Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Manco_

Wyścig zbrojeń - wasze opinie

41 comments in this topic

Recommended Posts

Players
2,517 posts
3,823 battles

Graliście w ten tryb? Jak Wam się podoba? Ja na razie pograłem Fryderykiem i Hindenem.

Przykładowy exp i zarobek:

arm.thumb.PNG.401383959df2a7833d6e2a58d5e2a9be.PNG

arm2.thumb.PNG.4bc7b92f9014b454ac51dbf19b6d9e6c.PNG

Jak widać, rewelacji nie ma. Ogólnie to się wiele od randoma nie różni, poza tym, że jest jeszcze większy chaos i jeszcze bardziej wszystko zależy od dech i radarowców. Niestety jest pełno Shim, które nie robią nic poza głupimi zgonami. Ogólnie DLA MNIE to się tylko do grindu T9 nadaje, ewentualnie do bezstresowego grania zamiast coopa. Nie powiem, że do bezstresowego zbijania gwiazdek, bo bez dynonu jeden gracz znaczy jeszcze mniej niż na randomie, jak masz słaby team. Ogólnie, jako oddzielny tryb tak(będę grać), jako wariant randoma NIE. Ale to tylko moja opinia.

• Cool 2

Alpha Tester
96 posts
1,166 battles

Plus jest taki, że troszkę ten tryb zluzował MM na 8 tierze i nie trafia się ciągle 10tek.

• Cool 1

[2137]
Weekend Tester
290 posts
5,212 battles

Tryb jest bardzo fajny, tylko szkoda, że nie można wbijać legendarnych ulepszeń.

• Cool 1

[BSW-W]
Players
919 posts
5,747 battles
3 minuty temu, MK1D napisał:

Tryb jest bardzo fajny, tylko szkoda, że nie można wbijać legendarnych ulepszeń.

dla tego nie gram tego trybu szkoda czasu lepiej moduły wybadać na losówkach....

Players
2,517 posts
3,823 battles

Zostawcie feedback. Wiem, że zdublowałem temat, ale tamtego nikt nie czyta. Tak, nie wszystkie rzeczy się robią, ale to ciągle test. Zobaczymy, pewnie z jakimiś modyfikacjami może wejść na random, w końcu WG w to zainwestował czas i środki.

[MS-B]
Beta Tester, Players
986 posts
6,819 battles
7 godzin temu, TheDoc napisał:

Plus jest taki, że troszkę ten tryb zluzował MM na 8 tierze i nie trafia się ciągle 10tek.

Zapewne takie było jedno z założeń gdy obmyślano ten tryb.

2 godziny temu, MK1D napisał:

Na tym trybie obecnie nie da się zrobić chyba żadnych misji i zadań, oprócz codziennych.

Players
681 posts
15,092 battles
6 hours ago, Issithin said:

Zapewne takie było jedno z założeń gdy obmyślano ten tryb.

Na tym trybie obecnie nie da się zrobić chyba żadnych misji i zadań, oprócz codziennych.

Da się, zalicza te z eventu RN.

[ISEN]
Players
152 posts
8,331 battles

Dziwne naliczanie expa w tym trybie. Grałem shimą, zająłem 4-5 stref, nie pamiętam, dmg mało poniżej 10k, około 150k spota i... 3 od końca. Taaa, wykonywanie zadań przypisanych do klasy łajby made in WG. A.. dmg był klepnięty na deskach, tym bardziej nie rozumiem

Beta Tester
312 posts
14,095 battles
24 minuty temu, ob1wan napisał:

Dziwne naliczanie expa w tym trybie. Grałem shimą, zająłem 4-5 stref, nie pamiętam, dmg mało poniżej 10k, około 150k spota i... 3 od końca. Taaa, wykonywanie zadań przypisanych do klasy łajby made in WG. A.. dmg był klepnięty na deskach, tym bardziej nie rozumiem

Tylko, że te strefy nie są liczone jak capy w randomie. To są boosty do umiejętności i raczej nie wpływają na exp-a. Co do trybu... ciekawa odskocznia od nużących randomów na 10T (gra dla fun'u), poza tym można fajnie farmić wolny exp.

[GRAY]
Players
194 posts
20,415 battles

Ten tryb to całkiem miła i przyjemna odskocznia od normalnych losówek. Odbieram go pozytywnie.

• Cool 1

Players
2,517 posts
3,823 battles
godzinę temu, ob1wan napisał:

No właśnie, jakoś dziwnie to jest liczone. Wczoraj miałem bitwę Hindenkiem, że było wbite 130 k, wytankowane 2,3 mln potencjalnych i ledwo na plus z kasą. Na pewno wymaga dalszego dopracowania ten tryb.

Players
2,517 posts
3,823 battles

W tej chwili się nie wlicza, co będzie dalej, nie wiadomo(chyba, że WG już ma wszystko zaplanowane, co by mnie nie zdziwiło, skoro wyskoczyli nagle z gotowymi U-botami).

• Cool 1

Players
175 posts
2,809 battles

Zauważyłem że w tym trybie nie da się zdobywać żadnych odznaczeń. Ciekawe czy to było zamierzone czy też zwykłe niedopatrzenie...

[ZGZ]
Players
4,110 posts
9,018 battles
On 9/21/2018 at 11:33 AM, Grucha1978 said:

Zauważyłem że w tym trybie nie da się zdobywać żadnych odznaczeń. Ciekawe czy to było zamierzone czy też zwykłe niedopatrzenie...

Wygląda na celowe działanie, bo gdzieś było zapowiadane, że tak właśnie będzie.

Okazuje się, że Wyścig zbrojeń - oprócz braku odznaczeń - ma też inne "braki"" (których paradoksalnie nie ma nawet co-op):

- brak możliwości grindowania legendarnych modułów,

- brak możliwości zdobycia SK za zagranie bitwy okrętem 10T (!).

Wygląda na to, że oprócz w miarę bezstresowego grindowania okrętów 9T, ten tryb nic wartego uwagi graczom nie oferuje. 

Zastanawia mnie sens wprowadzania tak wykastrowanego trybu. Jak ktoś zacznie zbierać statystyki, to może wyciągnąć wniosek: "graczom się nie spodobał, mało osób grało". A tymczasem problem może być w czymś zupełnie innym - "graczom się nawet spodobało, ale po co w ten tryb grać?"

Ten post był edytowany przez zespół moderacji z powodu: połączenia 2 postów.

• Cool 1

[B-EYE]
Players
343 posts
5,546 battles
5 godzin temu, PanNickt napisał:

w miarę bezstresowego grindowania okrętów 9T,

Nadaje się do tego bardziej niż zwykły random? Jeśli tak - czemu? (nie ma tu ukrytej tezy, po prostu pytanie ;)

[MAX]
Players
1,287 posts
7,106 battles
10 minutes ago, dannywu said:

Nadaje się do tego bardziej niż zwykły random? Jeśli tak - czemu? (nie ma tu ukrytej tezy, po prostu pytanie ;)

Z jednej strony więcej 10, więc tak sobie, ale z drugiej raczej nikt nie przypłynie lotniskowcem.

Players
332 posts
5,185 battles
5 hours ago, PanNickt said:

ale po co w ten tryb grać?

Dla przyjemności? Ty grasz tylko dla nagród? Mi by się nie chciało tak męczyć z grą, która nie sprawia mi przyjemności, nawet jakby miała fajne nagrody...

[P_M]
Players
5 posts
2,972 battles

Moim zdaniem ciekawa odskocznia od zwykłych losówek. Pewnie jeszcze popracują nad tym trybem to zobaczymy jaki będzie efekt końcowy :cap_yes:

[ZGZ]
Players
4,110 posts
9,018 battles
godzinę temu, dannywu napisał:

Słowo klucz - bezstresowego. Zazwyczaj stres na randomach związany jest z porażką i śladem po niej w statystykach. Jedni mniej się tym przejmują, inni bardziej, ale pewnie każdy większość wolałaby mieć te statystyki jak najlepsze. A tu niespodzianka - po grach w WZ nie ma śladu, nie licząc zdobytego xp i kredytów. :)

42 minuty temu, Jan_Onufry_Zagloba napisał:

Dla przyjemności? Ty grasz tylko dla nagród? Mi by się nie chciało tak męczyć z grą, która nie sprawia mi przyjemności, nawet jakby miała fajne nagrody...

Nie gram dla nagród, ale lubię mieć cel. Celem może być np. legendarny moduł. Z tego punktu widzenia gra na 10T w WZ jest bezcelowa - xp już nie potrzebujesz, do modułu się nie liczy. 

32 minuty temu, Khefas napisał:

Moim zdaniem ciekawa odskocznia od zwykłych losówek. Pewnie jeszcze popracują nad tym trybem to zobaczymy jaki będzie efekt końcowy :cap_yes:

Zgadza się, szkoda tylko że rozpoczęli od wykastrowania powodów do gry w tym trybie. Gdyby był to pełnoprawny tryb (choćby na prawach coopa) to zapewne miałby większą liczbę chętnych do gry.

• Cool 3

[B-EYE]
Players
343 posts
5,546 battles
16 godzin temu, PanNickt napisał:

Słowo klucz - bezstresowego

Faktycznie! Odkurzyłem Izumo, odpaliłem, przegrałem i luz - grało się całkiem przyjemnie :)

[BTT-W]
[BTT-W]
Beta Tester, Players
81 posts
8,652 battles

Taka konsolowa wersja dla mentalnej gimbazy co ciągle musi coś zdobywać. 

• Cool 1

[ALKO]
[ALKO]
Players
708 posts
12,273 battles

Radosna łupanka. Brak różnych rzeczy zrozumiały (odznaki, misje itp) - WG samo się teraz zapewne przygląda jak to działa. Że do statystyk to się nie liczy, bardzo dobrze bo kurde, dajcie mi w losówce na montane przeładowanie x4 i heal x2 to też zaczne częsciej trzepać wyniki powyżej 300k. 

Dużo mniejsza kampa sprawia więcej frajdy.

Ale potem chętnie wracam do losówek i (nie smiac się) większej ilości taktyki.

[MAX]
Players
1,287 posts
7,106 battles
36 minutes ago, Pshemozz said:

Radosna łupanka. Brak różnych rzeczy zrozumiały (odznaki, misje itp) - WG samo się teraz zapewne przygląda jak to działa. Że do statystyk to się nie liczy, bardzo dobrze bo kurde, dajcie mi w losówce na montane przeładowanie x4 i heal x2 to też zaczne częsciej trzepać wyniki powyżej 300k.

A jak się przeciwnicy healują na bieżąco, to powinno być 400k. :P

[ARES-]
Beta Tester
1,704 posts
19,289 battles
1 hour ago, misiuzeb said:

Taka konsolowa wersja dla mentalnej gimbazy co ciągle musi coś zdobywać. 

ha ha ha :D

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.