Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
En_Vivo

Kontenery Royal Navy

341 comments in this topic

Recommended Posts

[MWCJ]
Players
468 posts
3,803 battles

Chwalcie się, co wam wypadło.

Zaznaczcie, czy kontener był zwykły czy premium

3 zwykły kontener z misji.

image.thumb.png.d17c7b2404eb58f432cd422c01f4cdd0.png

• Cool 2

Weekend Tester
6,159 posts
4,307 battles

Ehhhh, wszystkie możliwe na dzisiaj i żadnej misji, same flagi i gwinee. Szału nie ma, a jakiś DD brytyjski by się przydał, bo nie cierpię gdy nie mam zrobionych wszystkich misji. 

[ZGZ]
Weekend Tester
1,856 posts
8,414 battles
2 minuty temu, _Admiral_Nimitz_ napisał:

Ehhhh, wszystkie możliwe na dzisiaj i żadnej misji, same flagi i gwinee. Szału nie ma, a jakiś DD brytyjski by się przydał, bo nie cierpię gdy nie mam zrobionych wszystkich misji. 

To samo. 

• Bad 1

[GRAY]
Players
45 posts
7,176 battles

5 kupionych kontenerów i wpadły misje na Acaste, Icarusa i Lightninga:Smile_glasses: 

Jestem mega zadowolony, bo to pierwszy raz, jak udało mi się trafić w kontenerach eventowych misje na okręty.

• Cool 2

[ZGZ]
Players
4,104 posts
8,991 battles

Ciekawe czy ktoś zwrócił uwagę, że misje na RN DD w dyrektywie 3 i 4 trzeba robić okrętami 7T albo 8T.

Czyli mając tylko Gallanta nie ma szans na dodatkowe kontenery (zwykły i premium).

[MWCJ]
Players
468 posts
3,803 battles
7 minutes ago, _Admiral_Nimitz_ said:

Dziękuję Pan wargaming, wszystko na dzisiaj zrobione i dalej żadnych misji na ddki. 

Jaki pazerny.

Przecież tych darmowych kontenerów to jeszcze ze 30 otworzysz

[MAX]
Players
1,262 posts
7,046 battles
5 hours ago, PanNickt said:

Ciekawe czy ktoś zwrócił uwagę, że misje na RN DD w dyrektywie 3 i 4 trzeba robić okrętami 7T albo 8T.

Czyli mając tylko Gallanta nie ma szans na dodatkowe kontenery (zwykły i premium).

Zachęta, żeby kupić Cossacka. Tak samo było przy Aiglu, polowaniu na Bismarcka (misje tylko dla Hooda), dwóch kampaniach z Duke of Yorck oraz tej na Grafa Spe.

[MS--B]
Alpha Tester
911 posts
16,167 battles
4 hours ago, PanNickt said:

Ciekawe czy w związku z tym da się zrobić misję na Cossaka tylko z tymi dziesięcioma extra (tanimi) gwineami ze sklepu?  :cap_cool:  

Z jednego z kontenerów w grze wypadła mi misja na Icarusa, ale nie jestem pewien czy był premium czy "zwykły" 

Players
106 posts
4,693 battles
46 minutes ago, Just_Octo said:

Ciekawe czy w związku z tym da się zrobić misję na Cossaka tylko z tymi dziesięcioma extra (tanimi) gwineami ze sklepu?  :cap_cool:  

Innym nowym smaczkiem w Arsenale jest niszczyciel premium VIII poziomu Cossack, kosztujący 50 gwinei. W ciągu trzech kolejnych aktualizacji uzbierać można znaczną zniżkę na ten okręt: udział w wydarzeniu Royal Navy może zapewnić aż 48 gwinei. Jeśli więc dobrze Wam pójdzie zbieranie ich, będziecie mogli zdobyć tego niszczyciela po dokupieniu zaledwie kilku dodatkowych gwinei w Sklepie Premium.

Z tego co pisze na stronie z aktualizacją to na luzie starczy ;)

[MAX]
Players
1,262 posts
7,046 battles
52 minutes ago, Just_Octo said:

Powinno dać się z dwoma, do wygrania jest w sumie 48 gwinei.

59 minutes ago, Just_Octo said:

Z jednego z kontenerów w grze wypadła mi misja na Icarusa, ale nie jestem pewien czy był premium czy "zwykły" 

W 7.9 to jest jak premium, w 7.10 zmieni się na srebrny.

[ZGZ]
Players
4,104 posts
8,991 battles
21 minut temu, leather50 napisał:

Z tego co pisze na stronie z aktualizacją to na luzie starczy ;)

Na stronie nie piszą za to czy każda kolejna dyrektywa będzie przynosiła bardziej czasochłonne misje. 

Przykładowo, w tym tygodniu w każdej dyrektywie jest misja na zebranie kredytów. Zaczęło się od 1M5 i rośnie co dyrektywę o 100k. 

Jeśli ten trend miałby się utrzymywać do 48 dyrektywy, to misja będzie wymagała zebrania ponad 6M kredytów.

Finalnie może się okazać, że formalnie jest do zdobycia 48 gwinei, ale wymaga to bardzo dużego nakładu czasu (a wtedy o luzie trudno będzie mówić).

9 minut temu, Goomich napisał:

W 7.9 to jest jak premium, w 7.10 zmieni się na srebrny.

A nie chodziło aby przypadkiem o to, że kolega @Just_Octo nie wiedział czy misję dostał z kontenera zwykłego czy z premium?

• Cool 2

[MS--B]
Alpha Tester
911 posts
16,167 battles

Chodzi mi o to, czy finalnie nie okaże się, że brak niszczyciela T VII lub T VIII uniemożliwia zebranie kompletu gwinei, 

jestem w pracy i nie mogę podejrzeć tych misji i nagród. Sześć milionów kredek to kupa kasy, ale pewnie jakoś się ogarnie :cat_bubble:

6 minutes ago, PanNickt said:

A nie chodziło aby przypadkiem o to, że kolega @Just_Octo nie wiedział czy misję dostał z kontenera zwykłego czy z premium?

Bingo, dokładnie o to mi chodziło :cap_like:

[-DWS-]
Beta Tester
4,474 posts
12,081 battles
9 minutes ago, Just_Octo said:

hodzi mi o to, czy finalnie nie okaże się, że brak niszczyciela T VII lub T VIII uniemożliwia zebranie kompletu gwinei

Z tego co wiem, to gwinee dostajesz za zaliczenie kolejnej dyrektywy a nie z kontenerów. Czyli gwinei nadal możesz ugrać 48 sztuk. No chyba, że później zrobią chamówę i bez Brytjskiego DD-ka nie będzie można skończyć etapu. Ale na razie to spokojnie można kończyć dyrektywy bez Gallata czy innego Cossacka.

Choć przyznam, że Gallant sprawę trochę przyspiesza, dyrektywa 1 to wyspotować 5 okretów, dyrektywa 2 to trafić 30 razy z dział. Do pyknięcia w jednej misji.

• Cool 2

[MS--B]
Alpha Tester
911 posts
16,167 battles
10 minutes ago, rtfm_pl said:

Choć przyznam, że Gallant sprawę trochę przyspiesza, dyrektywa 1 to wyspotować 5 okretów, dyrektywa 2 to trafić 30 razy z dział. Do pyknięcia w jednej misji.

Mam nadzieję że jakieś zadania pozostaną właśnie też dla Gallanta, wreszcie się do czegoś chudzina przydała  :cap_haloween:

[MAX]
Players
1,262 posts
7,046 battles

Jest, ale w dyrektywach 3 i 4 są misje, które wymagają 7 lub 8, więc do wymaksowania dyrektyw znów staje się bezużyteczny.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.