Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Crysantos

PTS 0.7.10 - Halloween

5 comments in this topic

Recommended Posts

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
2,222 posts
11,308 battles

Kapitanowie,

Tutaj prowadzimy dyskusję na temat Halloween :Smile_honoring:

[MS-B]
Beta Tester, Players
811 posts
6,440 battles

Łodzie Okręty podwodne rządzą :cap_like:. Nowy rodzaj misji Halloween jest przyjemny i nawet wymagający, taki w miarę dobrze wyśrodkowany. Katapulty i balisty dają we znaki jeśli tylko ktoś nas widzi. przeciwników jest dużo, i potrafią uprzykrzyć życie podwodniaka. Co do samych okrętów podwodnych to wyszły WG naprawdę świetnie, sterowanie jest naprawdę dobrze zrobione, ogólny gameplay na duży plus. Nie da się na nich zamontować flag i modułów a drzewko kapitańskie jest prawie bezużyteczne, ale to testy i to można wybaczyć.

Players
9 posts
10,988 battles

aktualnie jest tylko jeden okręt do rozgrywki czy tylko u mnie tak wyświetla? moim zdaniem gdy by rzeczywiście wprowadzono je do normalnej rozgrywki były by idealne dla wymagających graczy i jeszcze lepsze do denerwowania tych co wiecznie narzekają na każdy aspekt gry :cap_tea:

[P_O_L]
Players
6 posts
3,959 battles
27.09.2018 o 20:54, Issithin napisał:

Łodzie podwodne

łodzi w tej grze jest tyle samo co statkow

• Cool 1

[MS-B]
Beta Tester, Players
811 posts
6,440 battles
13 godziny temu, BlejdoBC napisał:

łodzi w tej grze jest tyle samo co statkow

Każdy okręt jest statkiem, choć nie każdy statek jest okrętem, przy czym oba są dużymi łódkami , taki żarcik:cap_haloween:.

15 godzin temu, skowyt_wilka napisał:

aktualnie jest tylko jeden okręt do rozgrywki czy tylko u mnie tak wyświetla? moim zdaniem gdy by rzeczywiście wprowadzono je do normalnej rozgrywki były by idealne dla wymagających graczy i jeszcze lepsze do denerwowania tych co wiecznie narzekają na każdy aspekt gry :cap_tea:

Nie do końca wiem jak, ale udało mi się uzyskać drugi okręt, prawdopodobnie trzeba zrobić pozostałe operacje na 5 gwiazdek, ale to moje przypuszczenia, bo info nigdzie nie znalazłem.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.