India Delta, Zulu, Sierra Mike, India X-Ray, Papa Papa, Mike Yankee Soxisix, Smok, Lewiatan, Bazyliszek, Skylla;

Jeśli jesteś pewien, ze popełniliśmy błąd i masz na to jakieś screeny itd. to zawsze sugeruje Customer Support :)

[-SBF-]
Alpha Tester, In AlfaTesters
5,232 posts
12 hours ago, interwenient said:

Może jest błąd w tłumaczeniu i autorom chodziło o zrobienie wszystkich MISJI ? .

Zakładam raczej błąd w zrozumieniu w sumie dość prostego tekstu.

Players
647 posts
14,273 battles

W dzisiejszych czasach czytanie ze zrozumieniem już praktycznie zanikło,w społeczności tej gry również,sad but true :(

• Cool 1
  • Bad 1

[GROM-]
[GROM-]
Beta Tester
15 posts
11,396 battles
13 minuty temu, Krycin_invader napisał:

W dzisiejszych czasach czytanie ze zrozumieniem już praktycznie zanikło,w społeczności tej gry również,sad but true :(

Dobrze ujęte, sam pisze ze nie robił wszystkich misji bo brak VII-VIII dd RN, wiec kontener premium wypada z nagród. Czego tu nie rozumieć?

[TF16]
Community Contributor
3,948 posts
8,973 battles
18 hours ago, interwenient said:

• 4 gwinee;

To ja postaram się wytłumaczyć, bo mam mnóstwo cierpliwości. Te nagrody to podsumowanie tego co mogłeś dostać robiąc poszczególne misje. Nie dostaniesz ich ponownie po ukończeniu wszystkich misji. Po zakończeniu pierwszej dyrektywy dostałeś 1 gwinee, po 2 dyrektywy drugą itd. RAZEM dostałeś 4 gwinee - co właśnie jest napisane.
Mogłeś dostać 13 kontenerów RN... co jak zrobiłeś odpowiednie misje dostałeś oraz sygnały - też za misję.

[JEDI]
Players
220 posts
5,797 battles

Złym pomysłem jest umieszczanie przycisku do odpalenia misji poza grą na stronie. Czemu to ma służyć? Dlaczego nie mogę zdecydować o tym w samym kliencie gry? Tym bardziej że wsparcie techniczne i działanie ogólne gry, strony i forum jest jak z czasów dawno minionych. Ominąłem w ten sposób dwa wydarzenia. Gra tylko dla nerdów?

[HOB]
Players
1,004 posts
4,971 battles

Zabieg celowy, by nie otrzymywać niechcianych przez niektórych graczy elementów gry.

Brak przycisku z poziomu gry - i tak celem oszczędzenia sporej ilości czasu lepiej zalogować się na stronie zamiast czekać na interfejsach o tragicznej wydajności.

[TF16]
Community Contributor
3,948 posts
8,973 battles
4 hours ago, Zoombach said:

Złym pomysłem jest umieszczanie przycisku do odpalenia misji poza grą na stronie. Czemu to ma służyć? Dlaczego nie mogę zdecydować o tym w samym kliencie gry? Tym bardziej że wsparcie techniczne i działanie ogólne gry, strony i forum jest jak z czasów dawno minionych. Ominąłem w ten sposób dwa wydarzenia. Gra tylko dla nerdów?

Ależ masz przycisk z poziomu gry. Jak przeglądasz wiadomości z poziomu gry to tam też możesz kliknąć aktywację misji.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.