Jump to content
  • 0
denisowaty

wywala mnie z gry do ekranu logowania

10 comments in this topic

Question

Players
1 post
1,160 battles

Witam co jakiś czas w trakcie bitwy wywala mnie do ekranu logowania plzzzz co mogę z tym zrobić

9 answers to this question

Recommended Posts

• 0
Players
15 posts
217 battles
7 hours ago, denisowaty said:

Witam co jakiś czas w trakcie bitwy wywala mnie do ekranu logowania plzzzz co mogę z tym zrobić

Zostawić tę grę. Też mam z nią dużo problemów, mnie nie może zalogować do bitwy. Co ja już nie robiłem. 

A o dziwo, World of Tanks śmiga bez problemów, Total War Arena również. Ten sam producent a niestety WoWs mu jakoś "nie wyszło" . ;)

Edit

Chociaż, żeby być uczciwym to mi sporo pomogło przeinstalowanie sterownika graficznego i troche też wyłączenie dźwięku w grze.

Wyłączenie dźwięku trochę mniej, ale aktualizacja sterownika graficznego dało znaczącą poprawę.

Wprawdzie potrafię się jeszcze logować, próbować, po kilka razy do bitwy, czasem wczytuje po kilku minutach od rozpoczęcia, ale praktycznie całkowite "niestawienie się do bitwy" już mi się nie zdarzyło gdzieś od około 20 bitew.

• 0
Players
2,785 posts
15,306 battles

Dzisiaj w nocy "wywalało" wielokrotnie, lub ładowało "mecz" w nieskończoność. Miałem gry, że po przeładowaniu klienta i wejściu do rozgrywki po czasie, połowa zespołu stała w miejscu i pisała o problemie. (część była w grze od początku). To nie ma nic wspólnego z samą grą, czy netem (te chodzą mi w 99% idealnie), a problemami np. z serwerami WG, czy jakimś odcinkiem internetu.

• 0
[GRAY]
[GRAY]
Players
185 posts
19,258 battles

Przyznam, że i mnie dziś rano wywalało z gry podczas bitwy i raz po bitwie. W obecnej chwili problem jakby już ustał.
edit. poprawka znów mnie wywaliło z gry jak byłem w porcie

• 0
[GROM-]
[GROM-]
Beta Tester
15 posts
11,365 battles

Dziś 3 razy pomiędzy 8.30 a 9.30 kolegę z klanu w tych samych momentach, inny miał lagi z zatrzymaniem gry. Wszystko podczas bitwy, pach i ekran logowania szkoda tylko camo mozaika które miałem założone. Cos mi się zdaje ze znowu rekompensaty będą. 

• 0
Players
15 posts
217 battles

ja dzięki temu miałem już 44 kary - czyli 44 bitwy kooperacyjne do rozegrania by zniwelować karę

i jak się domyślam, nikt nawet się nie zastanawia nad rekompensatami

dodam że konto premium sobie leci i okręcik premium w porcie rdzewieje - ale kogo to obchodzi

• 0
[GROM-]
[GROM-]
Beta Tester
15 posts
11,365 battles
godzinę temu, Nalesnicki napisał:

ja dzięki temu miałem już 44 kary - czyli 44 bitwy kooperacyjne do rozegrania by zniwelować karę

i jak się domyślam, nikt nawet się nie zastanawia nad rekompensatami

dodam że konto premium sobie leci i okręcik premium w porcie rdzewieje - ale kogo to obchodzi

Masz ewidentnie problemy u siebie, a rano to im serwery klękały, tylko czy przyznają się do tego. 

• 0
Players
15 posts
217 battles

Fakt, mam u siebie problem. Że uwierzyłem że to dobrze zrobiona gra i wydałem na nia pieniadze. I teraz musze z tym problemem żyć.

Dzisiaj np nie zalogowało mnie wcale. Sorki, zalogowalo ale 8 min od początku bitwy i zobaczyłęm tylko bąbelki

Jakby problemy były po mojej stronie to nie logowało by mnie w ogóle

Gdybym mail u siebie problem to w ogole gra by sie nie uruchamiala. A smiga na ultra i na minimalnych.

Problem jest z zalogowaniem na serwer. A tam ustawienia nie maja znaczenia. Zreszta w WGCheck raporcie nic nie znaleźli.

Podkusilo mnie by znow dzisiaj sprobowac i znow po 8 minutach. Jakby byl problm to by wcale nie wpuszczalo

• 0
[-HSR-]
Players
24 posts
1,683 battles

Wina tego cudnego silnika i serwerów. Jak wot miał stary silnik, to miałem dokładnie takie same problemy, zmienili na ten nowy, i problemów nie ma. Wows ma dalej ten komiczny silnik, i problemy są. Nie jakoś często ale jednak. Szczególnie jak mam oddać ważną salwę, to gra nagle ma ping z kosmosu, zamraża mnie, i wsio wywala .

• 0
Players
15 posts
217 battles

No to u mnie jest o tyle inaczej, że jak już się uda na ten magiczny serwer dostać to potem już nie mam problemów.

dzisiaj już 46 bitew kary - brawo  !!!

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.