Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
En_Vivo

Okręty podwodne - dywagacje na kolacje

150 comments in this topic

Recommended Posts

[PLO]
[PLO]
Players
651 posts
4,684 battles

Żeby nie robić syfu w tamtym temacie zbiorczym, który zapewne się zrobi, zakładam osobny temat.

[-HSR-]
Players
24 posts
3,459 battles

Fajny pomysł na event ;) W normalnej grze za ile? 3 lata? Albo dłużej...To musi być pieruńsko trudno zbalansować.

• Cool 1

[SPUDS]
Players
2,073 posts
14,663 battles
6 minut temu, KingRiku napisał:

Fajny pomysł na event ;) W normalnej grze za ile? 3 lata? Albo dłużej...To musi być pieruńsko trudno zbalansować.

Z tego co zrozumiałem to okręty podwodne mogą się pojawić w 2019 r. A nawet jeśli i miałyby za 3 lata to i tak dobrze bo myślę, że bardzo urozmaiciłoby to rozgrywkę :cap_like: Na tę chwilę będą one w najbliższym halloweenowym evencie i wygląda to świetnie :cap_like:

• Cool 3
  • Bad 1

Alpha Tester, In AlfaTesters
6,255 posts
Just now, Tumaniszwili said:

Z tego co zrozumiałem to okręty podwodne mogą się pojawić w 2019 r. A nawet jeśli i miałyby za 3 lata, to i tak dobrze, bo myślę, że bardzo urozmaiciło by to rozgrywkę :cap_like: Na tę chwilę będą one w halloweenowym evencie i wygląda to świetnie :cap_like:

Zgadzam się, mam nadzieję że te misje halloweenowe z okrętami podwodnymi wyjdą dobrze, i jak najszybciej wejdą one do gry. Tylko 4 klasy zaczynają być już trochę nudne, piąta bardzo pozytywnie wpłynie na rozgrywkę, odświeży grę.

• Cool 3
  • Bad 1

Alpha Tester
151 posts
2,969 battles

Wygląda to dobrze i z sensem, ma to ręce i nogi (albo płetwy i stery :P), ja się podjarałem w przeciwieństwie do nowego CV, które jest bardzo meh.

[KURLA]
Players
109 posts
4,918 battles

Tak jest! Wreszcie nerf BB. Chociaż miałoby to się później odbić  czkawką to jestem całym sercem za. Czekam jedynie na płacz wszystkich milordów z BB, będzie to jak miód na moje serce.

• Cool 3
  • Funny 1

[MS-B]
Players
180 posts
16,409 battles

Widzę w evencie Gato czy XXI-ka szaleją na 8 tierze, strach się bać co wrzucą na 9 czy 10 XD. Aczkolwiek przyjemna zmiana i z chęcią by człowiek popływał na takich podwodniakach, inna sprawa że wszystkie z prędkością są wolniejsze od NY czy NM zatem głównie by się sprawdzały w specjalnych scenario/operacjach z nimi - zatopienie konwoju np :) .

• Cool 1

[TTTPL]
[TTTPL]
Players
89 posts
16,090 battles

W Steel Ocean okręty podwodne są od początku i jakoś nie rozwalają balansu. Ciekawe jak WG będzie musiało skomplikować grę na nich, żeby nie być posądzonym o plagiat mechaniki gry na nich.

[TTTPL]
[TTTPL]
Players
89 posts
16,090 battles
6 minutes ago, Xunarra said:

Tak jest! Wreszcie nerf BB. Chociaż miałoby to się później odbić  czkawką to jestem całym sercem za. Czekam jedynie na płacz wszystkich milordów z BB, będzie to jak miód na moje serce.

Już widzę jak z prędkością 8 węzłów w zanurzeniu gonisz uciekający pancernik. :Smile_teethhappy: Ale przynajmniej niszczarki będą miały co robić, do płaczu o dane wywiadowcze dojdzie płacz o polowanie na okręty podwodne.

[KURLA]
Players
109 posts
4,918 battles
1 minute ago, Milos__Varak said:

Już widzę jak z prędkością 8 węzłów w zanurzeniu gonisz uciekający pancernik. :Smile_teethhappy: Ale przynajmniej niszczarki będą miały co robić, do płaczu o dane wywiadowcze dojdzie płacz o polowanie na okręty podwodne.

Nie będzie trzeba nikogo gonić, pancernik stojący na linii nie ma już gdzie uciekać.

• Cool 2
  • Funny 4

Players
339 posts
5,257 battles

@En_Vivo zmień temat na "okręty podwodne". Bardzo Cię proszę.

A niech OP zostaną tylko w scenariuszach. Takich PvP gdzie jedni na niszczycielach bronią konwoju, a drudzy atakują na okrętach podwodnych.

• Cool 1

[PLO]
Beta Tester
4,655 posts
8,230 battles
13 minutes ago, Milos__Varak said:

W Steel Ocean okręty podwodne są od początku i jakoś nie rozwalają balansu.

Trudno zawalić balans produktu, w który nikt nie gra...

32 minutes ago, KingRiku said:

Wręcz przeciwnie, balans (przy założeniu równego MM) będzie łatwy, bo jest bardzo dużo elementów podlegających balansowi. Balans do innych klas będzie mniej istotny, przyjdzie na niego czas po płaczach BB ;)

Muszę sobie uporządkować w głowie to co powymyślałem, spróbuję coś skrobnąć na ten temat.

Pozdrawiam

• Cool 1

[TTTPL]
[TTTPL]
Players
89 posts
16,090 battles
7 minutes ago, Radeckij said:

Trudno zawalić balans produktu, w który nikt nie gra...

Ja gram i pływam tam tylko okrętami podwodnymi.

Players
586 posts
3,903 battles
20 minutes ago, Milos__Varak said:

Na filmie widać, że ten OP (chyba VII tier) płynie jakieś 18 węzłów w zanurzeniu - US BB może się zdziwić. Jak jest poniżej peryskopowej to robi się 'ślepy'. Ciekawe czy jest limit pływania w zanurzeniu - bez tego będzie można bez problemu flankować przeciwnika. Do tego widać 3 typy torped, ciekawe czym się różnią.

[E--C]
Players
152 posts
13,938 battles
3 minutes ago, ThePoisonDwarf said:

..... Ciekawe czy jest limit pływania w zanurzeniu - bez tego będzie można bez problemu flankować przeciwnika....

Jeśli dobrze słyszałem (bo grałem w tym czasie) to ograniczeniem będzie tlen.

[MS-B]
Players
180 posts
16,409 battles

Zgadywałbym że klasyczne z zapalnikami uderzeniowymi, niemieckie naprowadzane na odgłos śrub okrętowych i kolejne pływające spiralami również niemieckie :P (mieli trochę pomysłów na nietypowe torpedy). Do tego można dołożyć japońskie długie lance na jednostkach klasy I.... trochę by się wymieniło. Aaa i nie zapominajmy o jakże wyśmienitych amerykańskich torpedach z okresu początku wojny XD.

Players
185 posts
4,689 battles

Nie podoba mi się idea okrętów podwodnych, ale muszę przyznać, że gameplay może być ciekawy, a przede wszystkim (w zależności od tego co wymyśli WG) wymusi zmiany w strategii i consumablach. W likwidację kampy nie wierzę, IMO kolejna rzecz z potencjałem bycia niewidzialną/niezniszczalną ją tylko pogłębi.

• Cool 1

[PLO]
Beta Tester
4,655 posts
8,230 battles
25 minutes ago, Dhagar said:

Do tego można dołożyć japońskie długie lance na jednostkach klasy I.... trochę by się wymieniło.

Hmm, długie lance na okrętach podwodnych?

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.