Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
YabbaCoe

Icarus

3 comments in this topic

Recommended Posts

[FF-CZ]
Players
140 posts
5,210 battles

padl mi z kontiku,dal jsem snim par her a pocity jsou rozporuplne. Co tahle lod muze vlastne nabidnout aby to nebylo stejne jako jinde. Nekde sem zaznamenal ze by to mel by DD hunter. No dobra, k tomu dostal do vinku sonar,ktery trva snad 2.5min ale ma dosah pouze 3 km,tedy je doslova obranný.Perfektni zrychleni - z 0 na max jste snad za 6 vterin. Je velmi mrstny takze se da otocit na petniku a hlavne nevim jestli to bude vlastnost britských DD ale je to snad jedina lod ktera v zatacce zrychluje a naopak pokud jedete rovne tak ztrací na rychlosti :cap_wander: 

Smoke s intendantem a premium spotrebakem mate 7 kusu po 40s +10s dymí. Doba nacteni je u me 63s ale to bude kapitanem,mam tam 19b z belfasta. Okno mezi smouky je tedy 13s.

Torpeda 10 kusu,rychlost zalostna 59,dosah 7 km a reload 2min.

No a ted ty nevyhody. Mizerne dela,ktera funguji tak na 5-6km jak strilite dal, uz zacinaji obloucky a od 10km mate doslova padaky.

Rychlost 35.5,s vlajkou 37.5. Ale vlaky pouzivam na rusaky a mam jich malo,takze 35 ale realne ve hre to dela pri manevrovani atd tak 33. No a tady se mi stalo,ze si pro me normalne   dojelo CA,pravda francouzke ale vetsina CA pluje 32,5 s vlajkou 35 a ste v pasti,neujedete.

Shrnuti: + zrychleni

+ zataceni a zrychluje v zatackach

- dela

- rychlost ( nema spotrebak posileni motoru ale sonar)

- i ty torpeda,pokud by meli slouzit k torpeni DD co sedi ve smoku na capu asi ok ale v dobe radarove kolik takovych situaci nastane.

- smoke (sednete do smouku,vyberete si bitevku 9-10km od vas,prvni naboj k ni leti 12s nez si srovnate poradne zamireni tak uz vam smoke konci a je po                                  strelbe)

- sonar na 3 km,no vetsinou dog fight s DD u me probiha na spotovaci vzdalenost soupere takze 5,8km + takze je dobry jen pokud na vas souper posle                                                         torpeda. Pokud se zasmoukuje a vy si ho pojedete vysonarovat, po celou dobu diky predchozi strelbe svitite,vsichni po vas strili i ten                                                           frajer ve smoku na vas strili a na 3 km se ani nedostanete.

Snad vyssi tiery budou zajimavejsi ale 6 je lod co nenadchne.

• Cool 4

[IDDQD]
Players
1,290 posts
10,268 battles
12 minutes ago, Zdarsek said:

...

Pěkné shrnutí. Dostal jsme jej v kontíku, ale mám tam taky Jarvise, tak jsme skočil rovnou na něj. Myslím, že Jarvis je už lepší. Je to taková Haida, takže pokud vlastníš a baví tě, tak by tě Jarvis bavit mohl. Pořád se ale jedná spíše o průměrnou loď. V dobách OP lodí aka USS CL a IJN DD se spíše ztrácí. No, uvidíme. :)

• Cool 1

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.