Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
rob7171

Wcześniejsze kończenie bitew przez WG

14 comments in this topic

Recommended Posts

[TPB]
Players
24 posts
12,801 battles

Jak często zdarza się wam uczestniczyć w starciach, gdzie WG postanawia, wbrew własnym zasadom, zakończyć bitwę?

Zazwyczaj 700-800 pkt, średnio co dziesiąta bitwa, mam takie "kwiatki". Zabawne jest to, że WG, samo łamie własne reguły.

W zasadzie to nawet nie jest zabawne, a żałosne. Bitwa z przed paru min, mam żałosne 427 "gwiazdek" i jestem

PIERWSZY w teamie, zostało jeszcze 5 okrętów................... żadnemu więcej graczowi nie udało się "osiągnąć" 400 ......

Kłopot w tym, że najprawdopodobniej gra nie osiągnęła jeszcze apogeum manipulacji....

Czy jest szansa na poprawę...?, myślę że tak, jak podobną grę zrobi np EA, za zawrotną kwotę 200 zł

na silniku Frostbite 3, bez RNG i chorego MM, gdzie za dodatek "trzeba" zapłacić 50 zł....

Tak mnie trochę poniosło, po w/w bitwie, na 10T (Hindenem)...

Pozdrawiam, i wszystkim życzę żeby EA zrobiło grę, którą będzie się włączało z przyjemnością dla gry,

nie dla eventu czy nagrody w postaci 2 flag.

• Bad 1

[TF16]
Community Contributor
3,939 posts
8,954 battles
5 minutes ago, rob7171 said:

Jak często zdarza się wam uczestniczyć w starciach, gdzie WG postanawia, wbrew własnym zasadom, zakończyć bitwę?

Zazwyczaj 700-800 pkt, średnio co dziesiąta bitwa, mam takie "kwiatki". Zabawne jest to, że WG, samo łamie własne reguły.

W zasadzie to nawet nie jest zabawne, a żałosne. Bitwa z przed paru min, mam żałosne 427 "gwiazdek" i jestem

PIERWSZY w teamie, zostało jeszcze 5 okrętów................... żadnemu więcej graczowi nie udało się "osiągnąć" 400 ......

Kłopot w tym, że najprawdopodobniej gra nie osiągnęła jeszcze apogeum manipulacji....

Czy jest szansa na poprawę...?, myślę że tak, jak podobną grę zrobi np EA, za zawrotną kwotę 200 zł

na silniku Frostbite 3, bez RNG i chorego MM, gdzie za dodatek "trzeba" zapłacić 50 zł....

Tak mnie trochę poniosło, po w/w bitwie, na 10T (Hindenem)...

Pozdrawiam, i wszystkim życzę żeby EA zrobiło grę, którą będzie się włączało z przyjemnością dla gry,

Och. Niestety mocno się mylisz. WG nie kończy wcześniej bitew.

Warunkiem ukończenia bitwy są:
a) zatopienie wszystkich okrętów jednej z drużyn
b) osiągnięcie 1000 punktów przez jedną z drużyn
c) osiągnięcie 0 punktów przez jedną z drużyn

Chodzi Ci pewnie o punkt c) zdarza on się, choć nie za często. Zwróć uwagę, że zatopienie jednego okrętu to kilkadziesiąt punktów + dla zatapiających i kilkadziesiąt punktów - dla zatopionych. Co przy układzie: nie ruszamy capa i szybko giniemy powoduje zakończenie bitwy przed czasem, mimo wyniku 600 punktów, po prostu drużyna ma 0 punktów, zatopione połowę okrętów i brak zajętego capa. 

• Cool 2

[TPB]
Players
24 posts
12,801 battles
8 minutes ago, Dark_Havoc said:

Och. Niestety mocno się mylisz. WG nie kończy wcześniej bitew.

Warunkiem ukończenia bitwy są:
a) zatopienie wszystkich okrętów jednej z drużyn
b) osiągnięcie 1000 punktów przez jedną z drużyn
c) osiągnięcie 0 punktów przez jedną z drużyn

Chodzi Ci pewnie o punkt c) zdarza on się, choć nie za często. Zwróć uwagę, że zatopienie jednego okrętu to kilkadziesiąt punktów + dla zatapiających i kilkadziesiąt punktów - dla zatopionych. Co przy układzie: nie ruszamy capa i szybko giniemy powoduje zakończenie bitwy przed czasem, mimo wyniku 600 punktów, po prostu drużyna ma 0 punktów, zatopione połowę okrętów i brak zajętego capa. 

tak mogło być, nie znałem zasady c, świadczy to tylko o epickim MM

[TPB]
Players
24 posts
12,801 battles

nie wiem co w tym dziwnego że nie znam WSZSTKICH zasad gry,

komentuje osoba co ma ukryte staty

Players
186 posts
11,416 battles

Dziwne jest to że po 12tys bitew nie znałeś pkt c. Gdyby było ich z 50 ale są aż 3... Z czego wygrana na czas można włączyć do wygranej na pkt.

Co mają do tego ukryte staty xddd

[TF16]
Community Contributor
3,939 posts
8,954 battles
3 minutes ago, rob7171 said:

Wiesz, tu nawet nie chodzi o to, że nie znasz mechaniki gry. Raczej o to, że zamiast zapytać jak to możliwe, już wydałeś wyrok: złe WG ustawia bitwy. 
Zwróć uwagę, na to że jak poznałeś powód takiego zjawiska - od razu znalazłeś winnego - MM. 

Ja osobiście myślę, że mocno nie doceniasz ogromu pracy i czasu jaką twórcy tej gry poświęcają produktowi. I krzywdzące jest dla nich zrzucanie zawsze winy na deweloperów. Sorki, ale to nie oni grają. Grają gracze i jak paru sobie odpuści, a z drugiej paru się zaweźmie - to masz taki przypadek zakończenia gry. 

Players
1 post

Jak dla mnie jest to bait temat poniewaz wg. mnie nie jest mozliwe by majac 12k bitew nie znać 3 prostych zasad (jak sie myle to wybacz)

[HEROZ]
Players
592 posts
5,849 battles

Od czasu do czasu kwiatek tego typu pojawi się na forum. Pośmialiśmy sie? To jedziemy dalej. Ostatni raz chyba pytał o to ktoś z 6k bitew.

[TF16]
Community Contributor
3,939 posts
8,954 battles
1 minute ago, Oderisson said:

Od czasu do czasu kwiatek tego typu pojawi się na forum. Pośmialiśmy sie? To jedziemy dalej. Ostatni raz chyba pytał o to ktoś z 6k bitew.

I to nie było tak dawno temu... wydaje mi się że to była z miesiąc czy dwa temu :)

[LOBUZ]
Players
73 posts
3,724 battles
9 minutes ago, rob7171 said:

Nie mam pojęcia co do tego mają moje statystyki. Natomiast brak umiejętności powiązania spadku liczby punktów do 0 z zakończeniem bitwy przy doświadczeniu zebranym w czasie ponad 12k bitew pozwala wnioskować, że jesteś przedstawicielem tej grupy graczy, która szuka winy zawsze u kogoś innego, nigdy u siebie. Stało się coś czego nie rozumiem, lepiej obwinię o to grę/gracza/RNG/złe WG/masonów/cyklistów/żydów. Po co poświęcić 5 minut na próbę zrozumienia i poszukania związku przyczynowo skutkowego. Lepiej walnąć na forum posta i obwieścić światu, że znalazło się dowód na ustawianie gier przez WG. Dla twojej wiadomości moje statystyki są lepsze niż twoje, więc nie tędy droga jeśli chcesz odwrócić uwagę od swojej osoby.

Players
2,783 posts
15,290 battles

Rozumiem frustrację kolegi, pomimo tego, że takie są reguły. W "turbo" kilku minutowych randomowych wygranych, często jeszcze można by było tyle sobie poklepać, a ty guzik wrogowi "skończyły" się punkty, albo my za szybko nabijamy swoje Często wtedy się zastanawiam, czy może nie wbić jakiegoś "team kill-a", żeby choć trochę przedłużyć grę. A że, tak nie zrobię, to przynajmniej "dopinguję" w swojej głowie przeciwnika, żeby przynajmniej coś nam tam szybko zatopił. 

Z realnych rozwiązań, to pisze na czacie: "please do not cap - kill them all !" i bardzo często to działa :-). Nic tak nie pobudza ludzi - jak zew krwi ;-)

[TF16]
[TF16]
Players
1,155 posts
14,608 battles
17 hours ago, rob7171 said:

....zrobiło grę, którą będzie się włączało z przyjemnością dla gry,

A jeśli ta gra nie sprawia Tobie przyjemności to DLACZEGO w nią grasz?... nie bardzo potrafię zrozumieć pokrętna logikę forumowym malkontentów. To znaczy chyba rozumiem ... Brak znajomosci mechaniki gry rodzi frustracje, która najłatwiej wylać podobnym postem jak autor wątku mieszając do tego mityczne manipulacje mm i rng. 

Oczywiscie możemy się spierać o problem balansu i owego mitycznego rng ale fajnie byłoby jednak oddzielić merytoryczną dysputę od niewiedzy polaczonej z przekonaniem, że ktoś sypie piaskiem w oczy....

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.