Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
_DABU_

Royal Navy Event

197 comments in this topic

Recommended Posts

[MIRKO]
Players
5 posts
1,385 battles

Jak zdobyć RN DD? bo z eventu zostały mi tylko zadania na Deskach RN a żadnego nie mam  i co dalej ? z tym fantem  czy może event jest taki że bez szmalu nie zrobisz ?

Players
564 posts
4,989 battles
6 minutes ago, _DABU_ said:

Jak zdobyć RN DD? bo z eventu zostały mi tylko zadania na Deskach RN a żadnego nie mam  i co dalej ? z tym fantem  czy może event jest taki że bez szmalu nie zrobisz ?

Skoro zdobyłeś wszystkie non premium kontenery z eventu RN i nie dostałeś żadnej DDeski brytyjskie pozostaje ci jedynie kupowanie kontenerów RN za PLNy ewentualnie jak nie wydałeś suwerenów to możesz kupić w arsenale kontenery RN i liczyć na fart. Mi osobiście poleciały misje na 5,6 i 7T więc jak już 7demka trafi do portu to zrobię pozostałe 3misje może i poleci 8T....

[WOB]
Players
4,686 posts
12,124 battles
12 minuty temu, _DABU_ napisał:

Trzeba czekać na kolejne tygodniowe etapy, w których nagrodami są kolejne kontenery (będą jeszcze min. 3 takie tygodnie). Nie zaszkodzi w międzyczasie dać stówę na mszę w intencji dobrych losowań z tychże kontenerów, bo o tym czy dostaniesz misję na RN DD, czy nie dostaniesz, decyduje RNGesus.

image.jpeg.ba5444cb17c15c4f83f365a32a6f1007.jpeg

2 minuty temu, Razjael napisał:

więc jak już 7demka trafi do portu to zrobię pozostałe 3misje może i poleci 8T....

To się bracie spiesz, bo jutro wymieniają misje na nowe i ci aktualne tygodniowe misje dla RNDD7+T przepadną.

[PLO]
Beta Tester
4,655 posts
9,146 battles
58 minutes ago, _DABU_ said:

Zrobiłeś wszystkie pozostałe zadania? Jeżeli zrobiłeś, to dostałeś suwereny i gwinee. Nawet jeżeli w przyszłych tygodniach RN DD nie wypadną tobie z kontenerów, to powinieneś w 4-5 tygodni uzbierać suwereny na Gallanta. A z Gallantem bez problemu uzbierasz na Warspite. IMO 2 okręty premium za darmo to nie jest definicja "bez szmalu nie zrobisz". 3 okręt premium będziesz mógł dokupić wydając parę zeta w sklepie na brakujące gwinee.

• Cool 4

[GLORY]
Players
387 posts
10,788 battles

To się bracie spiesz, bo jutro wymieniają misje na nowe i ci aktualne tygodniowe misje dla RNDD7+T przepadną.

No tak ta gra doszła już do tego że dzieli graczy na równych i równiejszych, tych co mają "szczęście" i tych co nie  wylosowali żadnego niszczyciela, nie dając im nawet szans na wykonanie tych misji bez wydawania rl. kasy. Na prawdę wspaniały event nic tylko pogratulować WG. Widać ekipa od wows zaczęła się uczyć od tych od wota.

• Cool 2
  • Funny 3

[GLORY]
Players
387 posts
10,788 battles

Zrobiłeś wszystkie pozostałe zadania? Jeżeli zrobiłeś, to dostałeś suwereny i gwinee. Nawet jeżeli w przyszłych tygodniach RN DD nie wypadną tobie z kontenerów, to powinieneś w 4-5 tygodni uzbierać suwereny na Gallanta. A z Gallantem bez problemu uzbierasz na Warspite. IMO 2 okręty premium za darmo to nie jest definicja "bez szmalu nie zrobisz". 3 okręt premium będziesz mógł dokupić wydając parę zeta w sklepie na brakujące gwinee.

Ale niektórzy dostali już dostali 3 DD za darmo, a inni nie i tu jedynym kryterium była "losowość" 

[ISEN]
Players
185 posts
8,990 battles
1 hour ago, Thorgerder said:

Ale niektórzy dostali już dostali 3 DD za darmo, a inni nie i tu jedynym kryterium była "losowość" 

No i w czym problem? Z sk też powinno wszystkim sypać po równo?  Mi nie wylosowało nic z pudełek RN, ale rozumiem i akceptuję. Liczę jednak, że w końcu coś wyleci, a jak nie to se sam wyekspię. Ot i wsio...

• Cool 2

Players
109 posts
9,445 battles
10 godzin temu, Thorgerder napisał:

No tak ta gra doszła już do tego że dzieli graczy na równych i równiejszych, tych co mają "szczęście" i tych co nie  wylosowali żadnego niszczyciela, nie dając im nawet szans na wykonanie tych misji bez wydawania rl. kasy. Na prawdę wspaniały event nic tylko pogratulować WG. Widać ekipa od wows zaczęła się uczyć od tych od wota.

rok temu za dublony z hallowynowego eventu kupiłem Galanta, też zrobiłem wszystkie misje w tym na niszczyciele GB lecz zostają po dwie misje na tier VII-VIII i też nie wylosowało żadnej misji na nowego DD-ka, innym jak piszą to nawet na trzy rzuciło :fish_viking: i nie za bardzo liczę na jakieś darki. W misjach na francuskie BB-ki też nie dostałem ani jednej. Licho o RNGesus nie śpi :Smile_glasses:

Players
584 posts
15,447 battles
10 hours ago, Thorgerder said:

A niektórzy na świecie urodzili się jako dzieci miliarderów, albo wygrali w totka miliony..... no jak tak może być że niektórym polosowało a mnie nie.

• Cool 1

[WOB]
Players
4,686 posts
12,124 battles

Dostaliście nagrody za pierwszy etap RN?

Niby skończyłem ten etap w złotej lidze, ale u mnie nagród brak.

Była gdzieś informacja, że nagrody będą przyznawane z opóźnieniem (np. w Sylwestra)?

Alpha Tester, In AlfaTesters
7,000 posts
11 hours ago, Thorgerder said:

Podasz przykład jakiejś loterii, gdzie wszyscy kupujący losy wygrywają i dostają dokładnie to samo?

• Cool 2

Alpha Tester
599 posts
16 minut temu, PanNickt napisał:

Dostaliście nagrody za pierwszy etap RN?

Niby skończyłem ten etap w złotej lidze, ale u mnie nagród brak.

Była gdzieś informacja, że nagrody będą przyznawane z opóźnieniem (np. w Sylwestra)?

Również nic nie mam.

[PLO]
Beta Tester
4,655 posts
9,146 battles
11 hours ago, Thorgerder said:

Ja pierdziu, jak tu odpowiedzieć żebyś się nie obraził?

Już wiem:

Kurde, nie wiem skąd w ludziach ta mentalność "psa ogrodnika". Można się cieszyć że za darmo dostaniesz  2 premki, a trzecią za symboliczne 3,57? No nie można, bo co z tego że ja dostanę 3 premki, jak ktoś tam dostanie jeszcze okręt drzewkowy, ba, kilka kontenerów więcej dostanie! Skandal, hańba, zgłaszam do płokułatuły!

• Cool 2
  • Funny 1

[WOB]
Players
4,686 posts
12,124 battles
22 minuty temu, Greyshark napisał:

Podasz przykład jakiejś loterii, gdzie wszyscy kupujący losy wygrywają i dostają dokładnie to samo?

Twierdzisz, że WG zorganizowało na terenie Polski loterię? Ciekawe, ciekawe. Zwłaszcza dla kontrolerów z izby skarbowej.

Bo jeśli nie mają zezwolenia na zrobienie loterii to m.in. uczestnikom grozi kara pieniężna w wysokości 100 proc. wygranej. Bydom zabirać ddeki.

• Cool 1
  • Funny 3

[PLO]
Beta Tester
4,655 posts
9,146 battles
2 minutes ago, PanNickt said:

Twierdzisz, że WG zorganizowało na terenie Polski loterię? Ciekawe, ciekawe. Zwłaszcza dla kontrolerów z izby skarbowej.

Daj sobie szansę, przeczytaj jeszcze raz, tym razem bez złej woli.

7,000 posts
1 minute ago, PanNickt said:

:Smile_facepalm:

[WOB]
Players
4,686 posts
12,124 battles
Przed chwilą, Radeckij napisał:

Daj sobie szansę, przeczytaj jeszcze raz, tym razem bez złej woli.

Wiesz, to co pisze @Greyshark z definicji należy traktować z maksymalnym poziomem złej woli. :)

Uzupełniłem swój poprzedni post, teraz jest kompletny. 

[PLO]
Beta Tester
4,655 posts
9,146 battles
2 minutes ago, PanNickt said:

Wiesz, to co pisze @Greyshark z definicji należy traktować z maksymalnym poziomem złej woli. :)

W takim razie pisz donos. Masz gotowca, skopiuj, wydrukuj, podpisz i wyślij:

"Uprzejmie donoszę że użytkownik Greyshark zadał na forum gry pytanie o loterię, a ja wydedukowałem że to producent gry robi loterię. Zaznaczam że Greysharka nie lubię, co jest dowodem na to, że piszę prawdę."

....

• Cool 3
  • Funny 5

7,000 posts
7 minutes ago, PanNickt said:

Nie twierdzę, że WG zorganizowało loterię w rozumieniu odpowiedniej ustawy, choć pomyłki nie wykluczam. Twierdzę za to, że umiejętność czytania ze zrozumieniem i formułowania wniosków spada u ciebie w tempie bardzo szybkim, i tutaj pomyłkę w twierdzeniu wykluczam.

[WOB]
Players
4,686 posts
12,124 battles
5 minut temu, Radeckij napisał:

W takim razie pisz donos. Masz gotowca, skopiuj, wydrukuj, podpisz i wyślij:

"Uprzejmie donoszę że użytkownik Greyshark zadał na forum gry pytanie o loterię, a ja wydedukowałem że to producent gry robi loterię. Zaznaczam że Greysharka nie lubię, co jest dowodem na to, że piszę prawdę."

....

Ależ ja tylko zapytałem @Greyshark, czy  twierdzi że WG zorganizowało na terenie Polski loterię. Nic tam o dedukcji nie było. Daj sobie szansę, przeczytaj jeszcze raz mój pierwszy post, tym razem bez złej woli. :)

Przed chwilą, Greyshark napisał:

Nie twierdzę, że WG zorganizowało loterię w rozumieniu odpowiedniej ustawy, choć pomyłki nie wykluczam. 

Dziękuję za wyjaśnienie. Dlaczego zatem prosiłeś kol. @Thorgerder o podanie przykładu loterii? Sądziłem, ze szukasz analogii do działań WG. Niestety, najwyraźniej znacząco cię przeceniłem.

Przed chwilą, Greyshark napisał:

Twierdzę za to, że umiejętność czytania ze zrozumieniem i formułowania wniosków spada u ciebie w tempie bardzo szybkim, i tutaj pomyłkę w twierdzeniu wykluczam.

Prawda, wiek robi swoje. Taką diagnozę można podstawić każdemu po trzydziestce. 

[PLO]
Beta Tester
4,655 posts
9,146 battles
3 minutes ago, PanNickt said:

Ależ ja tylko zapytałem @Greyshark, czy  twierdzi że WG zorganizowało na terenie Polski loterię.

19 minutes ago, PanNickt said:

Bo jeśli nie mają zezwolenia na zrobienie loterii to m.in. uczestnikom grozi kara pieniężna w wysokości 100 proc. wygranej. Bydom zabirać ddeki.

[WOB]
Players
4,686 posts
12,124 battles

@Radeckij dlaczego uznałeś za stosowne zacytować moje posty? Widzisz w nich jakąkolwiek sprzeczność? Bo ja nie.

Ad meritum:

Mamy od 8 rano nową dyrektywę, więc i nowe szanse na RN DD. Do dzieła i kto ma potrzebę niech pomodli się do RNGsusa o dobre losowania. Wsparcie datkiem pieniężnym świątyni na Cyprze na pewno nie zaszkodzi. :)

• Cool 1

7,000 posts
11 minutes ago, PanNickt said:

Dziękuję za wyjaśnienie. Dlaczego zatem prosiłeś kol. @Thorgerder o podanie przykładu loterii?

Bo lubię cię troszku poszturchać kijkiem z rana i mieć ubaw z twoich durnych pytań Jakaś słaba ta kupoburza ci wyszła, więc pomogę i podam temat na kolejną: MaciejoVietnam zmienił nick! Wiem, bez sensu, ale przecież nie o sens w twoich wątkach chodzi, prawda?

Wracając do tematu, nowe dyrektywy można robić w trybie wyścigu zbrojeń, co jest miłą odmianą w stosunku do poprzednich.

• Boring 1

[KURLA]
Players
4,367 posts
16,858 battles

Kurde muszę naprawdę kiedyś zmienić nick na howididyourmother. Dopiero byndzie sztorm.

A co do meritum: do wygrania za te misje jest tylko parę kontenerów z kamovi flagami i szansa na early access a oburzenie jakby szwagier szwagrowi wódki nie postawił...

• Funny 1

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.