Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Kevin_Sam_W_Pancerniku

Szukam.. Czegoś tam..

13 comments in this topic

Recommended Posts

Players
2,264 posts
14,343 battles
31 minutes ago, Kevin_Sam_W_Pancerniku said:

Byłem kiedyś u Was.. w momencie jak powstawali korsarze.. Te podziały wtedy jakoś niezbyt mi pasowały.. Zmieniło się coś w tym względzie?

Z trzech klanów zrobił się jeden więc zmieniło się raczej sporo. Jak nazywało się Twoje pierwsze konto?

Players
67 posts
2,563 battles
15 minut temu, PancernyAgrest napisał:

Z trzech klanów zrobił się jeden więc zmieniło się raczej sporo. Jak nazywało się Twoje pierwsze konto?

Z pewnych, raczej oczywistych względów, nie podam nicku ^^. Nie jestem pewien, ale chyba jeszcze wtedy nie byłeś dowódcą tego klanu..  Jak ja u was byłem, to był jeden klan, zaczynały sie pierwsze turnieje itp.. wtedy powstali korsarze.. jeszcze jako ekpia wewnątrz klanu.. Dawno temu ^^ 

• Funny 1

Players
2,264 posts
14,343 battles
1 minute ago, Kevin_Sam_W_Pancerniku said:

Z pewnych, raczej oczywistych względów, nie podam nicku ^^. Nie jestem pewien, ale chyba jeszcze wtedy nie byłeś dowódcą tego klanu..  Jak ja u was byłem, to był jeden klan, zaczynały sie pierwsze turnieje itp.. wtedy powstali korsarze.. jeszcze jako ekpia wewnątrz klanu.. Dawno temu ^^ 

Korsarzy sam założyłem więc raczej byłem Liderem. Nick podrzuć mi na PW lub napisz w grze. Z oczywistych względów.

[WIDMO]
Players
111 posts
13,647 battles

Cześć. Jestem w trakcie budowania mocnego klanu o nazwie [WIDMO] Latający Holender dla osób lubiących wspólnie pograć dywizjony, bitwy kooperacyjne i chcących powalczyć o najwyższe cele w bitwach klanowych. Jeśli szukasz nowych wyzwań i chcesz stać się ważną częścią tego projektu to zapraszam do nas. Znajdziesz tu fajnych otwartych dojrzałych ludzi więc na pewno szybko się zaaklimatyzujesz. Wejdź na kanał discord https://discord.gg/BAqrpAB przekażę Ci więcej szczegółów.

[RP]
Players
20 posts
9,544 battles
16 hours ago, Kevin_Sam_W_Pancerniku said:

Może i tak, może coś mi się popierdzieliło.. Nicki wysłałem na PW.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.