Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
WG_Lumberjack

Przekazując Pałeczkę: Komentarze z portalu przechodzą do wątków na forum

31 comments in this topic

Recommended Posts

WG Staff
1,330 posts
2,895 battles

Kapitanowie!

Mimo że przez ostatni rok korzystaliśmy z sekcji komentarzy znajdującej się bezpośrednio pod publikacjami na naszym portalu, mamy wątpliwości co do jej wydajności. To rozwiązanie wymaga osobnej moderacji i sprawia, że wartościowe komentarze nie są właściwie eksponowane. Z tego powodu z dniem dzisiejszym powracamy do systemu tematycznych dyskusji na forum, gdzie będziecie mogli komentować najnowsze publikacje.
Każda publikacja będzie posiadać link, który przeniesie Was do powiązanej sekcji forum.

Nasz niezastąpiony @The_EURL_Guy będzie odpowiedzialny za tworzenie wątków wewnątrz forum. Miejcie na uwadze, że w celu lepszego eksponowania komentarzy oraz uniknięcia zbędnego odgrzewania tematów i ogólnego zamieszania większość wątków związanych z wiadomościami będzie automatycznie zamykana po siedmiu dniach. Ta reguła nie będzie jednak obowiązywać bardziej aktywnych tematów oraz dyskusji dotyczących ważniejszych wiadomości.

Przyjemnego komentowania!
Na stanowiska!

Prosimy pamiętać, że w celu usprawnienia procesu dzielenia się komentarzami oraz uniknięcia zbędnego odgrzewania wątków, większość tematów związanych z sekcją Wiadomości będzie zamykana po 7 dniach.

[ARP01]
Players
3 posts
9,591 battles

A szkoda bo lubiłem poczytać na :gorąco opinie, skomentować. A teraz - 7 dni usuniecie- wszystko zniknie na zawsze. Dla mnie minus. Bo takie tam forum - ja nie czytam. Tutaj są tylko "profesjonaliści" zabierający głosy w wątkach, które sami wymyślają. A więc nie interesuje to każdego, czyli mnie. Ja nie chce dyskutować - ja tylko gram. A kilka luźnych opinii na temat aktualności to ok.

A to nie jest tak, że usuwacie bo były tam ogólnodostępne słabo moderowane opinie, często niepochlebne nt. zmian w grze?

Na pewno nie jest. Bo gdyby było tzn. że jakiś spec od wizerunku gry - powiedzmy spin doktor  WG uznał, że to psuje ogólny wygląd przedsięwzięcia?

Jeśli dbacie o graczy to dajcie im się wypowiadać....

to tyle :)

Pozdrowionka

Albert 

• Cool 1

[ALKO]
[ALKO]
Players
698 posts
11,369 battles
10 minutes ago, Fenrig said:

A szkoda bo lubiłem poczytać na :gorąco opinie, skomentować. A teraz - 7 dni usuniecie- wszystko zniknie na zawsze. Dla mnie minus. Bo takie tam forum - ja nie czytam. Tutaj są tylko "profesjonaliści" zabierający głosy w wątkach, które sami wymyślają. A więc nie interesuje to każdego, czyli mnie. Ja nie chce dyskutować - ja tylko gram. A kilka luźnych opinii na temat aktualności to ok.

A to nie jest tak, że usuwacie bo były tam ogólnodostępne słabo moderowane opinie, często niepochlebne nt. zmian w grze?

Na pewno nie jest. Bo gdyby było tzn. że jakiś spec od wizerunku gry - powiedzmy spin doktor  WG uznał, że to psuje ogólny wygląd przedsięwzięcia?

Jeśli dbacie o graczy to dajcie im się wypowiadać....

to tyle :)

Pozdrowionka

Albert 

Zamykanie a usuwanie to jak dla mnie dwie różne bajki ale co ja sie tam znam

• Cool 1

[TYTAN]
Players
10 posts
5,927 battles

Witam 

Do WG_Lumberjack  .

Podobno  Worcester  ma mieć  mniejszy  zasięg  radaru ! 

Jeżeli tak macie zrobić   to  proszę dać  wybór  tym graczom  czy nadal  chcą  mieć ten  okręt w swoim porcie , 

tym co nie chcą z zmniejszonym zasięgiem radaru  to dajcie  zwrot całego expa,  kasy to co się  należy za zrobienie tego okrętu lub rekompensaty

A  na przyszłość  się zastanówcie  nad  takimi  zmianami  ,  bo ta gra traci sens , jeżeli  WG!  takie metody    będzie  stosować !!!

Pozdrawiam.

• Funny 4

[DK-PL]
Players
1,440 posts
19,428 battles
1 hour ago, admMissouri said:

Witam 

Do WG_Lumberjack  .

Jeżeli tak macie zrobić   to  proszę dać  wybór  tym graczom  czy nadal  chcą  mieć ten  okręt w swoim porcie , 

tym co nie chcą z zmniejszonym zasięgiem radaru  to dajcie  zwrot całego expa,  kasy to co się  należy za zrobienie tego okrętu lub rekompensaty

A  na przyszłość  się zastanówcie  nad  takimi  zmianami  ,  bo ta gra traci sens , jeżeli  WG!  takie metody    będzie  stosować !!!

Pozdrawiam.

Znów robicie to samo WG. Jak tylko jakiś krążek wybija się ponad przeciętną muszą iść nerfy, a jak BB płaczą to limit DD po 4 na stronę. Postuluję o zmianę nazwy gry na World of Battleships i zastąpienie bootami we wszystkich trybach gry, wszystkich klas które nie są BB :Smile_sceptic: 

WG Staff
1,330 posts
2,895 battles
9 godzin temu, admMissouri napisał:

Witam 

Do WG_Lumberjack  .

Pozdrawiam.

WARUNKI ŚWIADCZENIA USŁUG:

7.2 Treść i wszelkie związane z nią prawa własności intelektualnej są naszą własnością (lub własnością naszych podmiotów powiązanych i partnerów). Jednakże, na okres obowiązywania niniejszych Warunków świadczenia usług, udzielamy Ci osobistego prawa (zwanego „licencją”) do wykorzystania Treści w związku z Twoim dostępem do Usług i korzystaniem z nich.

7.4 Wargaming dołoży wszelkich starań, aby udostępnić Ci Treść w ramach Twojego korzystania z Usług, lecz podlega to kilku zasadom niezbędnym do zapewnienia sprawnego działania Usług:

treść możemy udostępniać jedynie wówczas, gdy dostęp do takiej Treści jest zgodny z prawem w Twoim kraju,

nie gwarantujemy, że którakolwiek z Treści będzie dostępna nieustannie, we wszystkich krajach i/lub wszystkich lokalizacjach geograficznych, czy też w każdym konkretnym czasie, ani że będziemy kontynuować oferowanie którejkolwiek konkretnej Treści przez określony okres (o ile wyraźnie nie wskażemy inaczej w ramach Usług),

Treści, do której uzyskujesz dostęp, nie można zwrócić lub wymienić na inną Treść lub gotówkę, inne towary lub usługi ani uzyskać zwrotu kosztów, chyba że niniejsze Warunki świadczenia usług stanowią inaczej lub jest to dozwolone w ramach Usług; a także
możemy być zmuszeni do okresowej zmiany lub aktualizacji Treści, lecz szczegóły zmian umieścimy w sekcji wiadomości na odpowiednich Stronach internetowych.

UMOWA LICENCYJNA UŻYTKOWNIKA KOŃCOWEGO:

7. Łatki (patches), aktualizacje i zmiany

Okresowo możemy być zmuszeni do wdrażania lub dostarczania łatek (patches), aktualizacji, dodatkowych treść lub innych modyfikacji Gry (na przykład w celu poprawienia grywalności (gameplay) online, dodania nowych funkcji lub usunięcia błędów oprogramowania). Niniejszym akceptujesz, przyznajesz i rozumiesz, że stale pracujemy nad dalszym rozwojem Gry i Usług, poprawiamy, wprowadzamy nowe wersje (upgrades) i aktualizacje grafiki, funkcjonalności, grywalności (gameplay) jak również jakiejkolwiek innej Treści Gry, w celu zwiększenia Twojej satysfakcji z korzystania z Gry.

[TYTAN]
Players
10 posts
5,927 battles

:Smile_hiding:  WG_Lumberjack  :Smile_hiding:

Tak ,  tak ,   najlepiej  zakryć  się   :fish_book:  "REGULAMINEM" :fish_book:  i  nic  od  Siebie  nie   dać    jakieś  rekompensaty   dla  graczy..! 

Także,  po   co  dajecie   to forum,  jak na każde  frapujące   lub  niewygodne dla was   pytanie , będziecie się   zasłaniać  :fish_book:  REGULAMINEM  :fish_book:

Zastanówcie   się   nad   tym  , że  potencjalny  gracz  by  osiągnąć  tier  10   w   danym   drzewku   czy   typu   okrętu ,  to   musi   poświęcić   dużo   wolnego   czasu .

Ale  jak  wy to macie  w  przysłowiowej  D...e    to reszta   postów  i komentarzy  jest  ZBĘDNA!!! :Smile_popcorn:

I jeszcze jedno  Panie WG_Lumberjack 

A  CO   Z  GRACZAMI  CO  KUPILI   NA   TEN  OKRĘT   PERMANENTNE  KAMO ZA  5000 I  7000 DUBLONÓW???   :Smile_izmena:  !!!

Edytowano: Połączone posty - BunnyCommander

• Cool 1
  • Funny 3

[-SBF-]
Alpha Tester, In AlfaTesters
5,188 posts
7 minutes ago, admMissouri said:

I jeszcze jedno  Panie WG_Lumberjack 

A  CO   Z  GRACZAMI  CO  KUPILI   NA   TEN  OKRĘT   PERMANENTNE  KAMO ZA  5000 I  7000 DUBLONÓW???   :Smile_izmena:  !!!

Zostaną one na tym okręcie, nikt nich nie zabierze.

• Cool 2

[TYTAN]
Players
10 posts
5,927 battles
18 minutes ago, admMissouri said:

10 minutes ago, Greyshark said:

Zostaną one na tym okręcie, nikt nich nie zabierze.

TYLKO   KUPOWALI  NA OKRĘT  Z RADAREM  JAKI  MA  ZASIĘG   W   DNIU  ZAKUPU  ŻEBY MIEĆ  TO  CO  SIĘ  CHCE  I  PODOBA ,

CHYBA  TO  NIE TRUDNO  ZROZUMIEĆ  .

Pozdrawiam

[-SBF-]
5,188 posts
Just now, admMissouri said:

TYLKO   KUPOWALI  NA OKRĘT  Z RADAREM  JAKI  MA  ZASIĘG   W   DNIU  ZAKUPU  ŻEBY MIEĆ  TO  CO  SIĘ  CHCE  I  PODOBA 

CHYBA  TO  NIE TRUDNO  ZROZUMIEĆ  .

Pozdrawiam

Trudno zrozumieć, że nie wiedzieli, że każdy okręt może mieć dowolnie zmienioną charakterystykę.

• Cool 1

Players
2,781 posts
15,285 battles

Worek jaki jest obecnie to "rak" dla niszczarek i jego nerf był tylko kwestią czasu. Co do "strat" na zmianie, to WG, jeśli ma taką ochotę, to może go zmienić nawet w okręt podwodny i nie będzie pewnie łamało to regulaminu.

• Cool 2

[GROM-]
[GROM-]
Beta Tester
14 posts
11,354 battles
13 godziny temu, admMissouri napisał:

Witam 

Do WG_Lumberjack  .

Pozdrawiam.

Przestań jęczeć, nie pasuje ci łajba sprzedaj, lub nią nie graj. Czepiasz się jakbyś realne pieniądze za nią zapłacił, a tu zonk zabierają to co i było przegięte. Nie jestem zwolennikiem polityki fugie, są różne losowania drużyn w jednej będzie worek a w drugiej nie. Wiec czemu ta druga ma już na starcie gry, być na gorszej pozycji. Prośba do Drwala dajce mu ten exp, zabierzcie okręt bez prawa odkupienia, a najlepiej zablokujcie możliwość expienia X bo w pewnym momencie poda was do sadu. Za to ze gra nie spełniła jego oczekiwań bla bla bla...

Players
83 posts
364 battles
1 hour ago, admMissouri said:

Zastanówcie   się   nad   tym  , że  potencjalny  gracz  by  osiągnąć  tier  10   w   danym   drzewku   czy   typu   okrętu ,  to   musi   poświęcić   dużo   wolnego   czasu .

Ciekawi mnie co tacy gracze przeżywają w MMORPG:D Pamiętam akcje z Metin2 kiedy wprowadzili nową lokację do farmy expa i w tydzień robiło się taki level jak wcześniej przez 6 miesięcy. To samo w Tera online, kiedy trzeba było pół roku chodzić na Nexusy, a później wprowadzili patcha, że to samo można zdobyć w parę dni. W jeszcze innym MMO po latach zmieniło się tak, że level, który kiedyś biło się 3 lata po patchach dało się wbić w tydzień. Gra ewoluuje, zmienia się, mają na to stosowne regulaminy i paragrafy, pozostaje być elastycznym i dostosowywać się albo rzucić grę i grać w coś innego.

• Cool 2

[TYTAN]
Players
10 posts
5,927 battles

CIEKAWE METODY  STOSUJECIE,  JAK  WAM  KTOŚ  NIE  PASUJE  W GRZE,  TO  PROŚBA  DO KOLEGÓW  Z   WG  

ZABRAĆ  MU OKRĘT  ZAKAZAĆ   TIER X   NO NO NO..

POZDROWIENIA I SZACUNEK  TEMU KLANOWI  GROM-

6 hours ago, maciek001 said:

Przestań jęczeć, nie pasuje ci łajba sprzedaj, lub nią nie graj. Czepiasz się jakbyś realne pieniądze za nią zapłacił, a tu zonk zabierają to co i było przegięte. Nie jestem zwolennikiem polityki fugie, są różne losowania drużyn w jednej będzie worek a w drugiej nie. Wiec czemu ta druga ma już na starcie gry, być na gorszej pozycji. Prośba do Drwala dajce mu ten exp, zabierzcie okręt bez prawa odkupienia, a najlepiej zablokujcie możliwość expienia X bo w pewnym momencie poda was do sadu. Za to ze gra nie spełniła jego oczekiwań bla bla bla...

CIEKAWE METODY  STOSUJECIE,  JAK  WAM  KTOŚ  NIE  PASUJE  W GRZE,  TO  PROŚBA  DO KOLEGÓW  Z   WG  

Edytowano: Połączone posty - BunnyCommander

• Funny 1
  • Bad 1

[GROM-]
[GROM-]
Beta Tester
14 posts
11,354 battles
3 minuty temu, admMissouri napisał:

Ty normalnie dzieciak jesteś beczkę lez wylałeś, widzisz moje znajomości z FUGIE (tak w sekrecie ci powiem, ze znam ich wszystkich, ba nawet ich zony, kochanki mężów i kochanków etc etc ) Mało tego jestem ukrytym szpiegiem putina badającym psychikę graczy. Lecz się koleś lecz! , a najlepiej przestań grac w jakiekolwiek gry bo wszędzie kiedyś cos zmienia.                            

[-SBF-]
5,188 posts

Ten wątek to tylko przedsmak tego, co czeka to forum po przeniesieniu tu sekcji komentarzy pod artykułami... 

• Cool 1
  • Funny 2

[TYTAN]
Players
10 posts
5,927 battles
32 minuty temu, Greyshark napisał:

Ten wątek to tylko przedsmak tego, co czeka to forum po przeniesieniu tu sekcji komentarzy pod artykułami... 

Witam

Masz rację , ale tak na Poważnie , to  WG  mogłoby  trochę  ten regulamin  zmienić przynajmniej w tych kwestiach.

A  też , jak się nie będzie  o  tym pisać,  to mogą  uznać,  że  to  co  robią  z  tą  grą  jest  ok.

I  nie ma się co unosić  na dane posty co kto pisze   tylko  wyciągać  wnioski .

A może przyniesie  to  jakiś  pozytywny  efekt...

Pozdrawiam  Wszystkich  Graczy  !

[-SBF-]
5,188 posts
1 minute ago, admMissouri said:

A  też , jak się nie będzie  o  tym pisać,  to mogą  uznać,  że  to  co  robią  z  tą  grą  jest  ok.

To co robią z grą, czyli nerfienie zbyt mocnych okrętów, jest ok.

[TYTAN]
[TYTAN]
Players
51 posts
31,847 battles
4 godziny temu, maciek001 napisał:

jęczeć Józiu  , ludzie na kamo za 7 000 dublonów dali 100 zł , za 500 000   free expa  doszli  z 8  do 10 , a przetapiali za golda 

czyli około 20 000 dublonów  ,   jakieś 260 zł   , to co ty na to Maciuś           

ty  nie jesteś przypadkiem ten Maciek z KLANU HEHE 

• Cool 1

[GROM-]
[GROM-]
Beta Tester
14 posts
11,354 battles
2 minuty temu, tedkac napisał:

jęczeć Józiu  , ludzie na kamo za 7 000 dublonów dali 100 zł , za 500 000   free expa  doszli  z 8  do 10 , a przetapiali za golda czyli około 20 000 dublonów 

jakieś 260 zł   , to co ty na to Maciuś  ,  ty  nie jesteś przypadkiem ten Maciek z KLANU HEHE 

Pytam się ktoś im nakazywał wydać kasę, czy free exp. Czy nieznajomość prawa czy regulaminu ustrzeże cie od poniesienia kary np? Dla mnie możecie całym klanem pisać tickety, jak te złe fugie was wydmuchało. Skoro jednak wydałeś realna kasę na camo, golda razem ze swoim przyjacielem z klanu zaakceptowałeś regulamin, jeżeli nie pojmujesz tego, to znaczy jesteś hmmm mądrym inaczej. Teraz rozumiesz czy mam capslockiem pisać?

• Cool 1

[TYTAN]
[TYTAN]
Players
51 posts
31,847 battles
8 minut temu, maciek001 napisał:

Pytam się ktoś im nakazywał wydać kasę, czy free exp. Czy nieznajomość prawa czy regulaminu ustrzeże cie od poniesienia kary np? Dla mnie możecie całym klanem pisać tickety, jak te złe fugie was wydmuchało. Skoro jednak wydałeś realna kasę na camo, golda razem ze swoim przyjacielem z klanu zaakceptowałeś regulamin, jeżeli nie pojmujesz tego, to znaczy jesteś hmmm mądrym inaczej. Teraz rozumiesz czy mam capslockiem pisać?

to niech ci twojej  Missouri  i Kronshtadtowi  radar zabiorą zobaczymy czy nie będziesz jęczeć  , akceptowałeś przecież regulamin

• Cool 1

[GROM-]
[GROM-]
Beta Tester
14 posts
11,354 battles
1 hour ago, tedkac said:

to niech ci twojej  Missouri  i Kronshtadtowi  radar zabiorą zobaczymy czy nie będziesz jęczeć  , akceptowałeś przecież regulamin

To zabiorą edytowanoburzy robił nie będę, a Ty czytasz ze zrozumieniem czy tylko nagłówki ? Radaru nikt workowi nie zabiera tylko go skraca ale skoro jesteś mądry inaczej ;p

Edited by BunnyCommander
Niestosowne słownictwo

[TYTAN]
[TYTAN]
Players
51 posts
31,847 battles
24 minuty temu, maciek001 napisał:

To zabiorą gównoburzy robił nie będę, a Ty czytasz ze zrozumieniem czy tylko nagłówki ? Radaru nikt workowi nie zabiera tylko go skraca ale skoro jesteś mądry inaczej ;p

a ty się zachowujesz jak byś pracował dla wowsa  , bo tu chodzi nie o 100 płatnych kamo  tylko o parę ładnych tysięcy  bo w tą grę nie gra 1000 osób ,tylko paredziesiąt  tysięcy  jak nie więcej  w samej europie a co dopiero  w świecie

PS . sam przyznam na ten okręt nie wydałem ani grosza a camo wygrałem w jakiejś misji ale za to poświęciłem dużo czasu niepotrzebnie , ale jak lubisz jak cie jadą od tyłu bez mydła to twoja  sprawa .

[TYTAN]
[TYTAN]
Players
51 posts
31,847 battles
19 hours ago, maciek001 said:

To zabiorą gównoburzy robił nie będę, a Ty czytasz ze zrozumieniem czy tylko nagłówki ? Radaru nikt workowi nie zabiera tylko go skraca ale skoro jesteś mądry inaczej ;p

po twoich osiągnięciach  w grze patrząc to czy dodali by do 12 km radar czy zabrali do 9 km  workowi to  dla  ciebie niewiele zmieni , ale dużo graczy na pewno 

się *edited* a ty się lepiej na te tematy nie udzielaj Maciusiu

Ten post był edytowany przez zespół moderacji z powodu: naruszenie 1 punktu regulaminu (wulgaryzmy).

Players
393 posts
12,239 battles

Dla mnie interesujący jest fakt że żaden z fioletowych graczy nie płacze o tą zmianę radaru na Worcesterze. Co więcej, ci co się wypowiedzieli to są zadowoleni.

Ciekawe czemu? ;)

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.