Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
YabbaCoe

Jervis

3 comments in this topic

Recommended Posts

[LOTO]
Players
46 posts
6,104 battles

Ach jaj bolo to trápenie.som rád že som sa krvopotne a aj vďaka voľným xpom dostal na lightinga. Dosah torped u jervisa slabý 7km.Spot 7km. Smoke ako klasický u GB ddciek kratuckych. Myslím ze sa s ním dá hrať fakt iba na blízko. Ja som ho hral nejak takto. Kým to nebolo potrebné nestrielal som. Až keď som sa dostal "na telo" išlo to lepšie ale aj tak slabo.Pár krát som skúšal hrať ako support ship vtedy to išlo lepšie. Zaradil som sa pred bbcku nastavil kurz smer najbližšie DD o ktorom som vedel. Huntili sme ho ja i bbcka a nakoniec ulovili. Ale mam pocit že ak chcete mať na účte co najviac killov s GB ddckami to nepôjde. Nedokázal som s nimi zbierať killy. :( Učím sa hrať s GB ddckami aj by som ich chcel vyexpit a dosiahnuť Xty tier ale neviem s nimi dobre hrať. Mate nejaké rady ako na ne? GB mám rád a aj lode sa mi páčia u krížnikou som sa dostal na Míňometníka (Minotaura) aj kapitána som vytiahol na 19bodov len u týchto ddciek sa trápim. Možno som lama ale nejde to. Vďaka za rady. 

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.