Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
PanNickt

Loyang OP

6 comments in this topic

Recommended Posts

Players
577 posts
7,332 battles

cyt. USS Decatur należący do amerykańskiej marynarki wojennej był zmuszony do "gwałtownych manewrów". Czyżby hamerykańskie niszczarki majo zablokowane stery i mogom pływać ino po prostej? To w sumie jak z ichnimi samochodami. Ino na proste hajłeje się nadajom :Smile_smile: 

[-DWS-]
Beta Tester
4,299 posts
11,473 battles
6 hours ago, PanNickt said:

Ktoś amerykańcom nie powiedział, że Loyang ma OP hydro i takie numery to dla niego pestka?

Znaczy sugerujesz, że Lo się zadymił i spotował amerykańca sonarem? No tak, ja też w takiej sytuacji wykonuję gwałtowny manewr żeby wyjść spod spota.

Jakby amerykanie puścili tam USS Blacka- to by mógł się odwdzięczyć radarem a tak to doopa.

• Funny 1

[ZGZ]
Players
3,897 posts
8,262 battles
49 minut temu, rtfm_pl napisał:

Znaczy sugerujesz, że Lo się zadymił i spotował amerykańca sonarem? No tak, ja też w takiej sytuacji wykonuję gwałtowny manewr żeby wyjść spod spota.

Jakby amerykanie puścili tam USS Blacka- to by mógł się odwdzięczyć radarem a tak to doopa.

Panie, taki Loyang z 8T pogonił współczesny amerykancki niszczyciel. To strach się bać, co by było gdyby ten amerykaniec trafił na Yueyanga z 10T.

A tak trochę poważniej - o ile wiem obecnie kitajce nie mają na stanie okrętu o nazwie Loyang (Luyang), a Luyang (II albo III) to amerykanckie określenie współczesnych niszczycieli rakietowych typu 052C/052D (tyle, że żaden z tych okrętów nie został nazwany Luyang).

No ale mogę się mylić :)

[-DWS-]
Beta Tester
4,299 posts
11,473 battles
12 minutes ago, Caliber406 said:

Nie storpili Loyanga z 40 metrów?! Ale lamy.

Podobno tiery 11 i 12 US Navy mają torpedy głębokowodne. No to jak mieli go storpić?

2 minutes ago, PanNickt said:

To strach się bać, gdyby ten amerykaniec trafił na Youyanga z 10T.

Dyszka nie może zrobić combo dym+hydro. Albo radar albo dym.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.