Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Crysantos

PTS 0.7.10 - Rankingowy sprint

8 comments in this topic

Recommended Posts

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
2,223 posts
11,308 battles

Kapitanowie,

Tutaj prowadzimy dyskusję na temat "Rankingowy sprint" :Smile_honoring:

[B-EYE]
[B-EYE]
Players
249 posts
10,178 battles

Drogie WG. Pomysł fajny i względu format i trier. Proszę dajcie jakieś normalne nagrody godne bitew rankingowych czyli stal, bo te 5000 j węgla to gorzej niż biednie. 1000 jednostek stali zamiast tego węgla było by wspaniale ale nawet 500 było by już dobrze.

P. Crysantos

Zaglądasz tu czasem?

Ten post był edytowany przez zespół moderacji z powodu: połączenia 2 postów.

[B-EYE]
[B-EYE]
Players
249 posts
10,178 battles
5 hours ago, WG_Lumberjack said:

Ja zaglądam. Crysantos nie mówi po polsku. :) 

O jaka to dobrze ze tutaj zaglądasz :-).

A czy dało by rade przekazać wyżej ze te nagrody w tym sprincie bitew rankingowych to raczej zniechęcają niż zachęcają do gry i dlatego przydało by się dać lepsze. I jest to nie tylko moja opinia ale wielu komentujących por artykułem https://worldofwarships.eu/pl/news/game-updates/ranked-sprint/

których komentarze WG w ramach przenoszenia dyskusji na forum po prostu usunęło?

Ja chętnie bym w to pograł zwłaszcza ze T5 to jeden z najlepszych tierów na rankingówki. Ale dajcie proszę lepsze nagrody (np stal) bo na razie proponujecie biedę z nędzą. 5000 sztuk węgla to marna nagroda. Tyle się ma w ciągu 2-3 dni z samych kontenerów i misji codziennych.  

WG Staff
1,341 posts
2,930 battles
Przed chwilą, Barwena napisał:

O jaka to dobrze ze tutaj zaglądasz :-).

A czy dało by rade przekazać wyżej ze te nagrody w tym sprincie bitew rankingowych to raczej zniechęcają niż zachęcają do gry i dlatego przydało by się dać lepsze. I jest to nie tylko moja opinia ale wielu komentujących por artykułem https://worldofwarships.eu/pl/news/game-updates/ranked-sprint/

których komentarze WG w ramach przenoszenia dyskusji na forum po prostu usunęło?

Ja chętnie bym w to pograł zwłaszcza ze T5 to jeden z najlepszych tierów na rankingówki. Ale dajcie proszę lepsze nagrody (np stal) bo na razie proponujecie biedę z nędzą. 5000 sztuk węgla to marna nagroda. Tyle się ma w ciągu 2-3 dni z samych kontenerów i misji codziennych.  

Nie ponieważ głównym odbiorcą w przypadku tej aktywności są mniej doświadczeni gracze. 
Ta aktywność dla starych wyjadaczy będzie bułką z masłem. 
Przekazałem jednak ja jak i inni CM niezadowolenie graczy z powodu nagród więc kto wie, może coś się zmieni.

• Cool 1

[B-EYE]
[B-EYE]
Players
249 posts
10,178 battles

Lepsze nagrody to byłby to tez ukłon w kierunku mniej doświadczonych graczy. Z pewnością docenia postawę WG że mogą w tej rywalizacji wygrać porządne nagrody a nie być traktowani jak żółtodzioby które można zbyć byle czym. W mojej opinii WG na lepszych nagrodach może tylko zyskać a na sknerstwie tylko stracić.

[DARTH]
Beta Tester
1,675 posts
18,215 battles
46 minutes ago, Barwena said:

Lepsze nagrody to byłby to tez ukłon w kierunku mniej doświadczonych graczy. Z pewnością docenia postawę WG że mogą w tej rywalizacji wygrać porządne nagrody a nie być traktowani jak żółtodzioby które można zbyć byle czym. W mojej opinii WG na lepszych nagrodach może tylko zyskać a na sknerstwie tylko stracić.

ale za co? Przecież te rozgrywki to bułka z masłem... blokady spadków co chwila, łatwiuteńki tier (bez radarów)... tego nie da się nie wbić, więc co tu specjalnie wynagradzać?

jeśli gra nie będzie miała ambitnych celów końcowych: profesjonalnego i zróżnicowanego ofertą end-game, odwrócą się od niej właśnie doświadczeni gracze. 

[B-EYE]
[B-EYE]
Players
249 posts
10,178 battles
8 hours ago, _Scarrry_ said:

łatwiuteńki tier (bez radarów)

Raczej dobrze zbalansowany w przeciwieństwie do braku balansu na VIII i X. Zaledwie jeden tier wyżej VI już nie raz były rankingówki i były to najlepsze sezony w jakich uczestniczyłem a brałem udział w niemal wszystkich.

więc co tu specjalnie wynagradzać

A no po to aby każdy kto ma dostatecznie dużo umiejętności i cierpliwości by zdobyć I rangę czuł się doceniony za swoje wysiłki niezależnie czy ma 1000 bitew czy 20000. 

jeśli gra nie będzie miała ambitnych celów końcowych: profesjonalnego i zróżnicowanego ofertą end-game, odwrócą się od niej właśnie doświadczeni gracze.

A co jedno drugiemu przeszkadza? Nie widzę sprzeczności. Doświadczeni gracze maja swoje ligi wilków morskich, tajfuny, KoTS itd... Mniej doświadczeni, albo tacy co X nie maja lub nie lubią na nich grać tez powinni mieć możliwość zdobycia cennych nagród a nie być olewani przez WG paroma szmatkami i żałosną ilością węgla. 

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.