Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
YabbaCoe

Lightning

19 comments in this topic

Recommended Posts

[LOTO]
Players
46 posts
6,098 battles

Ahojte kapitáni nájde sa tu niekto kto má skúsenosti s týmto podľa mňa dobrým fešákom zo skvelým spotom. Nejaké rady ako hrať Britov všeobecne a tak? Budem rád za akékoľvek rady ako hrať resp nehrat :) 

Players
603 posts
4,226 battles
Před 7 hodinami GolradirSK řekl/a:

Ahojte kapitáni nájde sa tu niekto kto má skúsenosti s týmto podľa mňa dobrým fešákom zo skvelým spotom. Nejaké rady ako hrať Britov všeobecne a tak? Budem rád za akékoľvek rady ako hrať resp nehrat :) 

Co ti na nej rict. Budes mit dobry bitvy a spatny bitvy, zalezi co proti tobe MM postavi. Dosah torped v dobe radaru a hydra na kazdy lodi vyssich tieru s tim poradne nic neztorpis. Nebo teda ztorpis nekdy, ale nemuzes s tim pocitat. A poradne v IX a v X s tim krome yuguma a shimy nic neustrilis. Kdyz budes top tier jsi pan, pokud low tak celkem pain. Spot je vyhoda. Dalsi vyhoda, ze prakticky nejdes ztorpit. Za me Jervis o tier nize podstatne lepsi lod vuci svemu tieru. Jutland uz je jinde, jedno z nejlepsich DD na IX.

[LOTO]
Players
46 posts
6,098 battles

Ouu tak vďaka za info. Takže asi tak 50:50. :/ Uvidim čo ukážu hry. Budem sa snažiť dobojovať na Jutlanda.Uvidim. Ale kladiem si otázky že čím to je že vo fórach na GB DDcka je tak málo postov. Neviem, buď to tým ze GBdds prišli do hry iba nedávno alebo kvôli tomu ze sa s nimi fakt ťažko hrá. Je pravda že aj GB krizniky sú ťažké na hru ak idú v ich šľapajach aj DD ach jaj... 

Players
603 posts
4,226 battles
Před 34 minutami GolradirSK řekl/a:

Ouu tak vďaka za info. Takže asi tak 50:50. :/ Uvidim čo ukážu hry. Budem sa snažiť dobojovať na Jutlanda.Uvidim. Ale kladiem si otázky že čím to je že vo fórach na GB DDcka je tak málo postov. Neviem, buď to tým ze GBdds prišli do hry iba nedávno alebo kvôli tomu ze sa s nimi fakt ťažko hrá. Je pravda že aj GB krizniky sú ťažké na hru ak idú v ich šľapajach aj DD ach jaj... 

Jsou novy a moc lidi je nejezdi, alespon ne tolik jako kdyz prisla lajna na Worcester. Vyhoda je ve spotu a prvni salvu urcujes vetsinou ty. Je to takove "pizlani" lepsich DD. Rychle dve tri salvy, smouk, hydro a pryc. Na to abys nekde drzel cap proti silnejsim DD to neni. Jervis byl pro me s priznivejsim MM lepsi. 

[IDDQD]
Weekend Tester
691 posts
6,646 battles

Toto je po Icarusovi ďalší super britský DD. Jervis ma dosť vytrápil, ale potvrdilo sa mi pravidlo, že WG strieda slabú loď na jednom Tieri za lepšiu na druhom.

Klady:

Super delá

Nízky spot 5,5 km, s trochou skillu vymanévrujte prakticky všetky Tier 8 DD

Solídne torpy na 8km s nízky spotom a dobrou rýchlosťou a možnosťou vypustenia ich po jednom

Zápory:

Horí , horí a ešte raz horííí

Pomalé zrýchlenie

Obratnosť by tiež mohla byť lepšia

Torpy sú predsalen krátky vzhľadom na to, koľko radarov sa na Tieri 8> pohybuje Sem tam sa neopatrne dostnaem príliš blízko a vyfasujem nakladačku

Zatiaľ si naň zvykám, ale nepochybujem že to bude moja obľúbená loď na Tieri 8.

[T-N-T]
[T-N-T]
Players
79 posts
13,245 battles
Před 8 minutami lieutenant_42 řekl/a:

Hrozná plečka, Jervis mě moc bavil a baví. Lightning jsou ubohý necky nechápu co ten šrot dělá v osmičkách.

Člověče, já Ti nevím, asi hrajeme každý jiného Lightninga. Jsem hodně špatný dd hráč (viz staty), ale s touhle lodí se mi nehraje vůbec špatně. Jasně, není to na férovku s Kitakaze/Harekaze či Daringem, ale i tak je to velmi hratelná loďka. I přes moje "olšové" ruce jsem s ním včera nahrál pro mě neuvěřitelných 150k (4 killy) na DD.

Mimochodem, hodnotit loď, se kterou jsi nahrál 6 her v koopu není zrovna moc košér...

• Cool 1

[LOTO]
Players
46 posts
6,098 battles

Dnes dobrá hra ja vs benson. Začal som ho ostrelovat nacinal som ho pekne. Hodil som smoke benson tiež. Zapol som hydro a bol som vo výhode ale zial mi ho slohli spoluhráči :(. Možno takýmto stylom by to šlo len musíš byť podporovaný tímom, žiaľ moje skúsenosti mi to nenasvedčuje každý si hľadí svoju palubu :(

Players
112 posts
5,438 battles
Před 16 hodinami cer243 řekl/a:

Člověče, já Ti nevím, asi hrajeme každý jiného Lightninga. Jsem hodně špatný dd hráč (viz staty), ale s touhle lodí se mi nehraje vůbec špatně. Jasně, není to na férovku s Kitakaze/Harekaze či Daringem, ale i tak je to velmi hratelná loďka. I přes moje "olšové" ruce jsem s ním včera nahrál pro mě neuvěřitelných 150k (4 killy) na DD.

Mimochodem, hodnotit loď, se kterou jsi nahrál 6 her v koopu není zrovna moc košér...

Samozřejmě máš pravdu jen jsem čekal lepší loď než je Jarvis i proto že s osmou většinou hraješ proti desítkám, prostě na Bleska si budu muset zvykat a víc se učit s Jarvisem to šlo tak nějak samo. Po částečném tuningu a proti VIII. tieru je to lepší.

3.png

Players
603 posts
4,226 battles
Před 16 hodinami cer243 řekl/a:

Proti svemu tieru jsi pan ale problem nastava v IX a v X, tam jsi takovej pricmrndavac a vsechno si te vynda krom yuguma a shimy. I kdyz sikovna shima kdyz bude pracovat se vzdalenosti te taky vynda. Nerikam, ze je to spatna lod, ale treba kidd je pouzitelnejsi v IX a X. Nastesti expeni zabere par her, tak je to v pohode.

[T-N-T]
[T-N-T]
Players
79 posts
13,245 battles
Před 2 hodinami BustyGirlWithPinkPig řekl/a:

Proti svemu tieru jsi pan ale problem nastava v IX a v X, tam jsi takovej pricmrndavac a vsechno si te vynda krom yuguma a shimy. I kdyz sikovna shima kdyz bude pracovat se vzdalenosti te taky vynda. Nerikam, ze je to spatna lod, ale treba kidd je pouzitelnejsi v IX a X. Nastesti expeni zabere par her, tak je to v pohode.

Bergi, jak jsem psal, proti japonským rychlopalným a anglánům na devítce, desítce nemáš šanci, pokud se nesejdou příznivé okolnosti, ale hrát se s ním obecně dá velmi dobře. Kdyby se tak hrálo s Hsieng-něco, tak by to bylo super. Tam máš děla na pytel, torpy jen proti CL/CA/BB/CV, vyšší spot. A popravdě ani se Z-23 se mi nehrálo kdo ví jak dobře. U mě tedy Lightning zůstane, navíc jsem si pro něj vyjel kamo (děkuji WG), které mu sluší...

[LOTO]
Players
46 posts
6,098 battles
1 minute ago, cer243 said:

Bergi, jak jsem psal, proti japonským rychlopalným a anglánům na devítce, desítce nemáš šanci, pokud se nesejdou příznivé okolnosti, ale hrát se s ním obecně dá velmi dobře. Kdyby se tak hrálo s Hsieng-něco, tak by to bylo super. Tam máš děla na pytel, torpy jen proti CL/CA/BB/CV, vyšší spot. A popravdě ani se Z-23 se mi nehrálo kdo ví jak dobře. U mě tedy Lightning zůstane, navíc jsem si pro něj vyjel kamo (děkuji WG), které mu sluší...

A stratégiu,štýl hry ako na Lightinga ideš? To by som sa rád naučil :o Loďka sa mi páči, chystám sa mať v prístave DD až po X tier

[T-N-T]
[T-N-T]
Players
79 posts
13,245 battles
Před 1 hodinou GolradirSK řekl/a:

A stratégiu,štýl hry ako na Lightinga ideš? To by som sa rád naučil :o Loďka sa mi páči, chystám sa mať v prístave DD až po X tier

Tak hraju skoro všechny stejně (až na lenina a haru) - snažím se spotit enemy lodě (především dd), pokud to jde tak urvat cap, posílat torpéda na nicnetušící bitevky. A pokud je to nezbytné, tak jít na souboj na děla (tady si díky nižšímu spotu můžeš vybírat)... Bohužel ten smoke je spíše na krytí útěku, než na ofenzívní využití.  Tzn. spíše hraju na spot a capy. Pokud si chci zastřílet, Lenin/Kite/Haru poslouží. Ale jak jsem psal v původním příspěvku, jsem špatný DD hráč, teprve se učím a je toho na učení fakt dost :cap_book:

Players
603 posts
4,226 battles
Před 1 hodinou cer243 řekl/a:

Proti usa, sssr, panasii, nemcum tieru IX a X te sance taky moc nemas. Hsien ma torpeda alespon na 9.2km coz je pouzitelnejsi nez tyhle 8km. Navic jak je ta lod siroka a vysoko nad vodou chyta strasne dmg. Rychlost te taky limituje, kdejaky CA te muze rushnout a proste neodjedes. Nerikam, ze s nim nezahrajes dobry hry, ale strasne je to ovlivneno MM. Jako priklad uvedu, v kageru budu mnohem radeji v X nez na vlastnim tieru, tady je to naopak.

Beta Tester
22 posts
12,962 battles
On 11/29/2018 at 6:28 AM, BustyGirlWithPinkPig said:

Co ti na nej rict. Budes mit dobry bitvy a spatny bitvy, zalezi co proti tobe MM postavi. Dosah torped v dobe radaru a hydra na kazdy lodi vyssich tieru s tim poradne nic neztorpis. Nebo teda ztorpis nekdy, ale nemuzes s tim pocitat. A poradne v IX a v X s tim krome yuguma a shimy nic neustrilis. Kdyz budes top tier jsi pan, pokud low tak celkem pain. Spot je vyhoda. Dalsi vyhoda, ze prakticky nejdes ztorpit. Za me Jervis o tier nize podstatne lepsi lod vuci svemu tieru. Jutland uz je jinde, jedno z nejlepsich DD na IX.

Zdarec tak to máš asi jinýho Jutlanda, je to peklo který nic neprostřelí ani AP ani HE, ty ani nezapalujou, ale pro změnu dingaj, nebo dávaj bez dmg, a, každej ho dostane. Mám už ten lepší trup 18 400 výdrž, ale, i tak je to marný uplácá mě i ten Lichtning. 

[ATOM]
Players
188 posts
8,092 battles

u Jutlanda musíš mít IFH nebo střílet supestrukturu, která se samo sebou trefuje u DD dost zle...jinak ostatním lodím tier 7 a vejš neuděláš zřejmě nic, jedině AP ...

jinak proti  Lightningu se mě hraje třeba v Bensonovi dost zle, nevím jestli jsou to tak dobří hráči nebo jsou prostě jen tak hnědí...kratkej smouk, takže člověk je nenachytá torpama/obecně ...a ten spot je celkem šílenost, většinou to je tak že se motá někde na hranicích kde mě to spotne (stejně jako vše jiné na svém a menším tieru) , vystřelí si a začne utíkat, takhle se to opakuje až mě utahá třeba i s pomocí teamu...sleduju že i Asablbosti na to dost trpí, co teprve takovej Mahan nebo Mass? ten spot je přestřelenej..:cap_horn:

[IDDQD]
Players
1,292 posts
10,268 battles
Před 19 minutami Welwetik řekl/a:

u Jutlanda musíš mít IFH nebo střílet supestrukturu, která se samo sebou trefuje u DD dost zle...jinak ostatním lodím tier 7 a vejš neuděláš zřejmě nic, jedině AP ...

jinak proti  Lightningu se mě hraje třeba v Bensonovi dost zle, nevím jestli jsou to tak dobří hráči nebo jsou prostě jen tak hnědí...kratkej smouk, takže člověk je nenachytá torpama/obecně ...a ten spot je celkem šílenost, většinou to je tak že se motá někde na hranicích kde mě to spotne (stejně jako vše jiné na svém a menším tieru) , vystřelí si a začne utíkat, takhle se to opakuje až mě utahá třeba i s pomocí teamu...sleduju že i Asablbosti na to dost trpí, co teprve takovej Mahan nebo Mass? ten spot je přestřelenej..:cap_horn:

Asablbost si ma vozit rpf a nejezdit samo dopredu. Pak je v pohode. :)

Players
603 posts
4,226 battles
Před 31 minutami Mildikrohlik řekl/a:

Zdarec tak to máš asi jinýho Jutlanda, je to peklo který nic neprostřelí ani AP ani HE, ty ani nezapalujou, ale pro změnu dingaj, nebo dávaj bez dmg, a, každej ho dostane. Mám už ten lepší trup 18 400 výdrž, ale, i tak je to marný uplácá mě i ten Lichtning. 

Tak to vememe poporade. Vlakno na Jutlanda je jinde. U jutlanda musis bud vhodne volit munici, kdyz je DD bokem strilet AP jinak HE do superstruktury nebo mit IFHE. S Jutlandem se neda zdrhat, nejpomalejsi z RN DD, dojede te kriznik i nektera bitevka. Veze mas pouze dopredu, pri zdrhani nestrilis. Fletcher je pro me stale jednicka na IX.