Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Goomich

Event Owieczkina

55 comments in this topic

Recommended Posts

[ZGZ]
Players
3,899 posts
8,263 battles
14 minuty temu, Goomich napisał:

https://worldofwarships.eu/pl/news/game-updates/earn-your-greatness/

No to teraz dopiero będzie gównoburza, gdy komuś nie polosuje: pernamentny kamuflaż, kapitan, 2 drogie srebniaki i 4 premki.

To ja się od razu zgłaszam na ochotnika na listę do nie-polosowania.

Mogą mi spokojnie tych super rzeczy nie dawać - kapitana i kamo nie potrzebuję, okręty z puli mam. :)

• Cool 1
  • Funny 1

[ZGZ]
[ZGZ]
Players
1,041 posts
12,178 battles

Czytałem połebkach po jestem wytyrany dziś, jak to zacząć ktoś wie? 

Nicktu - "Ruską" koszulkę już masz.

Just now, PanNickt said:

To ja się od razu zgłaszam na ochotnika na listę do nie-polosowania.

Mogą mi spokojnie tych super rzeczy nie dawać - kapitana i kamo nie potrzebuję, okręty z puli mam. :)

[MAX]
Players
857 posts
6,161 battles
3 minutes ago, PanNickt said:

kapitana nie potrzebuję,

15 punktowca z bonusem do obracania dział i eksperta przeżywalności? Idealny na Montanę. :fish_haloween:

5 minutes ago, Marshal00 said:

Czytałem połebkach po jestem wytyrany dziś, jak to zacząć ktoś wie? 

7ubhKaF.png

• Funny 1

[ZGZ]
Players
3,899 posts
8,263 battles
5 minut temu, Marshal00 napisał:

Nicktu - "Ruską" koszulkę już masz.

No właśnie, koszulkę mam, nic innego od Łowieczkina nie potrzebuję.

Event rozpocznie się dopiero po aktualizacji 0.7.10 - spokojnie zdążysz doczytać o co chodzi i  co będzie do kupienia w sklepie premium. :)

[ZGZ]
[ZGZ]
Players
1,041 posts
12,178 battles
15 minutes ago, PanNickt said:

No właśnie, koszulkę mam, nic innego od Łowieczkina nie potrzebuję.

Event rozpocznie się dopiero po aktualizacji 0.7.10 - spokojnie zdążysz doczytać o co chodzi i  co będzie do kupienia w sklepie premium. :)

kamien_z_serca_w_ksztalcie_2017-08-08_18

• Funny 1

[PSS]
Players
20 posts
9,615 battles

A ja czekam z niecierpliwością na hokejowy event :) Camo na Lexa genialne!

Weekend Tester
6,148 posts
3,961 battles

WG strasznie mnie denerwuje tymi nagrodami z losowych pudełek.

BTW Kitku Kocisław > owieczkin na kiju. 

Alpha Tester
926 posts
5,297 battles

Wypadnie 'tym lepszym' graczom wartościowy loot w przeciągu pierwszych 3-4 dni eventu. Reszcie pozostanie zbieranie pospolitych (gwarantowanych) itemków z pudełek (w końcu ktoś musi zebrać szrot, by inni mogli chwalić się sprzyjającym rzutem kostką) w niemożliwej do spełnienia nadziei otrzymania premki/camo/krasno-muricańskiego kapitana. Jedynym lekarstwem na emocjonalny zawód:

2hz37y.jpg

• Funny 1

[DK-PL]
Players
1,457 posts
19,462 battles

Gównoburza będzie bo:

Jeśli otrzymacie misję dla okrętu, który już posiadacie, otrzymacie miejsce w Porcie, dowódcę oraz rekompensatę w kredytach. 

Czyli za premki też dają nic nie warte kredyty zamiast cebulionów :Smile_hiding:

[HOB]
Players
1,004 posts
4,971 battles
9 hours ago, Goomich said:

To akurat standardowa praktyka.

Niekoniecznie. Przy superkontenerach obowiązuje podmiana na inny okręt, a następnie dublony. Podobnie przy dunkierskich. Nawet przy świątecznych dawali dublony jak się miało pełną kolekcję.

A tu kupisz pudełka w sklepie premium, i jak będziesz miał szczęście to trafi się okręt, który akurat posiadasz. I zamiast dublonów góra kredytów.

Players
2,025 posts
10,174 battles

No to teraz czkamy na dowódców okrętów Myszkę Miki i Kaczora Donalda oraz Wilka i Zająca.:Smile-_tongue:

• Cool 1
  • Funny 1

[HOB]
Players
1,004 posts
4,971 battles

Można też dać dowódcę Ferdynanda Kiepskiego

Podczas zbliżania się do krawędzi mapy by mówił "Strzelać to każdy by chciał, a tankować to nie ma komu"

Podczas rykoszetów: "Tak być nie będzie"

• Funny 3

Players
1,487 posts
12,529 battles
1 minute ago, Silentraz said:

Można też dać dowódcę Ferdynanda Kiepskiego

Podczas zbliżania się do krawędzi mapy by mówił "Strzelać to każdy by chciał, a tankować to nie ma komu"

Podczas rykoszetów: "Tak być nie będzie"

Waldusia i jego śmiech przy Dewastującym Uderzeniu.

• Funny 2

[HOB]
Players
1,004 posts
4,971 battles
1 minute ago, Marblehead_1 said:

Waldusia i jego śmiech przy Dewastującym Uderzeniu.

To akurat dobry pomysł dla moderów. Krawczyk i Meksykanin też by się nadawali.

[HEROZ]
Players
597 posts
5,864 battles

Nosz kurna. Ten event mam w doopie. Ale z drugiej strony jak zaczne kolekcje to lubie skonczyc. Drogie WG prosze o odblokowywanie kolekcji na stronie. Nie chce miec niedokonczonej kolekcji tylko dlarego ze event mi sie nie podobal.

[HOB]
Players
1,004 posts
4,971 battles
12 minutes ago, Oderisson said:

Nosz kurna. Ten event mam w doopie. Ale z drugiej strony jak zaczne kolekcje to lubie skonczyc. Drogie WG prosze o odblokowywanie kolekcji na stronie. Nie chce miec niedokonczonej kolekcji tylko dlarego ze event mi sie nie podobal.

Sądzę że nie trzeba będzie wielkiej aktywności by ukończyć kolekcję, pewnie będzie podobnie do poprzednich. Ewentualne zakupy i intensywna gra pozwolą jedynie szybciej uzyskać kolekcję.

Po prostu gra się jak zwykle, a wpadają dodatkowe fanty. Specjalne zawartości (m.in. okręty) należy uznać raczej jako spory giveaway wśród graczy, gdzie zapis odbywa się poprzez granie.

[IMPR0]
Players
105 posts
9,388 battles

a powiedzcie mi co hokej ma wspólnego z okrętami? chyba odpuszczę sobie grę w czasie tego eventu. jest tysiąc pięćset stodziewięćset innych postaci związanych z okrętami, tylu admirałów, z których można by zrobić ciekawą kolekcję (np. niemiecki, może być Franz von Hipper albo Admiral Graff Spee, żeby nie było nic związanego z II WS, o admirałach RN nie wspominając) ale nie...zrobimy coś co pasuje jak pięść do nosa. 

• Cool 1

Players
2,025 posts
10,174 battles
11 minut temu, Eric_Wolf napisał:

a powiedzcie mi co hokej ma wspólnego z okrętami? chyba odpuszczę sobie grę w czasie tego eventu. jest tysiąc pięćset stodziewięćset innych postaci związanych z okrętami, tylu admirałów, z których można by zrobić ciekawą kolekcję (np. niemiecki, może być Franz von Hipper albo Admiral Graff Spee, żeby nie było nic związanego z II WS, o admirałach RN nie wspominając) ale nie...zrobimy coś co pasuje jak pięść do nosa. 

Dokładnie to samo miałem na myśli piszą o Myszce Miki.

A mnie by się marzył Admirał Unrug, którego zwłoki zostały parę dni temu sprowadzone do Polski, ale gdzie tam, przecież hokeista bardziej pasuje:Smile_facepalm:

• Cool 1

[HEROZ]
Players
597 posts
5,864 battles
26 minutes ago, Silentraz said:

Sądzę że nie trzeba będzie wielkiej aktywności by ukończyć kolekcję, pewnie będzie podobnie do poprzednich. Ewentualne zakupy i intensywna gra pozwolą jedynie szybciej uzyskać kolekcję.

Po prostu gra się jak zwykle, a wpadają dodatkowe fanty. Specjalne zawartości (m.in. okręty) należy uznać raczej jako spory giveaway wśród graczy, gdzie zapis odbywa się poprzez granie.

Nie o to chodzi. Mnie wogóle ten event nie pasuje. Jakbym miał wybór mieć go na 100% i nie mieć wogóle przy tym samym nakładzie pracy (0) to bym wybrał to drugie. nie ma on nic wspólnego z okrętami.

Ale oczywiście pierwszy kontener który odblokuje kolekcje wpadnie z automatu. I co mam teraz zrobić? Nie grac przez miesiąc żeby event minął bez pierwszego kontenera?

[TF16]
Community Contributor
3,945 posts
8,964 battles
24 minutes ago, Eric_Wolf said:

Ja mam odpowiedź: w celach marketingowych.

Wyjaśnienie jest banalne. Przeciętny fan okrętów i bitew morskich już w tą grę gra. A te akcje są po to, aby przyciągnąć ludzi, którzy są fanami np. hokeja, Stevena Mewy, japońskich/chińskich/koreańskich filmów animowanych itd itp. Im większa baza graczy tym lepiej i dla gry i dla grających.

Jak nie chcecie zbierać kolekcji to możecie przecież odznaczyć: nie chce zbierać kolekcji. Ponadto obecnie, aby zacząć jakąś kolekcje należy potwierdzić to na stronie. Tak jak w przypadku HSF. Jak ktoś nie chciał to nie zapisywał się przez stronę.

EDIT: jest nawet w opisie:

Od 19 października gracze otrzymają dostęp do tematycznego łańcucha misji bojowych. Aby aktywować wspomniany łańcuch w swoim Przebiegu służby, naciśnijcie przycisk „Weź udział!” w tym artykule (pojawi się 19 października).

Przycisk będzie dostępny do 01:00 CET 1 listopada, 2018.

• Cool 1

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.