Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Korsarz_87

"Superkontener"

39 comments in this topic

Recommended Posts

[CSMW]
Beta Tester
1,309 posts
9,763 battles

Dzień dobry. Tak, wiem, zakładam nowy płacztemat z upy jak gimbus jakiś, ale pies mnie ganiał.

No to tak: Proszę państwa, kiedy wybieram rodzaj kontenera do otworzenia "więcej zasobów" to zgadnijcie, co mnie motywuje? -Węgiel. TYLKO. Nie flagi, ani nawet free exp.

Zgadnijcie teraz, jakie odczucia dominują, gdy nagle pojawia sie superkontener. No, lekka podnietka, i domysły na temat, co tam moze być. Okręt? spoko by było. Tona węgla? oooł je, Salem o wiele bliżej. A może chociaż z 5k fraj expa? Też by było spoko.

Otwieram. 

100 flag na +20% kredek.

Dziękuję za uwage, można wracać do swoich zajęć.

• Cool 1
  • Funny 1

Weekend Tester
6,148 posts
3,963 battles

Miałem podobnie, biorę tylko kontenery na węgiel i raz wypadło mi 100 flag na -10% do naprawy XD
Łączę się w buló

[ZGZ]
Players
121 posts
11,353 battles

Też tak miałem. Zbieram sobie na Salema a wpada 1000 dublonów.

Nosz co za chamskie zagranie , trzeba zlikwidować SK lub niech wypadają tylko jak klikniesz na kostki .

A tak na powarznie to dobrze że są, ja bym się cieszył z tych flag .

[HOB]
Players
1,004 posts
4,971 battles

Wedle ostatnich badań z superkontenera wypada średnio 1500-2000 węgla (15k albo wcale, ewentualnie cień szansy na równowartość w stali). Wychodzi na to, że superkontener jest bardziej opłacalną opcją niż zwykły kontener, choć nieco mniej stabilną. Ale szansa rzędu kilkunastu procent winna starczyć do szczęścia.

Należy również pamiętać, że SK to również wiele innych wspaniałych zawartości, jak też prostych dropów które co prawda rzyci nie urywają, ale zapobiegają wypstrykaniu się z jakiegoś rodzaju flagi.

Kamuflaże i niektóre prawdziwie bezużyteczne flagi - no cóż, trzeba to 25% wkalkulować. Ale nadal większość dropów daje powód do zadowolenia.

[CSMW]
Beta Tester
1,309 posts
9,763 battles
8 minutes ago, __Nerva__ said:

A tak na powarznie to dobrze że są, ja bym się cieszył z tych flag

No dobra, spoko, może komuś chorągiewki są bardziej potrzebne, a innemu mniej- mi akurat te na zarobek- wcale. 

Chodzi mi raczej o to, że jak ktoś bierze typ kontenera specjalnie pod węgiel, to niech w takim typie skrzynki nie wypada same 100 flag i nic więcej jako SK.

• Cool 1

Weekend Tester
2,257 posts
7,263 battles
2 hours ago, Korsarz_87 said:

Dzień dobry. Tak, wiem, zakładam nowy płacztemat z upy jak gimbus jakiś, ale pies mnie ganiał.

No to tak: Proszę państwa, kiedy wybieram rodzaj kontenera do otworzenia "więcej zasobów" to zgadnijcie, co mnie motywuje? -Węgiel. TYLKO. Nie flagi, ani nawet free exp.

Zgadnijcie teraz, jakie odczucia dominują, gdy nagle pojawia sie superkontener. No, lekka podnietka, i domysły na temat, co tam moze być. Okręt? spoko by było. Tona węgla? oooł je, Salem o wiele bliżej. A może chociaż z 5k fraj expa? Też by było spoko.

Otwieram. 

100 flag na +20% kredek.

Dziękuję za uwage, można wracać do swoich zajęć.

Ja niedawno miałem 2x SK po 15k węgla :> Te flagi na kredyty i xp byłyby atrakcyjniejsze gdyby nie fakt że jest tylko 8 slotów i często trzeba rezygnować z bojowych sygnałów.

Beta Tester
3,043 posts
9,575 battles
5 hours ago, Korsarz_87 said:

No dobra, spoko, może komuś chorągiewki są bardziej potrzebne, a innemu mniej- mi akurat te na zarobek- wcale. 

Chodzi mi raczej o to, że jak ktoś bierze typ kontenera specjalnie pod węgiel, to niech w takim typie skrzynki nie wypada same 100 flag i nic więcej jako SK.

SK to SK nie masz przypisanej kwestii ewentualnej większej nagrody zasobów jeśli wybierasz dany kontener. Równie dobrze 15k węgla może komuś wypaść jeśli weźmie kontener do kasy.

[MS-B]
[MS-B]
Players
63 posts
5,901 battles

Jak zwykle wybierałem zasoby i podczas tego zdarzenia wypadł mi taki SK: 

shot-18.09.18_15.43.28-0204.jpg

• Cool 6

[ZGZ]
[ZGZ]
Players
1,041 posts
12,180 battles
3 hours ago, __Quaku__ said:

Jak zwykle wybierałem zasoby i podczas tego zdarzenia wypadł mi taki SK: 

shot-18.09.18_15.43.28-0204.jpg

Jak to mówię bogatemu byk się ocieli.

10 hours ago, Dziki_Demiurg said:

Szczęśliwcy, mi z takiego "super" wypadło 100 flag na taranowanie :cap_haloween:

Drzewiej były czasy, że byś nawet tego nie mógł opylić przez inwentarz. Btw ile to srebra jest?

• Funny 1

[GRAY]
[GRAY]
Players
510 posts
4,634 battles

To jest właśnie totalna pomyłka jak wypada SK z więcej zasobów to zasoby to stal i węgiel a nie flagi i kamuflaże[ chyba że WG planuje dać okręty premium itp za określoną ilość flag lub kamo] miałem podobnie parę dni temu[SK wylosowany w kategorii więcej zasobów] i dostałem 50 kamo rocznicowych.....  Niestety WG nie jest jeszcze na poziomie tak skomplikowanych działań jak podział SK względem kategorii w których losujemy kontenery.

Przykład:

Więcej zasobów:  jeśli dropi SK to z węglem lub Stalą

Kostka łubika to SK z losową nagrodą z największą szansą na okręt

itp etc

ale niestety u WG jak już dostaniemy SK to nagrody nie są podzielone względem tego w jakiej kategorii został wylosowany. Niestety i pewnie szybko nie wpadną na to by coś z tym zrobić.

[CSMW]
Beta Tester
1,309 posts
9,763 battles
25 minutes ago, Razjael said:

Niestety i pewnie szybko nie wpadną na to by coś z tym zrobić.

Może i sie doczekamy, ale na razie są inne priorytety- Papa Smerf i Sasha Grey jako kapitanowie.

• Cool 3
  • Funny 2

Players
125 posts
9,190 battles
31 minutes ago, Korsarz_87 said:

Sasha Grey jako kapitanowie

Takiego kapitana sam bym z chęcią przytulił

Players
1,954 posts
4,711 battles
Przed chwilą, didyoukillme napisał:

Tylko przytulił?:Smile_glasses:

• Funny 1

[MS-B]
Beta Tester, Players
812 posts
6,445 battles
3 godziny temu, Korsarz_87 napisał:

Sasha Grey jako kapitanowie

Tylko, ze okręt z takim kapitanem to będzie łykał od każdego :cap_haloween:.

• Funny 3

Players
125 posts
9,190 battles
3 minutes ago, Issithin said:

Tylko, ze okręt z takim kapitanem to będzie łykał od każdego :cap_haloween:.

Ale tylko overpenetracje ;)

Weekend Tester
504 posts
2 godziny temu, didyoukillme napisał:

Po wbiciu krakena w nagrodę dzień premium na brazzers xD

• Cool 1

[WAS]
Players
4 posts
5,696 battles

Na przekór mi dziś z wyboru "więcej zasobów" wpadł dawno nie widziany superkontener, a w nim 15k węgla. 

[TF16]
Players
158 posts
5,594 battles

SK to moim zdaniem totalna patologia w obecnej formie, nie liczac kontenerow z eventow to jak juz mi jakis wyskoczyl to mialem chyba z 5 razy pod rzad modyfikacje plotki!

*edited*

Ten post był edytowany przez zespół moderacji z powodu: naruszenie 1 punktu regulaminu (wulgaryzmy).

[WIDMO]
Beta Tester
25 posts
5,611 battles
On 7.10.2018 at 12:13 PM, Korsarz_87 said:

Może i sie doczekamy, ale na razie są inne priorytety- Papa Smerf i Sasha Grey jako kapitanowie.

Sasha Grey vs dywizjon 3x Black...

• Funny 1

[GRAY]
[GRAY]
Players
510 posts
4,634 battles

Update

Miałem ten zaszczyt dzisiaj poleciał drugi SK wybierając tylko i wyłącznie opcję WINCYJ ZASOBÓW i co dostałem? 100flag do odzyskiwania hapsa

[HOB]
Players
110 posts
3,297 battles

Mała statystyka :

29 miesięcy grania - 8 superkontenerów (nie licze tych z kampanii bo z nich tylko szit wypadał) (a co dziennie zdobywam około 2 skrzynki i zawsze biorę ślepy los).

2 miesiące na premium - 5 SK z czego 2 z okrętami  (młotow i warspite więc też bez urwania dupy)

27 miesiący bez premium - 3 SK samo badziewie ( badziewie czyli wszystko co nie jest okrętem, duplonem albo free expem)

Ale spoko konto premium na nic nie wpływa poza ekspem i sreberkiem :cap_haloween:

• Funny 1

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.