Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
YabbaCoe

Veřejný test verze 0.7.10 - Hlášení chyb

11 comments in this topic

Recommended Posts

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
1,235 posts
2,835 battles

Kapitáni! :Smile_facepalm:

narazíte-li při testování verze 0.7.10 na nějakou chybu, nahlaste nám ji, prosím, do tohoto vlákna.

Jak hlásit chyby?

Pro snadnější navigaci a shromažďování vašich hlášení prosím dodržujte následující pravidla:

Podívejte se, jestli již bug nenahlásil někdo jiný. Pokud ano, přidejte své hlášení k již existujícímu tématu.

Založte vlákno s jasným názvem

Vyhýbejte se příspěvkům mimo téma daného vlákna

Pro bugy a chyby týkající se problémů s grafikou, pádů hry atd. prosím přiložte ve spoileru kopii souboru dxdiag.

Pro chyby na mapách přidejte obrázky, případně záznam z bitvy, pokud jej máte k dispozici.

Zkuste nám dodat co nejvíc informací o situaci, kdy se bug objevil.

Doporučená struktura hlášení bugu:

Loď

Mapa

Čas

Popis bugu

kopie záznamu dxdiag

V příloze nebo nalinkovaný obrázek/záznam bitvy.

Záznam z dxdiag schovejte do spoilerů, abyste usnadnili procházení tématu.

Především nezapomínejte na screenshoty! 

Děkujeme 

:Smile_honoring:

[1CSSL]
Players
222 posts
5,479 battles

Nevím zda to není schválně, ale spíš mi to příjde jako chyba :

5baf5cdfe5c96_Snmekobrazovky(434).thumb.jpg.9c896930e59f7d09cbf681c6ec498091.jpg

[CZ_B]
[CZ_B]
Players
29 posts
9,327 battles

ja tu chybu taky našel ale ta hodnota zapalení na o.o procent je vyobrazena i u sekundarních baterii

[CZ_B]
[CZ_B]
Players
29 posts
9,327 battles

ale taky jsem našel další jak je možne že když se vystřelí ze sekundarních baterii tak je lod vyditelná na  větší vzdalenost než při vystřelu z hlavích baterii a navíc se divim že když sem dal vylepšení  i schopnost u kapitana na snížení odhalení tak se da lod spotnout na větší vzdalenost než je jeji dostřel nedo je to jen tim že lod je specialní tak ma jinačí parametry než lod z ktere vychazí vym že jde o tirpitze shot-18_09.30_22_06.55-0182.thumb.jpg.5deff1ef4fe07164b063e859b24cecdf.jpg

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
1,235 posts
2,835 battles
Před 11 hodinami jamamoto14 řekl/a:

ale taky jsem našel další jak je možne že když se vystřelí ze sekundarních baterii tak je lod vyditelná na  větší vzdalenost než při vystřelu z hlavích baterii a navíc se divim že když sem dal vylepšení  i schopnost u kapitana na snížení odhalení tak se da lod spotnout na větší vzdalenost než je jeji dostřel nedo je to jen tim že lod je specialní tak ma jinačí parametry než lod z ktere vychazí vym že jde o tirpitze shot-18_09.30_22_06.55-0182.thumb.jpg.5deff1ef4fe07164b063e859b24cecdf.jpg

Tato čísla jsou speciální jen kvůli tomu, že Magnu-S je loď určena pouze pro danou operaci. Loď má jiné věci, než má standardní Tirpitz. Třeba vzdálenost odhalení můžeš na test serveru zkontrolovat přes sesterskou loď Bismarck, kde jsou čísla správně.

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
1,235 posts
2,835 battles
V 9/29/2018 v 13:07 Prdoch65 řekl/a:

Nevím zda to není schválně, ale spíš mi to příjde jako chyba :

5baf5cdfe5c96_Snmekobrazovky(434).thumb.jpg.9c896930e59f7d09cbf681c6ec498091.jpg

I toto je vlastně schválně.. tyto Halloweenské lodě jsou speciální a slouží jinému účelu. Prostě a jednoduše není úplně doporučeno střílet s Jackalem Hečkama .

Nicméně díky za postřeh :cap_like:

[CZ_B]
[CZ_B]
Players
29 posts
9,327 battles
Před 12 hodinami YabbaCoe řekl/a:

I toto je vlastně schválně.. tyto Halloweenské lodě jsou speciální a slouží jinému účelu. Prostě a jednoduše není úplně doporučeno střílet s Jackalem Hečkama .

Nicméně díky za postřeh :cap_like:

ale ta hodnota 0.0 procentni zapalení je i u blade japonské dd wakatake tak to vypada že musím používat jenom torpeda

[CZ_B]
[CZ_B]
Players
29 posts
9,327 battles

sice nejde přimo o chybu ale u torped ponorek neni uveden udaj trvaní vyřazení funkci nepřatelského plavydla trefením zmrazujícím torpedem planuje se oprava?

Players
3,711 posts
17,571 battles

ja jsem sice ponorku dstal ale absolutne nikde jsem nenasel, jak ji dostat do jakekoliv hry... je fakt, ze jsem to zas tak moc nehledal...

[CZ_B]
[CZ_B]
Players
29 posts
9,327 battles
V 3. 10. 2018 v 9:58 ims21 řekl/a:

ja jsem sice ponorku dstal ale absolutne nikde jsem nenasel, jak ji dostat do jakekoliv hry... je fakt, ze jsem to zas tak moc nehledal...

musíš si na veřejnem testu v misích hallowen najít nejnovější misi na letošní rok a složit si divizi pak se dá za ponorku hrat

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
1,235 posts
2,835 battles

přidávám svůj postřeh pro účely sběru zpětné vazby:

Spojler

shot-18.10.08_10.01.17-0184.jpg

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.