Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Lotniskowce: sprawdźcie zmiany! - wątek na forum

26 comments in this topic

Recommended Posts

WG Team, Master Pirate, Sailing Hamster
325 posts

Uczestnicy testu otrzymają szansę wypróbowania na własnej skórze wstępnej wersji zaktualizowanych lotniskowców, sprawdzenia balansu ich charakterystyki początkowej oraz będą mogli poddać próbie zaktualizowane umiejętności i ulepszenia dowódcy.

Przeczytaj cały artykuł

[PZK]
Players
1 post
232 battles

Gdy podejmuję próbę pobierania, nie pozwala mi na to launcher wypisując, że nie można połączyć się z serwerem mimo, iż internet działa bez zarzutów

[MS-B]
[MS-B]
Beta Tester, Players, In AlfaTesters
13 posts
4,911 battles

Super, czekam.

[LOBUZ]
[LOBUZ]
Players
4,237 posts
15,549 battles

Jak będzie wymagane WGC to olewam ten test.

• Cool 1

Players
52 posts
4,495 battles
7 minutes ago, 44smok said:

Jak będzie wymagane WGC to olewam ten test.

Czy tylko ja nie mam z nim absolutnie żadnych problemów?

[B-EYE]
Beta Tester
378 posts
4,384 battles

Prawdopodobnie tak. Mi lubi się wysypać wtrakcie gry przez co FPS spadają do 2. Dlatego go zamykam zaraz po odpaleniu na czołgi bez niego się nie wbijesz i na WoWs też tak będzie:Smile_sad:.

Wracając do tematu, z jednej strony wygląda to dobrze, CV nie będzie już bogiem na randomach w pojedynkę niszczącym całą flotę. Boję się że CV stanie się tak upierdliwa jak Arta w wocie po wprowadzeniu ogłuszenia.

Players
2,804 posts
15,421 battles
2 hours ago, Horpen said:

Kiedy będzie można pobrać ? 

Piszą, że jak klikniesz - "dołącz", to dostaniesz maila z informacją i formularzami.

[MS-B]
[MS-B]
13 posts
4,911 battles

No to pobieramy :) Oczywiście działa tylko w Game Center ;)

[BSW-W]
Players
824 posts
4,879 battles
1 godzinę temu, kamil942 napisał:

No to pobieramy :) Oczywiście działa tylko w Game Center ;)

ja nie mam game center i mi pobiera

[MS-B]
[MS-B]
13 posts
4,911 battles
15 hours ago, _Agenor_ said:

ja nie mam game center i mi pobiera

Przekazuję tylko co jest napisane w poście :) "This test only works for Windows users with Wargaming.net Game Center installed."

WG Staff
1,350 posts
2,942 battles

Kapitanowie!
W trakcie sprawdzania pierwszych wersji nowych CV znaleźliśmy kilka krytycznych błędów. Są dość uciążliwe i nie chcemy by miały wpływ na nowe doświadczenia z testowanym rozwiązaniem. Kilka błędów udało nam się już zlikwidować ale uporanie się z innymi jeszcze trochę zajmie. 
Wciąż potrzebujemy trochę czasu by wszystko sprawdzić i dostarczyć w naprawionej wersji do klienta testowego. Dlatego właśnie test nowych CV zostanie opóźniony o 1 dzień. 

Będziemy informować was na bieżąco! Przepraszamy za niedogodności, test rozpocznie się wkrótce!

• Funny 1

[MS-B]
[MS-B]
13 posts
4,911 battles

No cześć.

Jestem po paru pierwszych bitwach z udziałem nowych lotni. Sama gra lotnią stała się przyjemniejsza, ale... pancernikiem już nie. Ogółem żadnym innym okrętem nie gra się lepiej. Po co jest potrzebna pelotka, skoro zdycha po każdym nawet "gówno strzale" z działka shimy. Wartości procentowe stanu naszego uzbrojenia plot są lekko zbugowane. Zamiast prosto pokazywać np. 50% to jeb... 49.999999981918231899%. Dalej, jedynym okrętem, który na X robi sieczkę z samolotów jest worcester. I okej, to jest okręt typowy do niszczenia samolotów, ale kurka nie do przesady, że 35 tys hp samolotów spada przy nim do 0 w około 2 sekundy. Kolejnym tematem jest położenie celownika. Wydaje mi się, że jest położony w niewłaściwym miejscu. Dotyczy co bombowców oraz samolotów z rakietami. Zawsze po aktywowaniu nalotu celownik jest zupełnie gdzie indziej i tak np. lecąc pięknie na wrogi niszczyciel i klikając "atakuj" przy pomocy samolotów z rakietami one nagle celują w zupełnie innym miejscu, a dowódca ddka śmieje nam się w twarz. To wymaga jeszcze poprawy. Tyle zaobserwowałem do tej pory :)

Pozdrawiam

[BSW-W]
Players
824 posts
4,879 battles

A ja powiem tylko ze jak tu testować cv skoro nie jesteśmy wstanie zarobić na jego naprawę???rozegrałem na testowym 1 bitwe cv i nie ma za co go naprawić,mimo ze gram innymi okrętami...i jak tu testować cv???

World of Warships 18.10.2018 17_48_08.png

• Funny 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.