Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
YabbaCoe

Jervis

4 comments in this topic

Recommended Posts

[LOTO]
Players
51 posts
7,062 battles

Ach jaj bolo to trápenie.som rád že som sa krvopotne a aj vďaka voľným xpom dostal na lightinga. Dosah torped u jervisa slabý 7km.Spot 7km. Smoke ako klasický u GB ddciek kratuckych. Myslím ze sa s ním dá hrať fakt iba na blízko. Ja som ho hral nejak takto. Kým to nebolo potrebné nestrielal som. Až keď som sa dostal "na telo" išlo to lepšie ale aj tak slabo.Pár krát som skúšal hrať ako support ship vtedy to išlo lepšie. Zaradil som sa pred bbcku nastavil kurz smer najbližšie DD o ktorom som vedel. Huntili sme ho ja i bbcka a nakoniec ulovili. Ale mam pocit že ak chcete mať na účte co najviac killov s GB ddckami to nepôjde. Nedokázal som s nimi zbierať killy. :( Učím sa hrať s GB ddckami aj by som ich chcel vyexpit a dosiahnuť Xty tier ale neviem s nimi dobre hrať. Mate nejaké rady ako na ne? GB mám rád a aj lode sa mi páčia u krížnikou som sa dostal na Míňometníka (Minotaura) aj kapitána som vytiahol na 19bodov len u týchto ddciek sa trápim. Možno som lama ale nejde to. Vďaka za rady. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
[T-N-T]
Players
3,254 posts
14,416 battles

Podobně jako příbuzná Gadjah Mada mne Jervis trápí. Teoreticky hydro a dobré palebné úhly dopředu (byť horší než Gadjah) svádí k rushování jiných DD. Navíc můžete ta DD i vytorpit. Jenomže zase máte už celkem špatný spot a jste pomalí a bez Speed boostu. Torpy máte ještě kratší než Gadjah, takže než se zbavíte DDček, nevytorpíte nic.

 

No, nezbývá než si sem tam hodit kouř, použít děla a zapálit bitevku či dvě. Moc jiného rozumného se s tím asi dělat nedá.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×