Jump to content
  • 0
Sign in to follow this  
KingRiku

Punkty dmg z spota.

8 comments in this topic

Question

[-HSR-]
Players
24 posts
1,703 battles

Jak to działa? Bo nie rozumiem kompletnie tego genialnego systemu . Jak to jest, że świecę niszczycielem ,i mam zero dmg z spota,a stoję BB daleko, i mam z spota 15 k...jakim cudem. To DD jest od świecenia. Powinno to być na zasadzie , kto pierwszy świeci, to jego dmg po spocie. Jak wróg się straci, to kto go ponownie wykryje, wpada na jego konto. Albo kto jest najbliżej ,temu wpada dmg z spota. Mój brat gra, i w ciągu 3 bitew zrobił Acastą te 20 k spota do misji...ja zagrałem 5 mam chyba 3k... Nie rozumiem tego systemu. A krążkiem dmg z spota czy z bb nabija się szybko...

7 answers to this question

Recommended Posts

• 0
[MAX]
Players
857 posts
6,143 battles

Jeśli tylko ty widzisz kolesia, do którego ktoś inny strzela, to nalicza. Jeśli widzą go inni, to nie nalicza.

• 0
[-HSR-]
Players
24 posts
1,703 battles

No ale to chyba nie działa. Bo wszyscy widzieli wrogie bb, a dmg nabijało. Muszą go widzieć centralnie? Np jak wroga widzę, ale za górki, to wtedy nalicza?

Cudowny system..jak szczęście dopisze, to tak banalną misję można i kilkadziesiąt bitew robić.

• 0
[HOB]
Players
1,004 posts
4,967 battles

Spot działa tak, że jeśli ktoś strzela do kogoś, kogo normalnie by nie widział (zasłania dym lub wyspa), to obrażenia po spocie dzielą się na tych, którzy okręt w tym czasie widzą. A wyspa dość często zasłania. Okręty też mają to do siebie, że strzelają, a strzał powoduje że są widoczne dla każdego kto ma samolot. Stąd pancerniki i krążki mogą zdeklasować niszczarki, które to tylko osobiście mogą spotować, i też często uniemożliwiają sobie zadanie poprzez stawianie dymu i pływanie między wyspami.

Jak myślisz o spocie to polecam pancerniki z samolotami - pancernik pozwoli przeżyć, a samolot będzie bił spota. Okręt sam w sobie też naświeci. Mam za sobą bitwy z przekroczonym 100k spota na Yamato.

Expa liczy za % HP, a nie ilość, więc tu akurat niszczarki nie są poszkodowane. Ale ilości mimo to żałosne, a poza tym domyślam się, że pytanie pada w związku z misjami RN.

• 0
[H-M-F]
Beta Tester, Players
171 posts
3,068 battles

gdzieś widziałem filmik gdzie gostek udowadniał, że XP za spota ... nie ma ... (albo jest bardzo nikły)

• 0
[-HSR-]
Players
24 posts
1,703 battles

No tak. Głównie chodzi o misję . Nie muszę jej szczególnie robić, bo tam ledwo 3 flagi. Ale jednak przydałoby się zrobić. Bo misje na spot są proste, bo to pancernikiem albo krążkiem zrobi się szybko. Ale Acasta robi się to tragicznie. Raz się udało w 3 bitwy, a teraz mam problem dobić do 3 k spota. A i tak przeważnie mam zero.

• 0
[HOB]
Players
1,004 posts
4,967 battles
5 hours ago, KingRiku said:

No tak. Głównie chodzi o misję . Nie muszę jej szczególnie robić, bo tam ledwo 3 flagi. Ale jednak przydałoby się zrobić. Bo misje na spot są proste, bo to pancernikiem albo krążkiem zrobi się szybko. Ale Acasta robi się to tragicznie. Raz się udało w 3 bitwy, a teraz mam problem dobić do 3 k spota. A i tak przeważnie mam zero.

To śmigaj coopa w wersji bez dymu. Tylko nie daj się zjeść niszczarkom (które bardzo radośnie szarżują)

• 0
[-HSR-]
Players
24 posts
1,703 battles

Niszczarki na botach to nie problem ;) Takim Aiglem czy Amerykańskim 3 na 1 daję radę XD chociaż to z dymem.  Bardzie boję się krążków...mają tak chorą celność, że szkoda gadać...na randomie gracze tak nie trafiają jak boty . No i właśnie gram bez dymka. i też nic nie daje. Może postawię dym przed innym graczami, i będę świecił bez . To jest jakiś sposób.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.