Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Free_Frags

problem z myśliwcami cv amerykańskie

7 comments in this topic

Recommended Posts

[GLORY]
Players
167 posts

witam od jakiegoś czasu pykam sobie lotniskowcem i zauważyłem pewne problemy w sterowaniu myśliwcami amerykańskimi 

1. pierwszy problem dotyczy myśliwców z okrętu independenc 6 tier gdy atakuję altem inne myśliece (lecące z naprzeciwka) to strącę 1 może w porywach 2 i dochodzi do starcia zwartego w którym moje myśliwce już nie zestrzelą żadnego i giną  ( dodam już bo zaraz będą odpowiedzi typu że źle strefuje itp. że strefa przebiega idealnie, a w pobliżu nie ma żadnych okrętów a myśliwce są wymaksowane wszystkim możliwymi ulepszeniami - podsumowując atak altem naprzeciw na inne myśliwce równa się strata wszystkich swoich, bo te w zwarciu nie atakują. Gdy walczą od początku z zwarciu to wszystko jest ok, problem występuje tylko przy ataku altem z naprzeciwka.
  2. drugi problem dotyczy midwaya, moich 2 eskadr w walce w zwarciu z jedną przeciwnika w żaden sposób nie idzie oderwać, podczas gdy jego pomimo że są atakowane przez 2 moje odrywają się altem bez problemu i zostawiają moje 2 z palcem w dupie bo zanim się ogarną to przeciwnik atakuje mnie altem tą oderwaną  eskadrą. Czasami bywa że w zwarciu 1 na 1 też nie mogę oderwać ale ten problem występuje żadziej. 

[-FZO-]
Community Contributor
1,061 posts
10,785 battles

Wargaming szykuje CV final solution więc problemy z myśliwcami zostaną niebawem rozwiązane. 

[*]

Players
85 posts
6,685 battles

Kolega pisze, że granie CV VI tieru US jest nie grywalne z powodu błędu ataku myśliwców z alt-u, co potwierdzam..Zastanawiałem się co jest z moimi myśliwcami nie tak w przypadku konfrontacji z japońską VI. O ile dobrze pamiętam nie ma tego problemu lotnisko US vs US choć już pamięć może mnie zawodzić. Z tego też powodu zaprzestałem dalszego expienia lotniska bo to nie na moje nerwy.

Odpowiedź, że będzie inaczej jest nie zadowalająca i lekko irytująca

Players
61 posts
1,500 battles

Co by odpowiedzieć na twoje pytania musiał byś nagrać filmik np OBSem. Powtórki nie pokazują co robisz altem więc jedyna opcja to nagrać jak grasz. W mojej opinii robisz coś źle bo po kilku tysiącach gier na CV z czymś takim się nie spotkałem

[MAX]
Players
1,295 posts
7,130 battles
19 hours ago, Elvictorof said:

Z tego też powodu zaprzestałem dalszego expienia lotniska bo to nie na moje nerwy.

Jak masz jakieś minimum ochoty na te raki, to możesz przeekspić się przez 6 w operacjach. A jak masz tonę samozaparcia, to przez 7 też...

Players
85 posts
6,685 battles
18 godzin temu, Goomich napisał:

Jak masz jakieś minimum ochoty na te raki, to możesz przeekspić się przez 6 w operacjach. A jak masz tonę samozaparcia, to przez 7 też...

Jest to jakaś alternatywa..Tylko granie z botami to nie to samo co z ludźmi czyli czynnikiem nie przewidywalnym a tak tu bot na 13-tej a zaraz na 7-ej. By grać lotnią trzeba być mega fanem tego typu okrętu oraz innego sposobu rozgrywki (mniej atrakcyjnego tzn. jakieś punkciki zbliżają się do innych punkcików a potem jak w owocarce tylko licznik się przekręca lub operator punkcików.) Wszyscy narzekają na lotnię że to straszne zadaje obrażenia a ja uważam, ze za małe (no z historycznego punktu odniesienia) lecz gdy lotnię wyrzuci na dwa tiery wyżej co dla mnie jest standardem w losowaniach to masakra. Samoloty zdmuchnie AA nawet nie wiadomo skąd a dmg zero

[GLORY]
Players
167 posts
3 hours ago, Elvictorof said:

lecz gdy lotnię wyrzuci na dwa tiery wyżej co dla mnie jest standardem w losowaniach to masakra. Samoloty zdmuchnie AA nawet nie wiadomo skąd a dmg zero

i z 8 można zrobić masakrę 

shot-18.08.30_08.02.54-0806.jpg

• Cool 1

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.