Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
LucyCZ

GOD mode and Chainsaw 9/2017 - diskuze

32 comments in this topic

Recommended Posts

[IDDQD]
Alpha Tester
2,611 posts
16,264 battles

Dnes proběhla trošku neplánovaně menší narozeninová párty v naší původní sestavě (která má poslední dobou velké resty :Smile-angry:) a prostě se musím pochlubit:
3b308159-1abc-4885-9d3e-31408b6abd8f.png   b5b6abe6-b80d-4de9-a17c-17d6e01c47dd.pngddd68d38-e410-4d7f-ab38-e090499a48ae.png

Poslední dobou jsem spíše rolfoval ( @GrumpyRolf:Smile_honoring:), ale dnes to šlo jak po másle. Dokonce jsem byl extra sluníčkovej a do chatu téměř nezvracel. Karma sice i tak mizela tempem nevídaným, ale čert jí vem :Smile_teethhappy:

• Cool 3
  • Funny 2

[IDDQD]
Beta Tester
2,566 posts
4,494 battles

Omlouvám se za neúčast , ale jeníček byl po robotě na chaloupce ( v rámci dovolený a zadarmo ) , tělesně i duševně indisponován . :Smile_hiding:

Ale hlavně jsme dosbíraly trnky a další soudek na povidla je plný :Smile_great::Smile_teethhappy:

• Cool 1

[T-N-T]
Players
878 posts
4,092 battles
6 hours ago, Stratos_HF said:

Omlouvám se za neúčast , ale jeníček byl po robotě na chaloupce ( v rámci dovolený a zadarmo ) , tělesně i duševně indisponován . :Smile_hiding:

Ale hlavně jsme dosbíraly trnky a další soudek na povidla je plný :Smile_great::Smile_teethhappy:

Jo na povidla....

• Cool 1

[10GO]
Players
1,098 posts
11,085 battles
1 hour ago, Porpoise said:

Jak někdo dokáže dát denně víc jak 3 bitvy prostě nechápu. :fish_happy:

Dneska jsem dal 3, průměr 160-170k dmg, wr 33%... :cap_old:

BTW... asi špatnej topic :Smile_teethhappy:

• Funny 1

[CULMY]
[CULMY]
Beta Tester
807 posts
7,332 battles

Jen pro kontrolu - soutěžní post může vypadat nějak takhle? :

screenshots:

Spoiler

shot-18_10.20_00_34.21-0300.thumb.jpg.a3d6f4b78bd7fbc62877823c24fc3ef7.jpg

Nebo je striktně vyžadován detail:

Spoiler

shot-18_10.22_23_07.39-0491.thumb.jpg.e3270ec3c0d9f9e948680eba2491dcbb.jpg

Díky...

EDIT: A samozřejmě díky za soutěž.... Jen docela pakárna kontrolovat ty klany :) - je jich fakt moooc :)

• Cool 1

[IDDQD]
Beta Tester
2,566 posts
4,494 battles
9 hours ago, reeprich said:

EDIT: A samozřejmě díky za soutěž.... Jen docela pakárna kontrolovat ty klany :) - je jich fakt moooc :)

Tak se snaž , když vyhraješ tak máš nejenom osmičkový premiak ale já nebudu moci jít dva pátky na pivo :Smile_veryhappy:

[CULMY]
[CULMY]
Beta Tester
807 posts
7,332 battles

No abych alespoň něco vyhrál, tak to bych musel pořád hrát, takže nejít na pivo měsíc.... to asi fakt nedám :) :Smile_ohmy:

• Funny 2

[IDDQD]
Beta Tester
2,566 posts
4,494 battles
36 minutes ago, reeprich said:

No abych alespoň něco vyhrál, tak to bych musel pořád hrát, takže nejít na pivo měsíc.... to asi fakt nedám :) :Smile_ohmy:

Já se jako jeden z pořadatelů dobrovolně vyloučil ze soutěže ( přece Vás nepřipravím o výhru  ) ale jinak bych si ten seznam cz/sk klanů vytisknul a jenom odškrtával . A co se týče měsíční abstinence i játra si potřebují odpočinout  :Smile_veryhappy:

Já sice moc nehraju , ale dají se potkat skoro v každý druhý bitvě . Potopit ho je věc jiná

[CULMY]
[CULMY]
Beta Tester
807 posts
7,332 battles

ale jinak bych si ten seznam cz/sk klanů vytisknul a jenom odškrtával 

Tak teď si nejsem jist, jestli jsem něco nepochopil blbě - jde o to mít co nejvíce killů - je jedno z jakých klanů, nebo jde o co největší počet "odškrtnutých klanů" - s tím, že z každého se počítá jen jeden kill? Hrál jsem celou noc a moc mi to asi nemyslí.... :cap_tea:

Já prostě po každé hře, kde mám kill a nejsou to rumuni, pšonci apod.., tak si to kontroluju a případně dělám screen.... 

[IDDQD]
WoWs Wiki Team
1,224 posts
9,884 battles

Stratos to trosku spatne napsal. Je to na pocet killu ano.