Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
__Quaku__

Kupon Rankedowy

13 comments in this topic

Recommended Posts

[MS-B]
[MS-B]
Players
62 posts
5,889 battles

Witajcie kapitanie! Kilkanaście tygodni temu (może i dłużej) wg umieściło wiadomość że po zakończeniu 10 sezonu rankingowego, gracze którzy osiągnęli rangę 1 po raz trzeci lub piąty otrzymają kupon z obiniazka na okręt w arsenale. Czy ktoś z was orientuje się po jakim czasie ów kupon otrzymamy? Lub mógłby podesłać jakiś link gdzie takowa informacja się znajduje? 

Z góry dziękuję. Pozdrawiam. 

Players
125 posts
9,177 battles

Z tego co pamiętam, podali dwa tygodnie po zakończeniu rankedów, co by się idealnie zgrało z następnym patchem.

Players
85 posts
6,422 battles

poza tym ten kupon dostaną wszyscy którzy swój wykorzystali....taka informacje dostałem po zakupie Musashi i chciałem nabyć kolejny :)

[TF16]
Community Contributor
3,937 posts
8,937 battles
14 minutes ago, Loordbeny said:

Ma ktos cokolwiek? U mnie dalej nic. Moglbys sie wypowiedziec? @WG_Lumberjack

Drwal jest nieobecny. Jak mnie poprosili panowie z WG, już raz to pisałem:

Can you tell the players that the coupon should be there next week (2 weeks after the end of the ranked season).

Shipments will only start at the 31st of October with the second part of Halloween

• Cool 1

Players
248 posts
9,510 battles
25 minutes ago, Dark_Havoc said:
42 minutes ago, Loordbeny said:

Ma ktos cokolwiek? U mnie dalej nic. Moglbys sie wypowiedziec? @WG_Lumberjack

Drwal jest nieobecny. Jak mnie poprosili panowie z WG, już raz to pisałem:

Can you tell the players that the coupon should be there next week (2 weeks after the end of the ranked season).

Shipments will only start at the 31st of October with the second part of Halloween

Kurcze proszę po polskiemu, jak Cię prosili Pany z WG no chyba że sami proszą o złamanie regulaminu. 

[LOBUZ]
[LOBUZ]
Alpha Tester
583 posts
9,457 battles

Wazne ze wszystko jasne :) Czyli okolo konca pazdziernika mamy sie spodziewac, no dobrze :) Dziekuje.

• Cool 1

[DARTH]
[DARTH]
Players
76 posts
12,036 battles

ja też nic ani kuponu ani flinta ani flagi, to po jaką cholere sie wbijało 1, a poza tym dlaczego mam dostawać jakiś kupon i wydawać stal jak inni dostawali go za darmo, stal chciałbym wydać na inne okręty .

• Funny 1

[B-EYE]
Players
7 posts
8,388 battles

Jak to w końcu jest z tymi nagrodami za wbicie pierwszej rangi 3 lub 5 raz? Do dnia dzisiejszego nie dostałem, ani kuponu, ani okrętu za takie osiągnięcie...

[SOK]
[SOK]
Players
2,223 posts
19,381 battles
On 10/24/2018 at 12:49 PM, mak_mj said:

Jak to w końcu jest z tymi nagrodami za wbicie pierwszej rangi 3 lub 5 raz? Do dnia dzisiejszego nie dostałem, ani kuponu, ani okrętu za takie osiągnięcie...

Ja kupon wykorzystałem, a tak to teraz wygląda. Jest informacja dokładnie kiedy kupon będzie dostępny.

https://imgur.com/a/enDhdwY

Players
2,777 posts
15,268 battles
On 10/21/2018 at 1:38 PM, ochucki5 said:

ja też nic ani kuponu ani flinta ani flagi, to po jaką cholere sie wbijało 1, a poza tym dlaczego mam dostawać jakiś kupon i wydawać stal jak inni dostawali go za darmo, stal chciałbym wydać na inne okręty .

Przecież dostaje się tylko stal i molibden, czy coś takiego. To sobie możesz wymienic na co chcesz w Arsenale. Ci co otrzymali okręt - z tego co pamiętam, nie dostali stali za poprzednie rankedy. Kupon -25% dostało się po tych rankedach, jak zużyłeś ten co miałeś. Nie można mieć 2 kuponów.

U mnie wygląda to tak, że po zdobyciu trzy razy jedynki, uzbierałem stali z wykorzystaniem kuponu na Blacka i wybrałem sobie do niego te super kamo. Po 2 tygodniach dostałem obiecany następny kupon zniżkowy i wziąłem Salema za węgiel. Nie widzę, żeby po wprowadzeniu stali na czymś się traciło. Ja osobiście zyskałem, bo dostałem to co otrzymałbym, po zdobyciu jedynki sześć, czy siedem razy.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.