Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
YabbaCoe

Acasta

4 comments in this topic

Recommended Posts

[IDDQD]
Players
319 posts
16,211 battles

Tak jsem dostal misi na tuhle plečku a loď je doma, odehráno prvních cca 10 bitev. Kapitána mám na 15ti bodech (mám dlouho Gallanda) a z Acasty jsem rozpačitý. Slušný děla, HP celkem ujdou, ale torpéda jen na 6km (což je Váš spot i se skillem na kapitánovi) jsou takový dost marný. Snažím se s ním hrát překvapivě, někde se nečekaně objevit (za skalou) na 1-2 km od cíle a pak cíl vypnout torpédy, to se často podaří, takže 30-50k damage s ním mívám. Děla docela zapalují, takže smoke a palba o 106 a nějaký ten oheň taky naskočí, smoke je ale jen na cca 50s (nevím přesně), což je dost málo, ale zase jich máte hodně. Hrát to jde, ale nenechám si to, asi tak

Share this post


Link to post
Share on other sites
[T-N-T]
Players
3,974 posts
21,040 battles

Do T5 bitev je to fajn DD. Děla jsou slušná, čili v kombinaci se zdrháním máte šanci nepřítele přestřílet. Na torpení se v podstatě musí využít ostrovů na těch malých low tier mapách.

Ono všechno jsou to vlastně rychlé přepady a pak zas rychle pryč. A na to se hodí ty krátké smoky - žádné dlouhé střílení ze smoku.

 

Vzhledem k tomu, že Icarus padl z vánočních misí, tak více jsem Acastu nehrál. A v T7 bitvě bych s ní být nechtěl (proti Belfastům už vůbec ne).

Share this post


Link to post
Share on other sites
[T-N-T]
Players
616 posts
728 battles

Na tier V bych asi řekl ideální balanc mezi torpédovou a dělostřeleckou výzbrojí. Hodně tier V dokážete ustřílet na děla a když ne, tak máte výhodu v torpédech. Myslím, že moc lodí, co mají obojí lepší jak Acasta není. Teda alespoň těch neprémiových. 

  • Cool 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sign in to follow this  

×