Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Marianix

Arsenał

8 comments in this topic

Recommended Posts

[WIT24]
Players
4 posts
2,634 battles

witam serdecznie
Od 3 dni nie mogę wejść do Arsenału. W momencie wejścia ukazuje sie tylko strona informacyjna a pozostałe pozycje sa tak jakby za mgłą. Mam nadzieję że załączony plik zobrazuje problem
Pozdrawiam i czekam na odpowiedź

Arsenał.jpg

Players
1 post
2,995 battles

Mam tak samo.PO aktualizacji arsenal zablokowany.wszelkie próby lacznie z przeinstalowaniem gry nie daly rezultatu.Moze ktoś zdoswiadczonych Wilkow MORSKICH COS PORADZI.

[HOB]
Players
996 posts
4,952 battles

Wystarczy przejrzeć pierwsze dwie strony forum, jest tam odpowiedź.

W skrócie:

• zalogować się na stronie głównej
  • wejść na http://arsenal.worldofwarships.eu/
  • ewentualnie pomniejszyć okno (ctrl i kółko myszy)
  • odptaszkować co trzeba. Przeglądarkowy arsenał również nadaje się do zakupów

[WIT24]
Players
4 posts
2,634 battles

No wszystko super tylko czemu muszę do Arsenału wchodzić spoza poziomu gry? To ma być ułatwienie jakieś czy co? Czy taki stan rzeczy pozostanie na stałe? Bo jeśli tak to "czapki z głów"

[MS-B]
Beta Tester, Players
800 posts
6,411 battles
26.09.2018 o 19:52, Marianix napisał:

Arsenał.jpg

Po tym screenie wywnioskować można, że grasz w zbyt malej rozdzielczości i fizycznie gra nie jest w stanie wyświetlić Ci przycisku "zamknij". Taki panel ma z góry ustalona pozycje w oknie gry i swoja minimalna wielkość, jeśli się te rzeczy nie zgrają to rodzą się takie problemy, widać WoWs słabo sobie radzi z rozdzielczością poniżej FullHD. Koledzy powyżej przedstawili możliwość obejścia tego błędy, poprzez "zewnętrzny" arsenał.

[HOB]
Players
996 posts
4,952 battles
16 hours ago, Marianix said:

No wszystko super tylko czemu muszę do Arsenału wchodzić spoza poziomu gry? To ma być ułatwienie jakieś czy co? Czy taki stan rzeczy pozostanie na stałe? Bo jeśli tak to "czapki z głów"

Geniusze z WG nie przewidzieli że ktokolwiek ośmieli się grać na rozdziałce poniżej 1920x1080. "U mnie działa" i cyk na serwer.

Chcesz z poziomu gry, to proszę bardzo. Wpierw w opcjach dajesz skalowanie interfejsu na wartość inną niż 1.00, a następnie w pliku "preferences.xml" szukasz parametru bodajże "interface scale" czy coś takiego i ustawiasz wartość ręcznie, np. 0.6. Uruchamiasz grę i wyskaluje tak że sięgniesz przycisku. Ja stosuję 0.85 i jestem w miarę zadowolony. Choć wszystko staje się mniejsze i trzeba się przyzwyczajać.

Jest jeszcze jedna opcja, bezinwazyjna - obrócić ekran. U mnie jest to ctrl + alt +

[WIT24]
Players
4 posts
2,634 battles

No niestety obrót ekranu nie działa a w grze raczej wolałbym nie grzebać.... pozostaje arsenał zewnętrzny..

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.