Jump to content
  • 0
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
grzesiek83d

Arsenał - problem.

11 comments in this topic

Question

[GJMW]
Players
5 posts
5,987 battles

Witam forumowiczów. Mam problem z Arsenałem, nie otwiera się nawet po 1 godzinie, mam aktualną aktualizację. Co mogę zrobić? Pozdrawiam.

10 answers to this question

Recommended Posts

• 0
[MWCJ]
Players
470 posts
3,810 battles
11 minutes ago, batonik26 said:

Coś musisz robić nie tak. W każdym razie dostęp do arsenału masz z przeglądarki, pod tym linkiem.

Jak to wspaniale brzmi. Coś musisz robić nie tak.

A co można zrobić nie tak? Klikasz a Arsenał i czekasz. 

• 0
[KAA]
Players
390 posts
8,364 battles

Podałem konstruktywne rozwiązanie, a co do reszty, to zwieść może tak wiele rzeczy, że po tym krótkim opisie nie potrafię zgadnąć co poszło nie tak. 

• 0
Players
3 posts
11,434 battles

A ja niestety nie mogę w Win7 64bit jak miałem w10 np a teraz na 7 64b nie wchodzę eeeh i przeinstalowałem grę i winde i nic a nie chce w10 bo za dużo crash..ów było. Nawet nie otwiera mi strony https://arsenal.worldofwarships.eu/pl/ w przeglądarce o dziwo, nie mam żadnych blokad antywirusów, defenderów nic.

ser.jpg

• 0
Players
1 post
4,361 battles

Ja też mam problem z Arsenałem. Włączając go wyświetla mi się reklama brytyjskiego eventu, która nie chce się zniknąć i uniemożliwia mi sprawdzenie oferty sklepu. Może ktoś mi pomóc rozwiązać ten problem.

• 0
[RP]
[RP]
Players
15 posts
7,497 battles

Mam dokładnie to samo. Mogę poczytać reklamę i zamknąć :) Na dole jest przycisk "Doskonale" Może jak pokombinować z rozdzielczością to wjedzie na ekran żeby można było go kliknąć

Sign in to follow this