Jump to content
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
YabbaCoe

Pamětní vlajka za první sezónu hodnocených bitev

7 comments in this topic

Recommended Posts

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
1,257 posts
2,842 battles

Kapitáni! :Smile_medal:

Už zbývají pouze necelé dva týdny do konce desáté sezóny Hodnocených bitev. Někteří z vás se již hrdě pyšní svým členstvím v Lize mořských vlků a ostatní už pomalu sahají po ranku 1. Nehledě na váš konečný rank, doufáme, že jste se během této sezóny dobře bavili! Všem děkujeme za vaši snahu během hodnocených bitev, které jste učinili velmi napínavými.

Dnes bychom se však chtěli vrátit do doby, kdy Hodnocené bitvy ve World of Warships byly teprve v plenkách a chtěli bychom tak poděkovat všem, kteří se účastnili úplně první testovací sezóny od 17. září do 29. řijna 2015. Tehdy ještě neexistovala tradice odměňovat účastníky pamětní vlajkou, to přišlo až s druhou sezónou. Už asi tušíte, kam tím směřujeme, že?

Lepší pozdě, než-li vůbec. Všichni hráči, kteří se se účastnili prvotního formování „hodnocených bitev“, jako nového typu bitev, budou dnes odměněni pamětní vlajkou této testovací sezóny!

• Cool 1

[CULMY]
Beta Tester
198 posts
10,093 battles
5 hours ago, YabbaCoe said:

Kapitáni! :Smile_medal:

Už zbývají pouze necelé dva týdny do konce desáté sezóny Hodnocených bitev. Někteří z vás se již hrdě pyšní svým členstvím v Lize mořských vlků a ostatní už pomalu sahají po ranku 1. Nehledě na váš konečný rank, doufáme, že jste se během této sezóny dobře bavili! Všem děkujeme za vaši snahu během hodnocených bitev, které jste učinili velmi napínavými.

Dnes bychom se však chtěli vrátit do doby, kdy Hodnocené bitvy ve World of Warships byly teprve v plenkách a chtěli bychom tak poděkovat všem, kteří se účastnili úplně první testovací sezóny od 17. září do 29. řijna 2015. Tehdy ještě neexistovala tradice odměňovat účastníky pamětní vlajkou, to přišlo až s druhou sezónou. Už asi tušíte, kam tím směřujeme, že?

Lepší pozdě, než-li vůbec. Všichni hráči, kteří se se účastnili prvotního formování „hodnocených bitev“, jako nového typu bitev, budou dnes odměněni pamětní vlajkou této testovací sezóny!

jen dotaz je to ta pilot sezona ?

[IDDQD]
[IDDQD]
Players
395 posts
8,957 battles

A přibude nám ti slot v lanoví, kam bychom si ji mohli hrdě pověsit, nebo to bude zase na úkor jiných vlajek?

• Cool 1

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
1,257 posts
2,842 battles
Před 17 hodinami marty01234 řekl/a:

jen dotaz je to ta pilot sezona ?

jo, jedná se o tu pilot sezónu 

Před 7 hodinami jurgenb řekl/a:

A přibude nám ti slot v lanoví, kam bychom si ji mohli hrdě pověsit, nebo to bude zase na úkor jiných vlajek?

bohužel ne

[IDDQD]
Alpha Tester
2,431 posts
15,463 battles

A já teď něco udělám :Smile_coin:

Co takhle přidat do hry něco ve stylu vlajkoslávy? Samozřejmě za goldy :Smile_coin::Smile_coin::Smile_coin::Smile_teethhappy:

Myslím to vážně. Spousta lidí, včetně mě, tohle chce. WG není charita, ale organizace stvořená za účelem generování zisku. Tak prosím. Vydělávejte.

Za tento malý obchodní tip bych poprosil onu udoucí vlajkoslávu zdarma :Smile_hiding:

• Cool 1

[GWDYS]
[GWDYS]
Beta Tester
597 posts
5,716 battles
Před 9 minutami TheComedian1983 řekl/a:

Co takhle přidat do hry něco ve stylu vlajkoslávy? Samozřejmě za goldy :Smile_coin::Smile_coin::Smile_coin::Smile_teethhappy:

Myslím to vážně. Spousta lidí, včetně mě, tohle chce. WG není charita, ale organizace stvořená za účelem generování zisku. Tak prosím. Vydělávejte.

Za tento malý obchodní tip bych poprosil onu udoucí vlajkoslávu zdarma :Smile_hiding:

Zadarmo a klidně jen panenskou plavbu, ale pak by si hráči mohli stěžovat, že mají oslabený tým. :Smile_teethhappy: A nebo na svátek a jen v přístavu, ale samozřejmě jen od 8 do západu slunce. :Smile_Default: Jinak WG moje peníze nechce. Jak jinak si mám představit, že když dostanu kupon 20% sleva, tak platí jen pro prémiovou loď a prémiový účet.  :Smile_hiding:

• Cool 2

[IDDQD]
Weekend Tester
1,729 posts
4,613 battles
On 2. 10. 2018 at 4:11 PM, TheComedian1983 said:

Ty vlajskoslávy jsou tak ošklivé. :Smile_Default: To je skoro jako duhové kamufláže. Ale možnost zobrazení v přístavu, proč ne. :)

Každopádně jsem rád, že jsem si tehle topic dohledal. Teď vím, že ta vlajka, která se mi nedávno objevila v přístavu je docela frajeřinka. :D

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.