Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Dziki_Demiurg

Szukam klanu wyłącznie dla bonusów.

20 comments in this topic

Recommended Posts

Players
280 posts
4,202 battles

Jak w temacie, chcę być w klanie tyko i wyłącznie dla bonusów. Nie posiadam komunikatorów i nie mam zamiaru czegoś takiego instalować, a tym bardziej używać mikrofonu. Kontakt ze mną wyłącznie poprzez forum i czat w grze, zresztą zbędny, gdyż nie jestem zainteresowany głębszą socjalizacją z grupą. Bitwami klanowymi, drużynowymi i innymi podobnymi również. Gram regularnie, moje WR 48% i spada, w porcie max tier to IX, dziesiątki jak będą, to będą, ale raczej nie prędko. Ogólna niechęć do nacji niemieckiej, japońskiej i innych dalekowschodnich, więc tymi okrętami nie gram. Lotniskowcami i pancernikami takoż. Z resztą statystyk nie ukrywam, więc wszystko tam widać.

Pozdrawiam.

• Funny 1

[BSW]
[BSW]
Players
169 posts
14,035 battles

Widzisz Kolego Porty się trochę zmieniły, Koszt Wybudowania calego Portu to 640 ty ropy, dochodzi od groma bonusow dla gracza  który wchodzi do klanu

Ja osobiście mam malą nadzieję że osoby które wchodzą do klanów i chcą coś dla siebie a klan daje sporo teraz, to Bedą aktywnymi osobami W każdej kwesttii. Więc Klan też ma Prawo żądać od ciebie komunikacji glosowej, na ts lub ds lub innych rzeczy. A nie jesteś duchem w klanie który tylko gra w klanie i robi za Murzyna zbierająceg Ropę . Potem Klany mają problem ze zebraniem ekipy na klanówki a potem się klan rozpada ludzie odchodzą od gry bo mają takich klanowiczów jak ty za kolegów..

Chcesz grać w klanie - dostosuj sie do zasad.

nie chcesz zasad - to graj solo i niezawracaj klanom dupy bo to strata czasu,

Do Dowódców Klanów PL -  idzie  Polska Liga,  Idą klanówi , niedługo Kots , operacje  itd   

Moim zdaniem musimy zacząc wymagać od klanowiczów jakiegoś minimum ,  Era Murzynów się skończyla. 

Nie polecam Gracza - gracz  na samą prośbe o ts / ds przed Linią zaopatrzenia uciekł z klanu ..

On chce korzyści dla siebie, nic więcej nie daje....

Lenovo

• Cool 10
  • Funny 1

[TF16]
[TF16]
Players
1,172 posts
14,658 battles
1 hour ago, Dziki_Demiurg said:

Jak w temacie, chcę być w klanie tyko i wyłącznie dla bonusów. Nie posiadam komunikatorów i nie mam zamiaru czegoś takiego instalować, a tym bardziej używać mikrofonu. Kontakt ze mną wyłącznie poprzez forum i czat w grze, zresztą zbędny, gdyż nie jestem zainteresowany głębszą socjalizacją z grupą. Bitwami klanowymi, drużynowymi i innymi podobnymi również. Gram regularnie, moje WR 48% i spada, w porcie max tier to IX, dziesiątki jak będą, to będą, ale raczej nie prędko. Ogólna niechęć do nacji niemieckiej, japońskiej i innych dalekowschodnich, więc tymi okrętami nie gram. Lotniskowcami i pancernikami takoż. Z resztą statystyk nie ukrywam, więc wszystko tam widać.

Pozdrawiam.

po prostu nie wierzę, że to napisałeś.... Jak rozumiem trolujesz. Bo jeśli to nie troling to co Ty tu robisz w tym dziale????

• Funny 4

[TF16]
Community Contributor
3,948 posts
8,973 battles

Wybaczcie Szanowni przedstawiciele klanów. Wydaje mi się, że wszyscy się oburzają, jak ktoś pisze jakieś bzdury w wątkach rekrutacyjnych - zwykle spamuje lub pisze nie na temat. W tym wątku kolega szuka klanu BEZ ZOBOWIĄZAŃ. Wybaczcie, ale skoro nie chcecie go w klanie to po co pisać? Dla sztucznej dramy?
Jeśli chodzi o klany to przecież może będzie jakiś chętny na tego gracza. W końcu jeśli będzie aktywny to zapewnia klanowi - czy chce czy nie - od 10 do 30 baryłek ropy dziennie, a jak są dodatkowe wydarzenia to więcej. Być może jakiś klan potrzebuje właśnie takiego gracza do nabijania ropy.

Dla mnie warunki są jasne: kolega chce zniżek w zamian daje ropę i nic ponadto. Chyba może wstawiać taką propozycję? I nawet to może nie być trollowanie - tylko uczciwa współpraca.

:)

• Cool 9

[GOFER]
[GOFER]
Beta Tester
4,047 posts
49 minutes ago, Lenovo76 said:

Do Dowódców Klanów PL -  idzie  Polska Liga,  Idą klanówi , niedługo Kots , operacje  itd   

Moim zdaniem musimy zacząc wymagać od klanowiczów jakiegoś minimum ,  Era Murzynów się skończyla. 

No, to już najwyższy czas, żeby dowódcy klanów Dowódcy Klanów PL stworzyli jakąś korporację, wprowadzili jakiś regulamin awansu klanowego, takie rzeczy. Kto to widział, żeby do klanu wpuszczać byle kogo... a nie, czekaj, czy wcześniej nie było tak że NIE MUSIAŁEŚ wpuszczać do klanu każdego chętnego? Bo ja chyba pamiętam klany które już półtora roku temu mówiły "paszoł won" graczom którzy nie odpowiadali dyrekcji...

• Cool 1

[HOB]
Players
1,006 posts
4,971 battles

Polecam szukać klanu poprzez sprawdzanie ofert klanów i kontakt z dowódcami/rekruterami (najlepiej w porcie). Tutaj jedynie poznasz interpretacje definicji klanu.

Pozostali panowie, nie każdy ma warunki i dyspozycyjność do TSa. A przyjemność gry bez klanu już niektórych zakosztowała kilkadzieiąt tys. węgla. Jeśli klan zapewnia nawet nieznaczne premie (5% węgla jest za grosze), to wejście do klanu bez organizacji ma jak najbardziej sens.

Zarówno w wariancie wymiany (miejsce w klanie za ropę) jak też tymczasowego przechowania (z ekonomicznego punktu widzenia bardziej opłaca się mieć aspołecznego gracza farmiącego ropę niż puste miejsce)

• Cool 2

Players
280 posts
4,202 battles
56 minutes ago, Dark_Havoc said:

Wybaczcie, ale skoro nie chcecie go w klanie to po co pisać? Dla sztucznej dramy?

Dlaczego? Niech piszą :Smile_coin: Przynajmniej wątek podbijają :Smile_Default: To żaden trolling, po prostu uczciwie napisałem jak jest.

57 minutes ago, Radeckij said:

Kto to widział, żeby do klanu wpuszczać byle kogo...

Radeckij, taki cytat mi przypomniałeś:

- Który komisariat wydał ten dokument? - zapytał kot, wpatrując się w kartkę. Odpowiedzi nie było.

- Czterysta dwunasty - odpowiedział sobie kot, wodząc łapą po paszporcie, który trzymał do góry nogami - no tak, oczywiście! Znam ten komisariat! Tam wydają paszporty byle komu! A ja na przykład nie wydałbym takiemu jak pan! Za nic bym nie wydał! Tylko raz bym popatrzył w twarz i momentalnie bym odmówił!

• Funny 1

Beta Tester
3,054 posts
9,575 battles

A co wy takiej sraki dostajecie, ktoś będzie chciał to go zaprosi.

Pistolet wam ktoś przystawia do gotowy, czy wam ludzi brak że się produkujecie.

• Cool 1
  • Funny 1

[GOFER]
[GOFER]
Beta Tester
4,047 posts
8 minutes ago, dzobo30 said:

A co wy takiej sraki dostajecie, ktoś będzie chciał to go zaprosi.

Ej, no Dowódcy Klanów PL to nie jacyś zwykli prostaczkowie, to są FIGURY, i muszą dbać żeby ich "podwładni" odpowiednio ICH reprezentowali!

Kurde, ja rozumiem że w każdym klanie obowiązują inne zasady: w jednym trzeba wypić żeby grać, w drugim codziennie o 17.00 jest zbiórka i "kolejno odlicz", w trzecim wyrzucają jeżeli nie przyniesiesz usprawiedliwienia nieobecności, a taki Panda to wyrzuca z klanu jak ktoś nie przeklina. Ale hasło "Dowódcy Klanów PL" powaliło mnie na łopatki...

@Dziki_Demiurg szukaj, znajdziesz coś. Przez kupę czasu byłem w klanie, w którym obowiązywała tylko jedna zasada, kompletnie nie związana z grą. Są klany które nie spinają pośladów na samo hasło "WoWs".

Pozdrawiam

• Cool 2

[-HSR-]
Players
24 posts
1,715 battles

Ja tam jestem w klanie dla bonusów, Dostałem zapro, więc przyjąłem. Klan nie gra klanówek,ot każdy jest tam dla bonusów. I co? tak trudno?   Nie każdy klan rąbie klanówki.Gdybym miał dużo dublonków, sam bym klan założył, i sprowadzał graczy, którzy chcą bonusów, ale grają regularnie, żeby ropa wpadała..

[AKI]
Players
4,136 posts
6,960 battles

Przyszedłem zobaczyć co to za drama a tu okazuje się, że to nie drama tylko monologi :Smile_sceptic:

[ALONE]
Players
94 posts
2,807 battles

@Dziki_DemiurgJest klan, który nazywa się ALONE i zrzesza właśnie graczy, którzy nie mają ochoty na jakąś rozbudowaną interakcję z innymi klanowiczami. Możesz spróbować aplikować, ale z tego co widziałem mają tylko jakieś 2-3 wolne miejsca.

No i właśnie, skoro kolega nawet w temacie wątku napisał, że to ma być bez zobowiązań, to może to jednak Lenovo nie powinien mu "zawracać dupy"?

[HOB]
Players
1,006 posts
4,971 battles

Podsunąłeś pomysł, cpt_Reckless - z łamanym angielskim lub innym języku można się dostać również do zagranicznego aspołecznego klanu.

[ISEN]
[ISEN]
Players
395 posts
11,504 battles
4 godziny temu, Dziki_Demiurg napisał:

Pozdrawiam.

Znalazłem dzięki niemu definicję antyklanu i antyklanowicza!

[GOFER]
[GOFER]
Beta Tester
4,047 posts
39 minutes ago, _kurczak said:

Znalazłem dzięki niemu definicję antyklanu i antyklanowicza!

Forum bawi, uczy, wychowuje...

• Cool 2

[BME]
Beta Tester
7 posts
6,231 battles

Ej no Waszmościowie. :Smile_glasses: Autor napisał co Mu w głowie/sercu/wątrobie (wybierz właściwe) gra i ma do tego prawo. Klanów kilkuosobowych, w których każdy dodatkowy dostarczyciel ropy jest pożądany, jest od fixa i trochę. Dajcie człowiekowi spokój. Niech se znajdzie czego szuka i tyle. :Smile_amazed: 

Ahoj przygodo @Dziki_Demiurg :Smile_teethhappy:

[ALKO]
[ALKO]
Players
698 posts
11,441 battles

Nie dajcie umrzeć tej minidramie, może coś się jeszcze z tego wykluje ciekawego.

[TF16]
[TF16]
Players
1,172 posts
14,658 battles
1 hour ago, Pshemozz said:

Nie dajcie umrzeć tej minidramie, może coś się jeszcze z tego wykluje ciekawego.

a niech się kluje....

[BSW]
[BSW]
Players
169 posts
14,035 battles
7 hours ago, blacman_pl said:

a niech się kluje....

Ale wątpie żeby to była bajka o Brzydkim Kacżątku .....

[CSMW]
[CSMW]
Players
70 posts
11,829 battles

[DV] Tankowanie ropy bez zobowiązań - [DV] Denebus Vittoray . Farmisz ropę i nic poza tym. Aplikacje wysyłasz w grze. Pozdrawiam.

• Cool 1

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.