Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Stratos_HF

Židle k pc

6 comments in this topic

Recommended Posts

[IDDQD]
Beta Tester
2,417 posts
4,319 battles

Chci si k vánocím koupit nový sesl. Ta stará (židle !!  má 4 roky ? ) je už taková celá rozvrzaná a už se na ní nedá houpat . A řeším jakou . DXRACER , AROZZI ?

Ideálně látkový potah , mám tady tu imitaci kůže a potí se mi záda a zadek . Vyřešeno ušitým látkovým potahem. 

A hlavně nosnost 150 kg a víc . Jsem těsně podprase ( 98 kg ) a nějaká váhová rezerva se neztratí 

Ideálně něco jako AROZZI VERONA XL+ 

https://kancelarska-kresla.heureka.cz/arozzi-verona-xl-plus/

Rady tipu zhubni neberu . Víte co to stálo peněz ? A slyším to od paní domácí min. 1x týdně :Smile_teethhappy:

• Cool 1
  • Funny 1

[-BES-]
Players
66 posts
8,517 battles
Před 6 hodinami Stratos_HF řekl/a:

Chci si k vánocím koupit nový sesl. Ta stará (židle !!  má 4 roky ? ) je už taková celá rozvrzaná a už se na ní nedá houpat . A řeším jakou . DXRACER , AROZZI ?

Ideálně látkový potah , mám tady tu imitaci kůže a potí se mi záda a zadek . Vyřešeno ušitým látkovým potahem. 

A hlavně nosnost 150 kg a víc . Jsem těsně podprase ( 98 kg ) a nějaká váhová rezerva se neztratí 

Ideálně něco jako AROZZI VERONA XL+ 

https://kancelarska-kresla.heureka.cz/arozzi-verona-xl-plus/

Rady tipu zhubni neberu . Víte co to stálo peněz ? A slyším to od paní domácí min. 1x týdně :Smile_teethhappy:

Gratuluji, skvělej výběr, a snad vydrží na hodně dlouho nejen k lodičkám...myslím, že DX jsou jen platba za značku, ale kvalitou nic moc...

[IDDQD]
WoWs Wiki Team
1,060 posts
9,063 battles

DXRacer asi ano, ale osobne davam prednost kuzi a pohodli ve vetsi kancl zidli 

[T-N-T]
Players
827 posts
3,372 battles

Jak jsi s zidli spokojen? Zacinam se pokukovat po necem podobnem.

[IDDQD]
Beta Tester
2,417 posts
4,319 battles
On 10/16/2018 at 10:05 PM, Endala said:

Jak jsi s zidli spokojen? Zacinam se pokukovat po necem podobnem.

Zatím nijak ( budu ji kupovat až příští měsíc ) ale seděl jsem v ní nakonec asi čtyři hodiny . Kamarád si to arrozi verona xl koupil nezávisle , aniž by jsme o ní mluvili a dobrý . Chtěl si vyzkoušet lodičky , tak jsem oprášil druhý účet a dal mu prvotní rady do života . No a přitom mu trochu tu židlu proseděl . Jenom škoda , že ji nedělají z látkovým potahem , to pořeším nějakým přehozem , aby se mi zadek tak nepařil .

A hlavně mám tam něco málo přes 60 kilo rezervu :Smile_hiding::Smile_veryhappy:

• Funny 1

[T-N-T]
Players
827 posts
3,372 battles

Jsem si oblibil jednu zidli v praci. A je to "jen" kancelarska zidle. Tak jsem ve srovnani s tema hernima cekal neco jako 4000 korun. A kdyz jsem si vygooglil HumanScale Freedom, tak jsem zjistil, ze ta zidle stoji vic nez muj pocitac... 27 000. Uf. Takze, diky za radu, vypada skvele :D

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.