Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 30 battles to post in this section.
Goomich

HMS Vanguard VIII tier, Premium

20 comments in this topic

Recommended Posts

[MAX]
Players
873 posts
6,175 battles

41938986_2187702768222725_22418094191070

Zmiany:

British battleship Vanguard, VIII tier:

Increased armor penetration parameter HE shells from 63 to 95 mm;
The fuse AP shells has a value of 0.015 instead of 0.033;
Sigma parameter increased from 1.8 to 2.0;
Main Battery rotation speed increased from 2.5 to 4 deg./sec.;
Repair Party now repairs 60% of normal damage instead of 50% and 33% of citadel damage instead of 10%.
UPD. Main Battery reload time reduced from 30 to 28 seconds;

• Cool 1

[GRAY]
[GRAY]
Players
510 posts
4,634 battles
59 minutes ago, Goomich said:

41938986_2187702768222725_22418094191070

Zmiany:

Póki co najbardziej martwi mnie jego przeogromna cytadela w którymś filmiku flamu o tym mówił tym bardziej, że model okrętu i wymiary są już gotowe. Można zmienić statystyki okrętu bo to tylko cyferki no ale zobaczymy.

Players
29 posts
1,086 battles

Dzisiaj miałem przyjemność spotkać ten okręt w bitwie...Tyłka nie urywa, ale z pancerzem muszą coś zrobić...na 4 salwy - 3x cyta siadła z Friedrich der Große, a okręt nie pokazywał pełnej burty...

[GRAY]
[GRAY]
Players
510 posts
4,634 battles

Mimo już buffów, które dostał to jednak jest tragedia. Działa bez większej mocy a najgorsza wada to jednak ogromna cytadela.......  

Kamo niby 11,1 a z powietrza 12,9 więc dla mnie dyskusyjnie. Dodatkowo okręt ma tylko naprawkę z consumabli i to zwykłą, nie mamy tu ani hydro, radaru czy rozbicia poprostu nic co by go wyróżniało nawet derpitz ma torpedy,dodatkową i samolot.

• Cool 1

Players
2,404 posts
3,478 battles
32 minuty temu, Razjael napisał:

Mimo już buffów, które dostał to jednak jest tragedia. Działa bez większej mocy a najgorsza wada to jednak ogromna cytadela.......  

Kamo niby 11,1 a z powietrza 12,9 więc dla mnie dyskusyjnie. Dodatkowo okręt ma tylko naprawkę z consumabli i to zwykłą, nie mamy tu ani hydro, radaru czy rozbicia poprostu nic co by go wyróżniało nawet derpitz ma torpedy,dodatkową i samolot.

Właśnie oglądam na streamie Flamu, wygląda to strasznie, w tej chwili to taki trochę lepszy Hood, tylko lądujący nie na T5, tylko T10. Dostaje cyty masakryczne, a Yama go rejpi pod każdym kątem, do tego beznadziejne działa.

[GRAY]
[GRAY]
Players
510 posts
4,634 battles
15 hours ago, Manco_ said:

Właśnie oglądam na streamie Flamu, wygląda to strasznie, w tej chwili to taki trochę lepszy Hood, tylko lądujący nie na T5, tylko T10. Dostaje cyty masakryczne, a Yama go rejpi pod każdym kątem, do tego beznadziejne działa.

Straszna lipa, żadnego consumabla nic co by go odróżniało nawet naprawka jest prawie standardowa, działa celnością nie grzeszą niby pestki lecą nie najgorzej a trafia nie wiele i często za niewiele.:etc_hide_turtle: Osobiście uważałem, że okręt trafi na 9T wkońcu zwodowany i zbudowany prawie identycznie z Missourii. Jestem ciekaw co zrobią bo przy aktualnej cytadeli musieli by dać wszędzie wartość 450mm :cat_cool: niestety problemem pozostają działa, kaliber i penetracja D nie urywa a okręt będzie częściej na 9 i 10 a niżeli 8semkach.

Poza tym widziałem na streamie co minotaur robi z tym okrętem i to od dziobu z dział 152mm i tylko pp..... salwy od seattlów i clevów po 7k gdzie on sam często, gęsto nie potrafi zadać więcej a reload ma ponad 4 razy dłuższy.

Czekałem na ten okręt od momentu leak'ów z RN BB ale chyba sb odpuszcze chyba, że magicznie go odmienią bo póki co to kupa i rejpi go każdy inny pancerz. 

• Cool 1

[DARTH]
Beta Tester
1,675 posts
18,215 battles

takie guano z tak mega-ciekawego okrętu zrobili .. i to pewnie wyskoczy "w promocji" od 200 do 400 zł... z kamuflażem Kobayashi może jeszcze nas uszczęśliwią, tym razem może zamiast puszki coca-coli to otwarty kibelek zamiast górnych pokładów? 

Czekałem na ten okręt od pierwszego wspomnienia o nim... mega, ale to mega zawód.

...coraz bardziej zaczynam obawiać sie o Sverige... :Smile_unsure:

• Cool 1
  • Funny 1

[GRAY]
[GRAY]
Players
510 posts
4,634 battles
17 hours ago, _Scarrry_ said:

takie guano z tak mega-ciekawego okrętu zrobili .. i to pewnie wyskoczy "w promocji" od 200 do 400 zł... z kamuflażem Kobayashi może jeszcze nas uszczęśliwią, tym razem może zamiast puszki coca-coli to otwarty kibelek zamiast górnych pokładów? 

Czekałem na ten okręt od pierwszego wspomnienia o nim... mega, ale to mega zawód.

...coraz bardziej zaczynam obawiać sie o Sverige... :Smile_unsure:

Chyba, że poszycie okrętu by zwiększono i grubość pasa burtowego, grubość cytadeli. Co do dział dać im charakterystykę pocisków Ryśka, Alzacji też miały 381mm szybkie pociski o bdb wartościach penetracji, niech tylko te sigmę 2.0 zostawią w spokoju.:etc_red_button:

• Cool 2

[GRAY]
[GRAY]
Players
510 posts
4,634 battles

BUFF'y i NERF'y

ST. Balance Changes. British battleship Vanguard, tier VIII

- Consumable сhanged: " Repair team"
-- Cooldown: decreased from 80 (120) to 60 (90) seconds
-- Recovery efficiency: increased from 0.5 to 0.6 % per second
- The citadel size has been reduced
- The rudder shift time has been reduced from 16.2 to 9.72 seconds
- The AP shell detonation time has been increased from 0.015 to 0.033 seconds
- The detection range has been increased from 14.76 to 16.04 km
- The visibility after firing MGs in smoke has been increased from 13.51 to 14.73 km

A po PL w skrócie zmniejszono cooldow grupy naprawczej z 80 na 60s, zwiększoną odzyskiwanie PW z 0,5 na 0,6%, zmniejszono rozmiar cytadeli, czas przekładania steru z 16,2s na 9,72s[ bez ulepszenia!], detonacja pocisków APzwiększono z 0,015 na 0,033s aby okręt wbijał więcej cytadel niestety ma to zwiększyć ilość overpen, znerfiono kamo z 14,76km na 16,04km przez co strzelanie z dymu rzecz jasna także pozostaje znerfiona aczkolwiek jest to zbędne info.

Niżej cytadela okrętu przed i po:

przed.jpg

po.jpg

• Cool 3

[MS-B]
Beta Tester, Players
812 posts
6,450 battles

Przy takim rozrzucie musisz uważać by się własną salwą nie postrzelić :cap_hmm:.

• Funny 4

[GRAY]
[GRAY]
Players
510 posts
4,634 battles

KOLEJNE BUFF'y  [jeżeli ktoś jeszcze nie wie]

ST. British battleship Vanguard.

Main battery reload time reduced from 28 to 25 s;

Main Battery guns receive an increase in the accuracy, similar to the accuracy of the battleship Warspite;

Increased damage from HE shells from 5300 to 6300;

Main Battery rotation speed has been increased from 4 to 5 g/s.

Previous changes have led to the desired level of survivability of the battleship, but the possibility of damage remained relatively weak and did not allow the ship to realize her full potential. The latest changes increase the combat effectiveness of Vanguard and make it more competitive at her tier.

Increasing the damage of shells to the level of Monarch will allow the battleship to choose between types of shells depending on the situation and equally effectively use each of them.

W skrócie:

- przeładowanie z 28s na 25s

- działa będą aktualnie tak celne jak na WARSPITE [ jeśli to sięsprawdzi to będziemy mieć sigme 2.0 + 204m rozrzutu jak na warspite z ulepszeniem]

- zwiększono damage pocisku OB z 5300 do 6300

- zwiększono prędkość obrotu dział z 4stopni na sekundę do 5 [nie wiem jak to się przełoży czasowo]

Poprzednie buffy osiągnęły zamierzony cel jakim było zwiększenie żywotności okrętu [ zmniejszono cytadele itp] ale DMG jaki zadawał Vanguard był słaby stąd  powyższe buff'y. Jeśli chodzi o dmg, pociski mają być na poziomie Monarcha i zależnie od sytuacji trzeba wykorzystywać różne typy pocisku zależnie od sytuacji w jakiej się znajdziemy. [z tym że my mamy o jedną lufę mniej ale za to sigmę 2.0 rozrzut/ celność warspit'a i większą prędkość pocisku?]

[NKK]
[NKK]
Beta Tester
1,503 posts
7,526 battles

HMS Vanguard, need be a tier IX. She is a Lion upgraded with less firepower but with the best radar fire director ever put on a battleship. She had the most complete anti-torpedo system build on a battleship (she is a lion upgraded). She had radar asisted AA and she is the most refined ship line, of a battleship to reach a great speed with a low raw power output.

On game terms, She can have more HP than Lion, equal or better AA than lLion, and she can have more precise guns even more han warsprise (best british battleship on this matter on "WG logic"). And she can have a anti-torpedo bulge with a bitter more eficience than Yamato and Alabama.

And she will be a perfect tier IX.

If the last Battleship build no have right to be a tier IX any another ship must be... worse of that... WG has set the JB as tier IX.

If WG , at last set to HMS Vanguard, as tier VIII, I will never, spent a single cent more on any WG game.

• Cool 1

[GRAY]
[GRAY]
Players
510 posts
4,634 battles

Z non play crapu do obiecującego pancernika, przede wszystkim celnego!

Obserwujmy dalej, osobiście uważam jak gracz wyżej, ten okręt powinien być T9 okręt budowany i wodowany w prawie tym samym czasie co miś jurił, ostatni brytyjski pancernik.

btw. Nie wierzę, że to powiem! Ale niech mu dadzą 48% podpałki i 23s reload'u plus troszkę zasięgu i heal Liona i go na IXT 

[GRAY]
[GRAY]
Players
510 posts
4,634 battles

VANGUARD JUŻ W SKLEPIE ZA JEDYNE 186ZŁ

1081560200.png

[kółko terapii zajmującej się grupą graczy uzależnionych od kupowania premek [>PL forum>rozgrywka>Kupowanie premek........]] 

• Funny 2

[_PL_]
Players
2 posts
4,003 battles

Kupic VIII premium w dzisiejszych czasach mija sie z celem. Kiedys VIII  zwłaszcza premium był fajnymi okretemi teraz 95% walk odbywa sie na X gdzie jestes jedyna VIII w teamie. Jesli ktos lubi takie sadomaso to prosze bardzo

• Cool 2

[M-D]
Players
3 posts
2,323 battles

Moi drodzy przyjaciele mam okręt i powiem wam że :

- działa są magiczne , tzn jak się myśli że wejdzie salwa z 12km w burtę za 10k to magicznie trafia jeden pocisk i wchodzi 3k obrażeń. Jak się zwątpi i strzeli na zasadzie może wpadnie to wchodzą cytadele z 15km XD 
- ma bardzo dużo hp (71k) , jednakże to hp topnieje w oczach , można stracić połowę hp w mgnieniu oka , gdzie Gascogne ledwo by to poczuł 

- artyleria pomocnicza jest całkiem mocna , w pokoju treningowym zadaje obrażenie niszczarką bardzo ładnie
- AA daje radę , nie ma cudów, tragedii również nie ma
- jest przyzwoicie szybki i nawet zwrotny

- camo wydaje mi się zwyczajne

- grupa naprawcza jest sympatyczna , bez niej byłby to zdecydowanie najszybciej umierający pancernik w tej grze 

W skrócie - subiektywnie rzecz ujmując przeciętny statek , który niczym się nie wyróżnia po za 25sec przeładowania (wcale tego tak nie czuć) , z kapitanem Lvl 9 po 13-stu bitwach zaczyna mi się podobać . Mam jednak wątpliwość co do autentyczności Sigmy 2.0 , Gascogne (1.9) trafia o wiele częściej , zwłaszcza na średnim dystansie ( 14km - 10km ). AA coś potrafią strącić, nie mam zastrzeżeń co do nich . Jeśli chodzi zaś o dodatkową artylerie , nie miała się okazji wykazać. Na papierze wygląda słabo (5.0km fire range oraz 4x2), w rzeczywistości nawet daje popalić , dość celna, ponadto zadaje moim zdaniem dużo obrażeń jak na 134mm. Zwrotność jest jego zaletą, dzięki szybkiemu przestawieniu steru nie raz już uniknąłem torped. Niestety moim zdaniem wolno się rozpędza , subiektywnie u Gascogne idzie to dużo szybciej. 

Chciałbym aby można było zamontować na nim 6 slot ulepszeń oraz radar ( oprócz grupy naprawczej), wtedy by się wyróżniał i był unikalny . :) 

Poniżej screen z bitwy ( nie sugerujcie się liczbą XP)

Capture.PNG

Capture1.PNG

Capture2.PNG

• Cool 1

[DK-PL]
Players
1,464 posts
19,466 battles
8 hours ago, Vegeta_Supersajan said:

Kupic VIII premium w dzisiejszych czasach mija sie z celem. Kiedys VIII  zwłaszcza premium był fajnymi okretemi teraz 95% walk odbywa sie na X gdzie jestes jedyna VIII w teamie. Jesli ktos lubi takie sadomaso to prosze bardzo

Bardzo aktualne spostrzeżenie, akurat wczoraj Notser nagrał o tym pogadankę na swoim kanale na yt, pokazując jednocześnie bitewkę na Vanguardzie.

Spoiler

[M-D]
Players
3 posts
2,323 battles

Widział ktoś może coś takiego jak poniżej tylko że z okrętem HMS Vanguard ? Szukałem ale coś nie mogłem odnaleźć w zakamarkach internetu . Potrzebuję wersji o rozdzielczości nie mniejszej niż 1920 x 1080 . Z góry dzięki za pomoc :fish_nerv:

Conqueror_Tech_render_En_WG_SPB_WoWS_1920x1080px.jpg

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.