Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
YabbaCoe

Veřejný test verze 0.7.10 - Halloween 2018

3 comments in this topic

Recommended Posts

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
1,235 posts
2,834 battles

Kapitáni! :cap_fainting:

bf4df03a-c171-11e8-bcb7-ac162d8bc1e4.gif

Halloweenský event je zpátky v testované verzi 0.7.10 a to s pořádným přídavkem!

Co na to říkáte? jak se vám to líbí?

[S-O-S]
[S-O-S]
Players
116 posts
6,261 battles

Tak z ponorek jsem velice nadšen :-)
ale co jsme zrovna diskutovali s kamarády, tak když se ponorka nouzově vynoří kvůli nedostatku vzduchu, měla by ponorka obdržet nějakou penalizaci za to. Například pomalejší obnování kyslíku nebo při nedostatku kyslíku by se mohlo odečítat něco málo z HP ponorky.
Některé ponorky se dokáží ponořit strašně rychle a teoreticky by neměl pro ně být problém se dostat nepříteli do týla bez povšimnutí, což by mohlo být dle daného typu ponorky pro nepřátelský tým osudný.
I u ponorek, kterým se vzduch obnovuje pomaleji se dá udělat taktika rychlého vynoření a rychlého ponoření, kdy si hráč může pomalu ale jistě v bitvě (ale ne přímo ve středu, spíš na kraji) postupně obnovit hladinu kyslíku na plno a pak následně znovu zmizet.

Další věcí je to, že testování proti NPC je hezký, ale pak by to chtělo otestovat ještě PvP, jelikož NPC se chovají jinak než hráči.

Za mě tedy hezká změna gameplaye a jsem zvědav, jestli se to pak dostane ve finále i do normálního výzkumu.

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
1,235 posts
2,834 battles
V 10/8/2018 v 13:58 Chladic8 řekl/a:

Tak z ponorek jsem velice nadšen :-)
ale co jsme zrovna diskutovali s kamarády, tak když se ponorka nouzově vynoří kvůli nedostatku vzduchu, měla by ponorka obdržet nějakou penalizaci za to. Například pomalejší obnování kyslíku nebo při nedostatku kyslíku by se mohlo odečítat něco málo z HP ponorky.
Některé ponorky se dokáží ponořit strašně rychle a teoreticky by neměl pro ně být problém se dostat nepříteli do týla bez povšimnutí, což by mohlo být dle daného typu ponorky pro nepřátelský tým osudný.
I u ponorek, kterým se vzduch obnovuje pomaleji se dá udělat taktika rychlého vynoření a rychlého ponoření, kdy si hráč může pomalu ale jistě v bitvě (ale ne přímo ve středu, spíš na kraji) postupně obnovit hladinu kyslíku na plno a pak následně znovu zmizet.

Další věcí je to, že testování proti NPC je hezký, ale pak by to chtělo otestovat ještě PvP, jelikož NPC se chovají jinak než hráči.

Za mě tedy hezká změna gameplaye a jsem zvědav, jestli se to pak dostane ve finále i do normálního výzkumu.

To je právě ta složitá část. Navíc musím za sebe říct, že při prvotním testování jsme měli naprosto stejné komentáře k tomuto problému. Nastavit nějaké řekněme ubývání HPček, když ti dojde kyslík. Přesně jak naznačuješ, když jsem měl pár vteřin kyslíku, šel jsem tak hluboko, jak to jen šlo a pravda, otočit ponorku směrem vzhůru a nouzově tedy vystoupat, klidně utekla další minuta, která se dá využít. Myslím, že je jasné, že se všechno musí prvně testovavat v takovém eventu jako je Halloween, kde se vlastně hraje proti botům v jiných lodích. Ano, proti hráčům by to bylo něco jiného. Ale ponorky jako takové si ještě vyžadují velkou porci přípravy, nejen u samotných ponorek, ale hlavně u samotných lodí, jako takových. Všichni uvidíme

• Cool 1

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.