Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
SzakalDarkstar

Boty w grze

15 comments in this topic

Recommended Posts

Players
1,569 posts
8,653 battles

Widzieliście kiedyś bot-a w grze? Ja nie aż do wczoraj. Gościu klikał na mapę z częstotliwością 15 kliknięć na sekundę chyba w powtarzalnej sekwencji. Przez 3/4 bitwy. Nie wiem jaki człowiek był by do tego zdolny.

Wysłałem powtórkę do WG ale oni nie widzą problemu, jeszcze mnie zjebali że mam takiego czegoś nie wysyłać i raportować w grze.

czy to możliwe żeby to był człowiek?

20181003_190057_PFSC110-Henri-IV_15_NE_north.wowsreplay

[TF16]
[TF16]
Players
1,156 posts
14,608 battles
30 minutes ago, SzakalDarkstar said:

możliwe. I do tego zdolny.... :)

[DARTH]
Beta Tester
1,672 posts
18,180 battles
1 hour ago, SzakalDarkstar said:

Widzieliście kiedyś bot-a w grze? Ja nie aż do wczoraj. Gościu klikał na mapę z częstotliwością 15 kliknięć na sekundę chyba w powtarzalnej sekwencji. Przez 3/4 bitwy. Nie wiem jaki człowiek był by do tego zdolny.

Wysłałem powtórkę do WG ale oni nie widzą problemu, jeszcze mnie zjebali że mam takiego czegoś nie wysyłać i raportować w grze.

są te myszki z makrami do definiowania, czasami naprawdę wielokrokowymi i rozbudowanymi. Możliwe że podefiniowane miał szybkie wieloklinięcia i coś mu sie popierdzieliło w sterowniku. 

Players
1,569 posts
8,653 battles

Jak już to celowo bo całą bitwę się dziwnie zachowywał.

Makra ok ale chyba nie ma makr na suwanie myszką po stole. A żeby klikać w rożne miejsce trzeba jednak myszkę przesunąć.

Mi to wygląda na skrypt po prostu. Czyli inaczej mówiąc bot.

Weekend Tester
504 posts

Może któryś z botów stworzonych przez WG (udający gracza dla zapełnienia serwera) się wysypał... :cap_haloween:

• Funny 1

[LOBUZ]
Players
876 posts
13,305 battles

Po ilości bitew u niektórych na rankedach a już dochodzą do 1500 to na bank cos jest i lata taki tłucze bezmyślnie bitwy aż go wyciągną do tej jedynki... 

[FATUM]
Players
53 posts
7,215 battles

Typowy bot WG do zapelnienia serwerow i ustwiania wynikow bitew. Nic nowego. Plywa takich pelno. 

Weekend Tester
504 posts

Gracz z ukrytymi statystykami to na 100% pracownik WG lub bot z podbitymi parametrami i ~60 pkt kapitanem.

[LOBUZ]
Alpha Tester
2,122 posts
10,026 battles

chcialbym zeby boty graly zamiast tego co gra w weekend na randomach i na rankedach

• Cool 1
  • Funny 2

[MS-B]
Beta Tester, Players
807 posts
6,426 battles
5.10.2018 o 09:41, _s1ash_ napisał:

Po ilości bitew u niektórych na rankedach a już dochodzą do 1500

Łoo matko :cap_fainting:, mi się nawet 50 bitew robić nie chciało, nerwy są ważniejsze :cap_tea:.

• Funny 1

[BSW-F]
Players
970 posts
10,407 battles
4.10.2018 o 15:35, SzakalDarkstar napisał:

Ja miałem kolesia na Clevelandzie co przez pół meczu wysyłał powiadomienia F-kami i pingował na mapie by potem siedzieć dosłownie w kącie (A10).

[TF16]
[TF16]
Players
40 posts
14,557 battles
On 4.10.2018 at 3:35 PM, SzakalDarkstar said:

Myślę że jakiś azjata rozgrzewał się przed meczem w Starcrafta i postanowił odpalić sobie WoWs'a

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.