Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
_VIR_

Arsenał

24 comments in this topic

Recommended Posts

Players
10 posts
5,574 battles

Hej, 

Jak się dostać teraz do arsenału?

Uzbierałem na Salema a nie mogę nijak tam wliźć.

:/

Pzdr

Players
10 posts
5,574 battles
18 minutes ago, Radeckij said:

U mnie działa jak zawsze.

U mnie wyświetla się ekran z jakimś krążownikiem Cossack czy jakoś tak i nie można tego zamknąć, jak wcisnę ESC to wrzuca do portu. 

Jakieś pomysły?

[HOB]
Players
1,165 posts
5,375 battles
10 minutes ago, _VIR_ said:

U mnie wyświetla się ekran z jakimś krążownikiem Cossack czy jakoś tak i nie można tego zamknąć, jak wcisnę ESC to wrzuca do portu. 

Jakieś pomysły?

http://arsenal.worldofwarships.eu/

Wejdź na stronę uprzednio się logując na zwykłej. Oddal ekran (ctrl i kółko myszy), to zasięgiem odnajdziesz przycisk.

Geniusze po prostu wymyśliły wysokie okno i nie dali suwaczka. Oderwani od rzeczywistości jak zawsze.

Players
10 posts
5,574 battles
5 minutes ago, Silentraz said:

Wejdź na stronę uprzednio się logując na zwykłej. Oddal ekran (ctrl i kółko myszy), to zasięgiem odnajdziesz przycisk.

Geniusze po prostu wymyśliły wysokie okno i nie dali suwaczka. Oderwani od rzeczywistości jak zawsze.

a no nie pomyślałem i ja że mogli wpaść na taki genialny pomysł. Zmieniłem tryb wyświetlania okna gry i fakt na dole jest przycisk "DOSKONALE" :D
dzięki serdeczne za pomoc temat do zamknięcia. :

Beta Tester
17 posts
5,817 battles
3 hours ago, Silentraz said:

No w końcu ktoś konkretnie napisał. Też od update siedziałem z tą dziadowską tablicą :) Dzięki.

[ZGZ]
Weekend Tester
1,858 posts
8,449 battles

Wczoraj miałem to samo, zmieniłem rozdzielczość i było ok. 

Dzisiaj dla odmiany nie moge za Chiny Ludowe przenieść kapitanac DM na Salema... WG co poradzisz... 

A przed chwilą jak zbierałem kontener "błąd transakcji" i działało tylko alt f4, od wczoraj miałem tyle errorów co przez całą wczesniejsza gre do kupy nie miałem. Super aktualizacja. 

[KAA]
Players
390 posts
8,364 battles

A dobrze Ci tak: modów nawalone od groma, do Polaka strzelasz i jeszcze liczysz na uprzejmości? :-)

Players
1,970 posts
9,562 battles

to sa mody aslaina z tego forum

jakby tylko o mnie pisal to bym zignorowal ta amebe umyslowa ale zaczal pisać o mojej matce

do Polaka bym nie strzelal  ale do polaczka cebulaczka który się wstydzi własnego jezyka jak najbardziej

• Cool 1

[PLO]
Players
640 posts
7,697 battles

zaraz będzie tłumaczenie, że niby z telefonu i że nie ma polskich znaków hłe, hłe, hłe... Bo wiadomo, erzet jest polskim znakiem.:Smile-_tongue:

• Cool 1

[SWTP]
Players
387 posts
6,465 battles
24.09.2018 o 12:42, genek012 napisał:

zaraz będzie tłumaczenie, że niby z telefonu i że nie ma polskich znaków hłe, hłe, hłe... Bo wiadomo, erzet jest polskim znakiem.:Smile-_tongue:

Zdanie zaczynamy od wielkiej litery.  Tak tylko mówię... :cap_haloween:

Players
2,907 posts
4,556 battles
18 minutes ago, DariusJacek said:

Zdanie zaczynamy od wielkiej litery.  Tak tylko mówię... :cap_haloween:

Zdanie zaczynamy dużą literą. Tak tylko mówię... :cap_haloween:

[BAWY]
Players
63 posts
8,733 battles

Wiadomo za co dostaje się te gwinee ? Bo jak wyliczyłem to jak będzie tylko za dyrektywy to nie mam szans uzbierać tych obiecanych 48 ! A ,, Kozakiem " bym nie pogardził ;)

[TF16]
Community Contributor
4,083 posts
9,691 battles
18 minutes ago, DarkmanPLX said:

Wiadomo za co dostaje się te gwinee ? Bo jak wyliczyłem to jak będzie tylko za dyrektywy to nie mam szans uzbierać tych obiecanych 48 ! A ,, Kozakiem " bym nie pogardził ;)

Bardzo ładnie to Ci wyszło i to jest maksymalna ilość gwinei, które można zdobyć. Brakujące 2 możesz kupić w sklepie premium. Dla każdego WG przygotowało specjalną ofertę: 10 gwinei w cenie 3,57zł.

[MAX]
Players
1,280 posts
7,079 battles
45 minutes ago, DarkmanPLX said:

HVTtUfP.png

[SWTP]
Players
387 posts
6,465 battles
4 godziny temu, CasualSlav napisał:

Nie tylko o to chodziło, ale mniejsza...

:Smile_facepalm:Ciekawe, że wydawnictwa normatywne akceptują rzadko spotykany wariant od dużej (wielkiej) litery.  Skoro wydawnictwa akceptują, forum też może. :Smile_Default:

[KAA]
Players
390 posts
8,364 battles
27.09.2018 o 05:12, SzybkiBolek napisał:

Co innego, kiedy miszcz ortografji pisze "szczelam" a co innego zaczynanie zdania takim, czy innym rozmiarem pierwszej litery w zdaniu.

Gdy ktoś pisze "szczelam", to wiadomo od razu, że żartuje (skupia uwagę na formie tekstu, wskazuje niepoprawną wymowę - nota bene tak samo, jak w przypadku "miszcza"), ale gdy ktoś poucza o ortografii i pisze "ortografji", to kompletnie nie wiadomo co robi. Zakładam, że nie jesteś aż tak oczytany, żeby wiedzieć, że to historyczna forma, tylko zwyczajnie robisz byka i się wymądrzasz... O brakach w interpunkcji to i ta nie ma sensu Ci tłumaczyć - prawda "miszczu"?

• Cool 1

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.