Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
YabbaCoe

Cossack

7 comments in this topic

Recommended Posts

[WH1TE]
Players
43 posts
4,451 battles

Ahoj, teď Yabba založil odkazy pro britská DD (díky) nicméně u tieru IX a X je zmena/snížení ráže děl na 113. Tedy u mě opětovně vyvstala otázka zda IFHE u kapitána či ne. 113/6=18.83 je to postačující? Díky za názory. 

[IDDQD]
Players
1,300 posts
10,347 battles

Rozhodne ano. Je to dobre a zabavne DDcko. Jen neni v dnesni dobe snadne na hrani. Osobne ale preferuji z britskych DD na osmicce Lighting. :Smile_Default:

[T-N-T]
[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
3,829 posts
9,234 battles
On 11/19/2018 at 12:38 PM, Krutoon said:

Nasteva otazka zda cossak stoji za tech 25 korun?

18 hours ago, nfp200 said:

To by mě také zajímalo?

On 9/24/2018 at 10:55 AM, Pedro0858 said:

Ahoj, teď Yabba založil odkazy pro britská DD (díky) nicméně u tieru IX a X je zmena/snížení ráže děl na 113. Tedy u mě opětovně vyvstala otázka zda IFHE u kapitána či ne. 113/6=18.83 je to postačující? Díky za názory. 

Tady si muzete precist podrobnou recenzi od LittleWhiteMouse vcetne informace o IFHE

https://forum.worldofwarships.com/topic/170684-premium-ship-review-110-cossack/

[T-N-T]
Players
1,955 posts
9,438 battles

Dodám, že od testování Cossacka LittleWhiteMouse zdvojnásobili rychlost otáčení věží (9s na otočení o 180 stupňů) a zkrouhli reload torpéd o nějakých 30 vteřin (myslím teď na 66s).

Zdá se, že Cossack je velice dynamické DD. Díky (a kvůli) krátkým smokům nejste vázáni na jedno místo. V kouři si můžete dovolit sedět vice bokem díky hydru. A pak jsou salvy těch 8 dl celkem znát. Mimochodem dozadu jsou palebné úhly děl i celkem obstojné, čili zdrhat a pálit na pronásledovatele lze dobře (v kličkování pomáhá typická britská akcelerace, Cossack velmi málo ztrácí rychlost).

Hlavní nevýhody jsou palebné úhly dopředu (na zadní věž musíte být v podstatě bokem) a velice padáčkovité granáty.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.