Jump to content
Server Maintenance - January 18, 6:00 CET (5:00 UTC) Read more... ×
Server Maintenance - January 18, 6:00 CET (5:00 UTC) Read more... ×
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
hakikama

Kara

3 comments in this topic

Recommended Posts

[GROT]
[GROT]
Players
5 posts
5,139 battles

Po aktualizacji w momencie rozpoczęcia bitwy komputer się zawiesił .-otrzymałem karę (na różowo) za "niesportowe zachowanie. Po zresetowaniu sytuacja się powtórzyła i dostałem 10 bitew na różowo. Teraz przeinstalowałem system i grę i jest OK! ale...dlaczego mam karę z niewiadomo czyjej winy ? Bo może się gra źle zaktualizowała czy może coś było z serwerem czy wystąpił bład jakis techniczny na co nie mam najmniejszego wpływu - to jakie to "niesportowe zachowanie"???

[HOB]
Players
1,152 posts
5,347 battles

Pilnuj się tylko przy strzelaniu do swoich, bo niesportowe wrzucają do jednego worka i omyłkowa torpeda to recydywa na kilkanaście bitew. Ale nie przejmuj się, WG wie że wina za zaistniałą sytuację leży po obu stronach: gracz i jego komputer.

• Funny 3

[ZGZ]
Players
4,105 posts
8,999 battles

W tym przypadku to chyba nie chodziło o strzelanie do swoich, ale o bycie AFK.

Crash gry przed jej rozpoczęciem i powrót po zakończeniu gry to według wprowadzonych jakiś czas temu zasad: niesportowe zachowanie. System nie rozróżnia bycia AFK (czy rage quita) od problemów technicznych gracza.

A ewentualna recydywa (czyli kolejny crash w krótkim czasie) to dodatkowa kara, jeszcze większa niż pierwsza. Stąd zapewne wzięło się 10 gier na różowo, do zagrania na coopie.

Żeby trochę autora wątku uspokoić - coopy to tryb z najlepszym MM. Jest symetryczny, takie same okręty, przeciwnicy działający schematycznie (jednak nie ośmielę się twierdzić, że słabsi od graczy). Te 10 gier na coopie to świetna okazja do odstresowania się po rankedach czy randomach. 

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.