Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Letadlové lodě: omrkněte změny! - Diskuzní vlákno

17 comments in this topic

Recommended Posts

WG Team, Master Pirate, Sailing Hamster
274 posts

Účastníkům testu se do rukou dostane předběžná verze aktualizovaných letadlových lodí, projdou si jejich úvodní vlastnosti vyvážení a vyzkouší zrevidované schopnosti velitele a vylepšení.

Přečíst si článek

[1-CSP]
[1-CSP]
Players
19 posts

Nešlo by trochu máknout na těch překladech k videím??? Máte kancelář v Praze, ale stálo je to s Češtinou na levačku...Prosím něco s tím už dělejte...Samozřejmě jde video sledovat i v Angličtině, ale proč???

• Cool 1

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
1,235 posts
2,835 battles
Před 50 minutami Thorisin řekl/a:

Nešlo by trochu máknout na těch překladech k videím??? Máte kancelář v Praze, ale stálo je to s Češtinou na levačku...Prosím něco s tím už dělejte...Samozřejmě jde video sledovat i v Angličtině, ale proč???

Tak titulky bohužel nedělám... to se dělá z Petrohradu.. nicméně nahlášeno :cap_like:

• Cool 1

[-BES-]
Players
66 posts
8,517 battles
Před 1 hodinou YabbaCoe řekl/a:

Tak titulky bohužel nedělám... to se dělá z Petrohradu.. nicméně nahlášeno :cap_like:

Moc děkujeme...přeci jen, ta naše čeština je poslouchatelnější...tedy čitelnější... :Smile_coin:

• Funny 1

[1-CSP]
[1-CSP]
Players
19 posts
2 hours ago, YabbaCoe said:

Nahlášení super, jen aby se zase na nás nevysraly jako vždy...Jinak Dík

[-BES-]
Players
239 posts
5,857 battles

58 minutes ago, ozawasan said:

Bude u japonských letadlových lodí možnost kamikadze útoku?

Když už tak KAMIKAZE ,  si o tom lidi něco přečtite !!

A co život dd ?

Kdy drtivá většina dd nemá dostřel at už děl nebo torpéd  jako je  dosah R.R.R.  Ruskych Retardovanych Radaru ?

• Cool 1

[1-CSP]
[1-CSP]
Players
19 posts
4 hours ago, Avalon1270 said:

Když už tak KAMIKAZE ,  si o tom lidi něco přečtite !!

A co život dd ?

Kdy drtivá většina dd nemá dostřel at už děl nebo torpéd  jako je  dosah R.R.R.  Ruskych Retardovanych Radaru ?

Neříkám ,že se proti radarům nedá hrát, ale pokud sleduješ posun a vývoj ve hře pak to má nějaká opodstatnění i když popravdě nevím proč mají Ruské šunky tak výborné radary...Teď zlepší CV tak se spíš připrav na to , že budeme šílet z používání AA baráží , protože většina dobrých a fungujících bude zase úplně k ničemu...Jako teď , když chceš hrát low tiery je tam 5 DD a 2 CV...Takže jediná možnost je hrát LC nebo CC a nebo DD...Nechápu systém změn , ale zlepšení vydání radarů asi mělo snížit počet DD ...Proto se jezdí spíš na low tierech a začátečníci co chtějí hrát BB jsou prostě v ..... Teď máš v každé bitvě 2-3 britská DD a nějaká kontra DD...Až příjdou ponorky budou BB nehratelné i proti CV a ne jen kvůli ponorkám ,ale kvůli neexistující spolupráci týmů...Takže hra bude rozbitá, nehratelná pro nějaké jiné lodě než ponorky a křižníky...Můj názor

A další problém jsou ruské OP DD s dostřelem jako křižníky..I když budeš mít Ruský křižník s Op radarem, jsi v háji , protože bude kroužit  prostě tě upálí...Mimo dosah radaru a mimo dosah sekundárek a nic s tím neuděláš...

[KIMI]
[KIMI]
Players
3 posts
4,284 battles

Podle mě nejsou problém CV - holt ne každej dokáže ovládat více jednotek a holt ne každej hrál COH... Problém ani nejsou ruský radary, protože každej ddčkář si na ně dává pozor a drží si odstup. Snad ani není problém množství radarů ve hře. S tím vším se dá vyrovnat....

Problém jsou ale opravdu ruský DD který v klidu dostřelej jako křižník a v klidu ustřílí nejen bitevku ale i ten křižník, kterej by je měl dokázat sundat.... No a takový kitekaze nebo harugumo jsou tak přeboostovaný, že to až bolí....

Za mě jste mohli CV nechat tak jak je... ale tohle co popisuju přeci musíte vidět v datech...

• Bad 1

[CRYO]
Players
10 posts
3,264 battles

CV sú problémové na vyších T ako aby ma esex vypol na nálet AP bombami je fakt hnus a ak do hry na normalny server dajú ponorky tak je to fakt koniec hry BB má problémy s dd a nie to s ponrokou a hral niekto z vás už tie nové cv ako to funguje v praxi a dalšia vec keď budú meniť cv budue zase zmena skilou ? 

[1-CSP]
[1-CSP]
Players
19 posts
7 hours ago, Ronie111 said:

Podle mě nejsou problém CV - holt ne každej dokáže ovládat více jednotek a holt ne každej hrál COH... Problém ani nejsou ruský radary, protože každej ddčkář si na ně dává pozor a drží si odstup. Snad ani není problém množství radarů ve hře. S tím vším se dá vyrovnat....

Problém jsou ale opravdu ruský DD který v klidu dostřelej jako křižník a v klidu ustřílí nejen bitevku ale i ten křižník, kterej by je měl dokázat sundat.... No a takový kitekaze nebo harugumo jsou tak přeboostovaný, že to až bolí....

Za mě jste mohli CV nechat tak jak je... ale tohle co popisuju přeci musíte vidět v datech...

Zatím nejsou CV problém, ale až kvůli novým CV budou měnit skilly jako , že to určitě přijde tak si o tom můžeme promluvit..Jenom nechápu jak chceš s DDčkem co má dostřel přesně na úrovní Ruskýho radaru Rusa potopit , byť i torpédy...Na kanony zapomeň pokud nehraješ Rusa a na torpy taky pokud nemáš Shimu nebo Zao..Chvilku tu hru hraji...Pokud znáš něco co já ne tak to od Tebe chci vědět hned a tady..Proč tedy nemají radary všechny křižníky???Nebo podobné???Proč musí mít výhodu delšího dosahu a trvání??? Nějak ti nerozumím.To není balanc...  Má snad Hindenburg radar???

Players
5 posts
2,070 battles
On 13. 10. 2018 at 5:15 PM, Ronie111 said:

U CV je strašný problém AP bomby. Aby Des Moines byl vypnut na nálet od Midway je podle mě šílenost. To stejné Graf Zeppelin. Kdyby to nemělo ty AP tak by se to tak nějak dalo. A nesouhlasím s počtem radarů. Když máš víceméně konstantně na tieru 8-10 okolo 3 radarů tak s DD se hraje strašně špatně. Musíš to hrát hodně zezadu a ani se pořádně nemůžeš přiblížit na torpéda, protože ruský maj 11 km, americký 9 km jestli se nepletu a DD na 8 a 9 tieru podle mě nemají dosah dál než 12 km (to má snad jen Yugumo, ostatní kolem 9 - 10 km, myslím)

[IDDQD]
Weekend Tester
1,727 posts
4,610 battles

@YabbaCoe Žábáku, rozumím tomu, že jak dlouho bude první kolo testu trvat, nevíte. Když mám ale invite do prvního kola, zůstane mi automaticky i do kol dalších?

Díky..

[1-CSP]
[1-CSP]
Players
19 posts

Zase jen sliby a sliby...Pořád není žádná Čeština..Proč tu máte

kancelář, když vás naši hráči nezajímají???

[PPH]
Players
31 posts
7,549 battles

Levné pivo... hezké holky... relativně nízké daně, solidní zdrav. péče, šestá nejbezpečnější země na světě, po celé Evropě rozumně daleko.. mám ti dodat další důvody, proč mít kancelář v ČR ? :-))

• Funny 1

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
1,235 posts
2,835 battles
Před 15 hodinami Thorisin řekl/a:

Zase jen sliby a sliby...Pořád není žádná Čeština..Proč tu máte

kancelář, když vás naši hráči nezajímají???

Zajímají, jenže vzhledem k tomu, že bylo avizováno, že veškerá komunikace ohledně Beta Testu Reworku CV bude probíhat anglicky, tak stejně tak veškeré informace jsou poskytovány pouze anglicky

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.