Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
sawer_snd

przygarnij kropka 馃ぃ馃槀馃槄

9 comments in this topic

Recommended Posts

[CLADS]
Beta Tester
708 posts
9,311 battles
46 minutes ago, PancernyAgrest said:

Je偶eli chcesz gra膰 aktywnie to zapraszamy po raz trzeci do MS-B. :Smile-_tongue:

:) to by艂oby juz przegi臋cie z mojej strony zawraca膰 wam dupy po raz trzeci聽:cap_yes:

Players
2,183 posts
13,495 battles
3 minutes ago, sawer_snd said:

:) to by艂oby juz przegi臋cie z mojej strony zawraca膰 wam dupy po raz trzeci聽:cap_yes:

A gdzie tam. Przestajesz gra膰 - wylatujesz. Wracasz do gry - przyjmujemy Ci臋. Prosta sprawa, nie wiem po co temat pisa艂e艣 zamiast od razu pisa膰 do mnie :cap_cool:

[WIDMO]
Players
45 posts
11,521 battles

Cze艣膰. Jestem w trakcie budowania mocnego klanu o nazwie [WIDMO] Lataj膮cy Holender dla os贸b lubi膮cych wsp贸lnie pogra膰 dywizjony, bitwy kooperacyjne i chc膮cych powalczy膰 o najwy偶sze cele w bitwach klanowych. Je艣li szukasz nowych wyzwa艅 i chcesz sta膰 si臋 wa偶n膮 cz臋艣ci膮 tego projektu to zapraszam do nas. Znajdziesz tu fajnych otwartych dojrza艂ych ludzi wi臋c na pewno szybko si臋 zaaklimatyzujesz. Wejd藕 na kana艂 discord https://discord.gg/BAqrpAB przeka偶臋 Ci wi臋cej szczeg贸艂贸w.

[PATO]
[PATO]
Players
395 posts
22.09.2018 o 20:56, sawer_snd napisa艂:

Mam szans臋 na co艣 normalnego z wr po wy偶ej 60% ?聽 buehehehehe

Zapraszam Ci臋 do klanu BSW-E. W BSW nie ma ju偶 miejsc, ale w BSW-E wci膮偶 mamy kilka wolnych miejsc. Nasz adres TS3: ts3ekipa.pl

[BSW-W]
Players
912 posts
5,684 battles
24.09.2018 o 10:50, _kurczak napisa艂:

Zapraszam Ci臋 do klanu BSW-E. W BSW nie ma ju偶 miejsc, ale w BSW-E wci膮偶 mamy kilka wolnych miejsc. Nasz adres TS3: ts3ekipa.pl

BSW-S te偶 ma miejsca:cap_cool:

Sign in to follow this