Jump to content
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Hodnocený sprint - Diskuzní vlákno

9 comments in this topic

Recommended Posts

[IDDQD]
Players
22 posts
6,665 battles

Odměny nic moc, ale ten tier 5 se mi líbí. Docela se těším.

[IDDQD]
Beta Tester
2,416 posts
4,319 battles

R-ko mám ale budu to týmu ujwit ve špageťákojc nebo Mrmlovi . Protože na DD jsem super lama na rozdíl od zbytku lodí , kde jsem jenom lama .

Hmm , dá se z karmou dostat do mínusu ? Po těchto RB jsem na nule , takže úkol zní jasně :Smile_teethhappy:

• Funny 1

[O-S-W]
[O-S-W]
Players
148 posts
8,780 battles

Na těchto minirankedech se mi líbí možnost jezdit v divizi... Bude to ale samé R-ko a také bohužel CV...

Karma do mínusu nejde... Už delší dobu mám karmu kolem hodnoty "0" a je mi to naprosto šumák. Za dobrou bitvu tě nikdo nepochválí, naopak tě napráší enemák, kterého jsi potopil (ještě ti napíše no chatu něco o cheaterech). Pokud napíšeš něco do chatu na téma stupidity týmu a jedeš sám alespoň svítit druhou stranu z které všichni zdrhli, aby ten plankton věděl, že bude potřeba bránit vlastní základnu před hordou enemáků, máš hned hromadu reportů. Karma je podle mého názoru nejstupidnější nicneříkající mechanika ve hře. Na druhou stranu na tieru 5 hraje takové množství hráčů, co netuší mimo jiné ani, že něco jako možnost reportu existuje... Ověřil jsem si to tento týden, když si na Julku Cézarovic doškoluju kapitána a v chatu jsem si servítky rozhodně nebral a karma s číslem 1 se mi nezměnila... 

[IDDQD]
Weekend Tester
1,726 posts
4,594 battles
21 minutes ago, MarfyArt said:

Karma do mínusu nejde... Už delší dobu mám karmu kolem hodnoty "0" a je mi to naprosto šumák. Za dobrou bitvu tě nikdo nepochválí, naopak tě napráší enemák, kterého jsi potopil (ještě ti napíše no chatu něco o cheaterech). Pokud napíšeš něco do chatu na téma stupidity týmu a jedeš sám alespoň svítit druhou stranu z které všichni zdrhli, aby ten plankton věděl, že bude potřeba bránit vlastní základnu před hordou enemáků, máš hned hromadu reportů. Karma je podle mého názoru nejstupidnější nicneříkající mechanika ve hře. Na druhou stranu na tieru 5 hraje takové množství hráčů, co netuší mimo jiné ani, že něco jako možnost reportu existuje... Ověřil jsem si to tento týden, když si na Julku Cézarovic doškoluju kapitána a v chatu jsem si servítky rozhodně nebral a karma s číslem 1 se mi nezměnila... 

Naštěstí je zatím karma jen číslo. Nejsou za ni žádné odměny, takže když padne, nevadí. Ale jestli odměny zavedou a já se budu muset kromě prohry, blbého týmu a nepřejícího RNG ještě smířit s poklesem karmy, to už bude vážně na provaz. Doufám tedy, že karma opravdu zůstane jen číslem a ničím víc.

No a ke sprintům? Odměny sice nic moc, ale bude to fajn relaxovka. Těším se. :) 

Gulio Caesare FTW! :)

[IDDQD]
Beta Tester
2,416 posts
4,319 battles

ave Caesar :Smile_honoring:

Škoda , že budou jenom dvoučlenné divize . Být to ve třech 2xCaesar ( možná Texas na AA ) proložený R-kem ajajaj . Uvidíme za týden ( máte už ted někdo fleka do divize ? ) :Smile_hiding::Smile_teethhappy:

Překecám se se a od 17:00 by to šlo

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
1,235 posts
2,834 battles
Před 1 hodinou Stratos_HF řekl/a:

ave Caesar :Smile_honoring:

Škoda , že budou jenom dvoučlenné divize . Být to ve třech 2xCaesar ( možná Texas na AA ) proložený R-kem ajajaj . Uvidíme za týden ( máte už ted někdo fleka do divize ? ) :Smile_hiding::Smile_teethhappy:

Překecám se se a od 17:00 by to šlo

to bys chtěl moc, tříčlenné divize, ne? Vlastně by bitva vyloženě závisela na tom, jak daná divize zahraje. Dva stačí bohatě.. aspoň něco :cap_cool:

[IDDQD]
Alpha Tester
2,426 posts
15,461 battles

Já se zůčastním. Sice jsem prvně brblal nemístně na portálu, ale tohle bude neskutečnej pedobearing a pro odbourání nahromaděné negativní energie z randomu topré .
Já to nevymyslel, nikdo mi v tom nebrání a ty divize s tím udělaj neskutečné zlo :cap_rambo::Smile_trollface:
#SORRY JAKO

• Cool 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.