Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
tomando1

Kolko teda chcete za Roon ???

7 comments in this topic

Recommended Posts

[DMX]
Players
12 posts
5,464 battles

Nazdar WG,

Co tam mate za halusky s xp potrebnymi pre tier 9 Roon ? V tech tree pise ze je potrebne nafarmit 168 000 XP ale ked kliknem na lod tak to po mne chce 194 000 xp. Myslim ze pri Seattle je podobny problem. Nenutne ma dalej hrat za toho nudneho a slabeho Hippera a pekne to opravte na 168 000 XP

diky a bye

• Funny 1

[SALIS]
Players
447 posts
13,439 battles
8 minutes ago, tomando1 said:

Nazdar WG,

Co tam mate za halusky s xp potrebnymi pre tier 9 Roon ? V tech tree pise ze je potrebne nafarmit 168 000 XP ale ked kliknem na lod tak to po mne chce 194 000 xp. Myslim ze pri Seattle je podobny problem. Nenutne ma dalej hrat za toho nudneho a slabeho Hippera a pekne to opravte na 168 000 XP

diky a bye

Jseš si jistý, že máš na Hipperovy vyzkoumané oba dva potřebné trupy než se dostaneš k Roonovy, protože na Roona sice potřebuješ 168000xp ale jedině pokud máš  trup B (za 22k xp) i C (za 26k XP) na Hipperovi :Smile_sceptic:

• Cool 4

Players
152 posts
7,137 battles
Před 8 hodinami tomando1 řekl/a:

Nazdar WG,

diky a bye

Je to tak, jak píše kolega....potřebuješ oba trupy u Hippera, a protože je evidentně nemáš, tak ti je automaticky započítává do potřebných xp. Obdobně to takto funguje u mnoha jiných lodí.

• Cool 1

[WG-EU]
WG Staff
2,412 posts
3,761 battles
Před 10 hodinami tomando1 řekl/a:

Nazdar WG,

diky a bye

Jo...

1200px-Bryndzové_halušky_so_slaninou.jpg

Ale teď vážně... Vzhledem k tomu, že trup C stojí 26 000 XP, tak to přesně odpovídá tomu, že to po tobě chce 194 000 XP. Vyzkoumej si prvně třetí trup, namontuj na loď a uvidíš, že ta loď samotná bude lepší. Btw jsem toho názoru, že Hipper vůbec není špatná loďka, naopak.

EDIT: Tady mi něco nesedí. Vždyť patříš k těm lepším hráčům, tyto věci přece máš dávno v malíku, ne?

• Cool 4
  • Funny 4

[GWDYS]
Beta Tester
875 posts
5,400 battles
Před 2 hodinami YabbaCoe řekl/a:

EDIT: Tady mi něco nesedí. Vždyť patříš k těm lepším hráčům, tyto věci přece máš dávno v malíku, ne?

Tak treba to je synek nejakeho tatika,ktery mu prenechal ucet :) Nebo tatinek syna ? :Smile_teethhappy:

• Cool 1

[WG-EU]
WG Staff
2,412 posts
3,761 battles
Před 26 minutami JduSi řekl/a:

Tak treba to je synek nejakeho tatika,ktery mu prenechal ucet :) Nebo tatinek syna ? :Smile_teethhappy:

Stále se mohl tatíka/synátora zeptat, že :cap_like:

• Cool 2

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.